Piwna Kompania - Podróże przy dobrym piwie

W Patronite od 28.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2451

Liczba Patronów: 3130

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
29 miesięcznie
900 łącznie
Kanał o podróżach bliskich i dalekich, o piwie rzemieślniczym i piwowarstwie domowym - podróże, dobre piwo , jedzenie to składniki mogące zgotować naprawdę świetny wyjazd.

O Autorze

Cześć, miło mi, że tu zaglądasz! 

Pozwól, że krótko się przedstawię, opowiem co robię i gdzie można mnie zobaczyć. 

Nazywam się Jan Pasiński i jestem wielkim fanem podróży, piwa rzemieślniczego, piwowarstwa domowego, ale także odkąd pamiętam interesuję się historią, geografią, wydarzeniami życia codziennego w Polsce i na świecie, a także masą innych drobiazgów, o których mógłbym pisać dłużej, ale obiecałem, że będzie to krótkie wejście! 

Trzy pierwsze pasje są ze sobą mocno związane, właściwie to istnieją i egzystują w moim życiu równolegle i o tym właśnie jest mój kanał na YouTube:

 

I jak podobało Ci się? Już wiesz o czym pisałem wyżej?

Pewnie nachodzi Cię teraz myśl po co konkretnie zawitałem na Patronite, tak więc spieszę ze szczegółami.

Kanał na YouTube, a także blog o piwie, od którego moja zabawa się zaczęła jest moją wielką pasją. Chcę podnosić jakość filmów i finalnie gotowych produktów jakim są filmy z podróży, warzenia czy recenzje. Pierwszym takim krokiem wykonanym przeze mnie jakiś czas temu był zakup gimbala do aparatu w celu poprawy ujęć, vlogów kręconych z ręki by obraz był stabilniejszy, bardziej płynny. Drugim krokiem był zakup drona - choć na razie dłużej leżał w ,,hangarze" z powodów technicznych mam nadzieję, że w filmach na wiosnę wreszcie uda mi się wprowadzić upragnione ujęcia z góry. W roku 2021 chciałbym zwiększyć ilość materiałów nagrywanych z podróży, planuje weekendowe wycieczki po Polsce lub blisko naszych granic, a także przy okazji odkryć piwną historię danych regionów poprzez np. odwiedziny w browarach. 

Można powiedzieć, że jestem miłośnikiem podróży wpatrzonym w Google Maps, który przy okazji szuka w danej okolicy ciekawego piwnego miejsca np. browaru czy restauracji z browarem. Zobacz mój materiał z zeszłego roku z Karkonoszy byś zrozumiał/-a o czym piszę:

 

Byłeś/byłaś kiedyś w Karkonoszach? Zachęciłem może do odwiedzin? 

Myślę, że po wcześniejszym opisie, a także dwóch filmach już rozumiesz co mam na myśli - wynajdywanie ciekawych miejsc, opowiadanie o nich, zachęcanie do odwiedzin to jest coś co mnie nęci. 

Chciałbym poprawiać jakość nagrań, docierać do większej ilości miejsc, by zachęcać do poznawania otaczającego nas świata, który nawet za rogiem potrafi być arcyciekawy. 

Dlatego potrzebuje Twojego wsparcia - jeśli zechcesz dołączyć na pokład Piwnej Kompanii będzie mi niezmiernie miło.

P.S Oczywiście zachęcam do subskrybowania kanału na YouTube czy na Instagramie ;)

Pozdrawiam

 

 

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika