Strefa Patrona:

Toruń
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
1

patron

50 zł

miesięcznie

250 zł

łącznie

Jestem młodą podróżniczką oraz autorką bloga "podróżuj za grosze". Moja pasja trwa od dziecka - wyjeżdżałam na obozy zagraniczne, potem z rodzicami, a gdy na to byłam już "za duża" znalazłam miłość, z którą tanio zwiedzam Europę. Swoim czytelnikom pragnę pokazać jaki piękny jest świat i jak tanio można go zwiedzić spełniając marzenia :)

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 50 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
Wybór następnych miejsc podróży i kupno map
Dzięki Tobie mogę wymarzyć sobie następne miejsce które chciałabym zobaczyć oraz kupić mapę, która jest dla mnie podstawą. Na niej zaznaczam wszystkie niesamowite miejsca które pragnę zwiedzić, zapisuję adresy oraz zostawiam krótkie opisy zabytków, o których będę mogła opowiedzieć moim współpodróżnikom. Mapy są dla mnie także fantastyczną pamiątką i trasą najfajniejszych przygód :)
0%
50 %
100%
osiągnięto 50%
cel: 100 zł miesięcznie
brakuje 50 zł
Wzbogacanie wiedzy
Dzięki Tobie, Patronie, wzbogacam swoją wiedzę poprzez wszelkie książki podróżnicze oraz poradniki, które pozwolą mi odkryć niesamowite tajemnice skrywane przez polskie i europejskie miasta. Oczywiście nie zapomnę o Tobie i podzielę się zdobytymi informacjami, poradami, ciekawostkami. Czytanie takiej literatury wzbudza ogromną chęć do podróżowania i poznawania zakątków zupełnie innego świata! :)

O Autorze

Witam :) Jestem młodą miłośniczką TANIEGO podróżowania oraz autorką bloga "podróżuj za grosze". Poprzez fanpage i bloga pragnę pokazać moim czytelnikom piękno otaczającego nas świata oraz spełniać ich marzenia tanio organizując im podróże marzeń. Codziennie staram się wyszukiwać  ciekawe noclegi w centrum miasta, najtańsze bilety lotnicze czy autokarowe, a także informować o darmowych atrakcjach europejskich miast.

 

Pragnę także wzbogacać wiedzę moich czytelników poprzez własne doświadczenia i historię, aby sami nauczyli się podróżować i nie popełniali pewnych błędów, które mnie też sporo nauczyły. Daję mnóstwo wskazówek, pomagam opracowywać trasy zwiedzania miast, niezależnie od ilości dni, pomagam tworzyć ich historię :)

Udało mi się odwiedzić sporo europejskich miast, jednak sporo marzeń do spełnienia jeszcze przede mną :) Przede wszystkim chciałabym zobaczyć całe Włochy. Odwiedziłam już Mediolan i Weronę, które spowodowały, że zakochałam się w tym kraju. Mam nadzieję, że z czasem będę mogła zobaczyć Rzym, Wenecję oraz wiele mniejszych, kolorowych miasteczek. 

 

 

Mam nadzieję, że z czasem nauczę Was taniego, oszczędnego podróżowania, a sama spełnię swoje marzenia :)

 

Zapraszam Was także na moje konto na Youtube, na które własnie wskoczył przewodnik po Pradze :)

 

Zostań Patronem

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Witaj drogi Patronie, cudownie, że jesteś ! :) Organizowanie podróży samemu, to ogromny wysiłek. Dzięki Tobie, będę mogła na spokojnie napić się kawy w jednym z zagranicznych miast i ciepło o Tobie pomyśleć :)
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Dzięki Twojemu wkładowi będę mogła spłacać raty za hulajnogę, którą kupiłam specjalnie z myślą o długotrwałym zwiedzaniu. Dzięki Tobie mogę organizować tańsze, jednodniowe wyjazdy, a z pewnością zobaczę wszystkie atrakcje danego miasta :) ! Dziękuję ! Pomyślę o Tobie w każdym miejscu, w którym wyciągnę mój sprzęt i będę przemierzała przez przepiękne uliczki miast.
Zostań patronem
13 zł / miesiąc
patroni: 0
Kochany Patronie. Jak wspomniałam, organizowanie wycieczek to ciężka sprawa. Priorytetem jest dla mnie mapa. To na niej zaznaczam wszystkie punkty które zamierzam zwiedzić, zapisuję na niej najważniejsze informacje, które potem będę mogła Ci przekazać ! :) Dzięki Tobie kupię nową mapę i wybiorę następny kierunek mojej podróży, dziękuję Ci ! - to wszystko dzięki Tobie :)
Zostań patronem
15 zł / miesiąc
patroni: 0
Udało się ! Mam już mapę miejsca, do którego zamierzam pojechać. Dzięki kwocie 15-stu złotych mogę wzbogacić swoją wiedzę o danym miejscu zaopatrując się w odpowiednią książkę lub poradnik. Jeśli się zgodzisz, opublikuję zdjęcie danej książki na Facebooku i Instagramie, przy którym osobiście podziękuje Ci za pomoc w rozwijaniu siebie i pasji oraz w spełnianiu największych marzeń, używając Twojego nazwiska bądź nazwy firmy. Lektura pomoże mi w opracowaniu ciekawej trasy i wyznaczeniu wszystkich atrakcji które dzięki Tobie zobaczę na żywo
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 5
Mapa jest, wiedza jest - czas na realizację ! Dzięki Tobie będę mogła zacząć poznawać uroki naszego niesamowitego kraju. Przyznam szczerze, że interesowało mnie zawsze wszystko oprócz Polski, jednak z czasem zaczęłam dostrzegać jej piękno. Otrzymując od Ciebie te pieniążki, będę mogła zwiedzać polskie miasta i pozdrawiać Ciebie pod każdym zdjęciem dodanym na Facebooka, Instagrama oraz bloga. Wspomnę o Tobie także pod postem na blogu, dotyczącym organizacji i relacji mojego wyjazdu. :)
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 1
Limit: 2
Za kwotę 50 zł jestem w stanie odwiedzić pobliskie europejskie miasta i nagrać w nich odcinki do mojego przyszłego kanału na YouTube. Pokażę Ci piękno każdego z tych miast, będą porady oraz specjalne wskazówki, jak zwiedzić te miasta za grosze ! Myślę tu o Pradze, Wiedniu, Budapeszcie, Wilnie, Lwowie czy Berlinie. Pozdrowię Cię w każdym odcinku mojego kanału z miasta, do którego pojadę własnie dzięki Tobie ! :) Nie zapomnę także o przepięknej pocztówce dla Ciebie. Dziękuje - kanał się rozwija ! :)
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Wyszukiwarka

Wybierz