W Patronite od 12.03.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 485

Liczba Patronów: 685

Zostań Patronem
Kup na prezent
26 patronów
1 212 miesięcznie
Magazyn drukowany Pixel - Gry i Popkultura. Osiemdziesiąt cztery wyjątkowe numery dzięki Wam, Patronom!

Koniecznie zapoznajcie się z informacją poniżej.

O Autorze

PIXEL #84


DZIĘKUJEMY!

Dziękujemy Wam za wspieranie magazynu PIXEL. To dzięki Wam osiągnęliśmy imponującą liczbę 84 wydanych numerów, w czasach skrajnie niesprzyjających prasie drukowanej. Każdy numer w wysokiej jakości edytorskiej i redakcyjnej, co było dla nas priorytetem, a Wy to doceniliście. Poza recenzowaniem bieżących gier i wydarzeń, przedstawiliśmy przez te niemal 8 lat całą historię elektronicznej rozrywki, przeprowadziliśmy kilkadziesiąt wywiadów z twórcami gier z całego świata.

Dziękujemy Wam serdecznie za wspólną przygodę, która wcale się nie kończy!


CO TERAZ?

Jesteśmy zmuszeni zawiesić wydawanie Pixela. W aktualnej sytuacji i kosztach głównie druku, papieru i prądu nie możemy sobie pozwolić na wydawanie dwóch pism o grach wideo. Zbyt wiele to kosztuje pod względem finansowym (i nie tylko). 

Coś się kończy, coś się zaczyna. Chcielibyśmy, żeby PSX Extreme częściowo odziedziczył duchowy spadek po Pixelu. Od prawie dwóch lat konsekwentnie nas wspieraliście współtworząc Pixela.

Teraz pozwalamy sobie zwracać się do Was z prośbą do współtworzenie Nowego PSX Extreme. Jeżeli doceniliście naszą pracę nad Pixelem, zapraszamy Was do zapoznania się z naszymi planami na najbliższy rok. Będziemy wdzięczni jeżeli zechcecie nas w nich wesprzeć.

Wpływy z trwających subskrypcji z tej akcji zostaną w 100% wykorzystane do rozwoju magazynu PSX Extreme. Każdemu z Was, którzy zdecydują się przenieść wsparcie z Pixela na  PSX Extreme w akcji >> KLIK <<, wyślemy gratis lutowy numer PSX Extreme, żebyście mogli się zapoznać i może nawet zaprzyjaźnić :)

Chcielibyśmy, żeby PSX Extreme odziedziczył duchowy spadek po Pixelu. Od prawie dwóch lat wiernie nas wspieraliście współtworząc wyjątkowy magazyn. Teraz zapraszamy Was do współtworzenia Nowego PSX Extreme. Jeżeli doceniliście naszą pracę nad Pixelem, zapraszamy Was do zapoznania się z naszymi planami na najbliższy rok, będziemy wdzięczni jeżeli zechcecie nas w nich wesprzeć. Wpływy z trwających subskrypcji Pixela zostaną wykorzystane do tworzenia i rozwoju PSX Extreme.


A CO DALEJ?

W kwestiach biznesowych będziemy kontynuować wydawanie miesięcznika PSX Extreme. W obecnej sytuacji będzie to jedyny na polskim rynku miesięcznik poświęcony tematyce gier wideo.

Liczymy na to, że koncentrując się na jednym tytule i przy wsparciu Czytelników uda się nam go umocnić. Mamy też nadzieję, że uda się nam zachęcić również Was do sięgnięcia po ten magazyn, postaramy się przemycić na jego łamach "ducha Pixela". 

Link do akcji wsparcia magazynu PSX Extreme: >> KLIK <<

Będziemy też nadal organizować wydarzenia: dwa razy do roku Gamedev & Creative Careers Expo (edycje wiosenna i jesienna), Festiwal Gier i Popkultury Pixel Heaven oraz Extreme Party, pewnie też pojawią się jakieś dodatkowe imprezy po drodze, gdzie również mamy nadzieję na Wasze wsparcie i udział.  

Odnośnie przyszłości Pixela. Jesteśmy bardzo przywiązani emocjonalnie to tej marki. Wielu z Was na pewno też, wiemy to choćby z prywatnych rozmów z Wami czy zaangażowania Czytelników na fejsbukowej grupie Secret Level (grupa oczywiście nie zniknie!). Z pewnością przed nami wydawnictwa okolicznościowe, choćby przy okazji Pixel Heaven. Pozostawiamy również otwartą opcję powrotu pisma za jakiś czas. Oczywiście wymagałoby to pozyskania partnera, który zechciałby ponieść ciężar głównie finansowania projektu, wiadomo też, że musiałaby pojawić się perspektywa uzyskania rentowności przez tytuł. Na chwilę obecną nie mogę tego obiecać, ale nie powiem "nigdy".

Raz jeszcze bardzo dziękujemy za wszystko, za wsparcie i niejednokrotnie bezinteresowną pomoc, także prywatną, od wielu osób. Coś się zmienia, ale tego co wspólnie stworzyliśmy nikt już nie odbierze. Stworzona wokół pisma społeczność również pozostanie, a my z branżą się nie rozstajemy. A miłośników prasy drukowanej zapraszamy do lektury miesięcznika PSX Extreme.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Lepiej Wiedzieć
Lepiej Wiedzieć
Próg: 7 zł
Oskar Wojciechowski
Oskar Wojciechowski
Próg: 13 zł
Tomasz Kalinowski
Tomasz Kalinowski
Próg: 5 zł
Paweł Awdejuk
Paweł Awdejuk
Próg: 10 zł
Jakub Smołka
Jakub Smołka
Próg: 7 zł