Avatar użytkownika

Fundacja Pokochaj Gada

7
patronów
440 
miesięcznie
10 950 
łącznie
7
patronów
440 zł 10 950 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Obserwator


Na dobry początek i rozmnożenie.
Wszyscy wspierający będą wymienieni na naszym portalu, chyba że nie będą tego sobie życzyć. Każda forma wsparcia i każdy grosz się liczy! Dziękujemy, że jesteście z nami!
10 zł miesięcznie
Gadzi Opiekun

Tylko dzięki Wam i Waszemu wsparciu jesteśmy w stanie dać nowy dom i nowe życie naszym podopiecznym. Jesteśmy wdzięczni za Waszą pomoc! Wszyscy wspierający będą wymienieni na naszym portalu, chyba że nie będą tego sobie życzyć. Od teraz mianujemy Was... Gadzim opiekunem! ??

I niech Was nie zwiedzie ten swawolny ton, bo wiąże się z tym wielka odpowiedzialność. W końcu dzięki Wam gady dostają drugą szansę na godne i wartościowe życie! ❤️ Czy może być coś piękniejszego?
30 zł miesięcznie
Gadzi Patron

To próg dla tych, którzy chcą po prostu wesprzeć bardziej.

Od teraz jesteście gadzimi rodzicami... Pardon! Gadzim opiekunem ?? Jak zwał tak zwał! Ważne, że macie dużo miłości do naszych małych, gadzich przyjaciół... A macie, prawda? ❤️

To WY wybieracie, w jakiej kwocie chcecie wesprzeć fundację. Jesteśmy wdzięczni za każdą złotówkę! Wszyscy wspierający będą wymienieni na naszym portalu, chyba że nie będą tego sobie życzyć.
50 zł miesięcznie
Gadzi Patron w skorupie ?


Jesteście niesamowici! Wielkie WOW! Nasze gady są MEGA wdzięczne (właśnie zajadają smakowite kąski - świerszcze, larwy mącznika czy inne przysmaki ?), a my w ich imieniu chcieliśmy Wam z całego serca ❤️ podziękować za otrzymane od Was wsparcie!

Wszyscy wspierający będą wymienieni na naszym portalu, chyba że nie będą tego sobie życzyć. Dodatkowo każdy z Was dostanie oficjalny certyfikat Gadziego Patrona wraz z podziękowaniem! ? Super, prawda? My też się BARDZO cieszymy, że dołączacie do grona gadzich miłośników!
100 zł miesięcznie
Gadzi Mecenas


To już nie są przelewki, to już nie jest wsparcie, to jest... MECENAT!

Utrzymanie terrariów, wyposażenie oraz koszty eksploatacji są niebagatelne. Tylko z Waszą pomocą jesteśmy w stanie stworzyć azyl dla gadów. Naszym celem jest otwarcie schroniska w centrum Polski i właśnie TY możesz nam w tym pomóc!

Decydując się na tak hojne wsparcie, otrzymujesz nagrody z wszystkich progów tj. oficjalny certyfikat Gadziego Patrona wraz z podziękowaniem ? ❤️ oraz zostaniesz wymieniony na naszym portalu (chyba, że nie będziesz sobie tego życzyć). Jesteśmy BARDZO wdzięczni za Twoją pomoc - dziękujemy za wszelkie otrzymane od Was wsparcie!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Fundacja Pokochaj Gada w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Powstaliśmy z myślą o hodowcach żółwi wodno lądowych. Zajmujemy się edukacją w zakresie wyposażenia, opieki i żywienia. Prowadzimy wiele akcji: dział pomocy schroniskom, dział adopcyjny, wirtualna mapa weterynarzy, pomoc dla zoo w Polsce, a to wszystko dopiero początek.
W planach wiele więcej.

FUNDACJA POKOCHAJ GADA

www.pokochajgada.pl
 

PROWADZONE AKCJE I KAMPANIE

Postanowiliśmy podzielić się zdobytym doświadczeniem. Na portalu PokochajGada.pl znajdziesz takie działy jak wyposażenie terrarium, opieka i żywienie. W nich opisane zostały wszystkie potrzebne informacje takie jak: jakie wyposażenie potrzebujesz i jak zacząć przygodę z hodowlą żółwi. Pod wszystkimi działami możesz zostawić komentarz jeżeli coś jest niezrozumiałe odpowiemy na pewno na wszystkie wątpliwości. Działy są na bieżąco aktualizowane.

Staramy się docierać do osób zaczynających przygodę z hodowlą żółwi aby ułatwić im start. W każdej chwili mogą i zwracają się do nas o pomoc i doradztwo na nurtujące je tematy, lub problemy.

Chcemy uświadomić ludzi że kupowanie gada na prezent, szczególnie dzieciom, nie jest najlepszym pomysłem. Kupując żółwia dziecku to osoba dorosła ponosi pełną odpowiedzialność za zdrowie i odpowiednie warunki życia gada. Niestety nie zawsze tak jest.

Bogatym źródłem informacji jest też blog gdzie zamieszczamy różnego rodzaju wpisy dotyczące hodowli, sprzętu, zbiórek i gadżetów jakie ułatwiają nam życie.

 

Niechciane, porzucone, często w bardzo złym stanie i hodowane w złych warunkach żółwie np. taki jaki był trzymany na podwórku i przywiązany sznurkiem do pancerza w jakim wywiercono dziurę, trafiają do schronisk w całej Polsce i na świecie. Głupota i bezmyślność ludzi nie zna granic. Ciężko nawet ogląda się takie zdjęcia bo naprawdę poruszają. To właśnie z uwagi na takie sytuacje zaczęliśmy organizować zbiórki na rzecz schronisk dla gadów. Jest to działanie czysto charytatywne. Nie pobieramy opłat za zorganizowane zbiórki i wszystkie pieniądze trafiają do schronisk na jakie aktualnie zbieramy. Zamieszczony licznik przedstawia aktualną sytuację co udało nam się osiągnąć. Jest to dopiero początek - zbiórki prowadzimy od niedawna. Mamy nadzieję że uda nam się chociaż w niewielkim stopniu z Waszą pomocą pomóc tym biednym zwierzakom. Jak ktoś napisał: "ŻÓŁW CIERPI W MILCZENIU". Regularnie wspieramy schroniska o ile pozwalają nam na to zebrane darowizny.

 

Z początkiem marca 2020 roku ruszyliśmy z nowym działem adopcyjnym. Zapraszamy osoby chętne do adopcji gada o pozostawienia swoich danych w formularzu. Zostaną one zapisane w bazie i w momencie pojawienia się nowych zwierząt do adopcji otrzymacie powiadomienie i może zechcecie przygarnąć akurat tego żółwia. Jeżeli zainteresował Cię jeden z udostępnionych na stronie poniżej zaznacz to w formularzu.

Osoby chcące z rożnych powodów (o jakie nikt nie będzie pytał) oddać żółwia do adopcji prosimy również o wypełnienie formularza w celu opublikowania ogłoszenia (jest ono oczywiście darmowe). Pamiętajcie - nie wypuszczamy żółwi do zbiorników wodnych! Oddajcie je w dobre ręce!

 

Szukasz gadziego weterynarza w Twojej okolicy?
Stworzyliśmy dla Ciebie mapę polecanych weterynarzy w Polsce.
  
Wystarczy że klikniesz na dowolną ikonkę żółwia na mapie i zobaczysz więcej szczegółów na temat danego gabinetu. Poznasz między innymi dokładny adres, stronę internetową, numer telefonu. Pamiętaj aby przed wizytą u lekarza zadzwonić i umówić się na wybrany termin. W prosty sposób wyznaczysz trasę z miejsca swojego zamieszkania do danego gabinetu. 

 

Od 1 stycznia 2020 roku rozpoczęliśmy nową akcję mającą na celu pomoc w utrzymaniu żółwi zamieszkujących zoo w Polsce. Jako pierwsza została wirtualnie adoptowana Pelomeduza z Poznańskiego Zoo. Wiemy z jakimi problemami finansowymi borykają się ogrody zoologiczne. Często spacerując i podziwiając egzotyczne zwierzęta chcemy by miały lepsze warunki. Niestety na to potrzebne są fundusze.

 

CZY TO WSZYSTKO?

NIE! Chcemy dalej rozwijać nasze działania mamy wiele pomysłów ale na ich realizację niezbędne są fundusze dzięki którym będziemy mogli je realizować. Dziękujemy za każdą formę wsparcia.

Cele Autora

Wsparcie działań fundacji
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 560 zł brakuje
44%


Kwota 1000 zł pozwoli zrealizować pierwszy cel

Jeśli nie jest Ci obojętny los gadów i chciałbyś stać się częścią naszej społeczności, zachęcamy Cię do wsparcia działań Fundacji Pokochaj Gada. Podana kwota pozwoli nam na pokrycie kosztów związanych z księgowością oraz prowadzeniem strony. Utrzymanie serwera jest niezwykle istotne, ponieważ właśnie poprzez naszą stronę www.pokochajgada.pl można adoptować żółwie czekające na nowy dom.

Witryna, ciągle roozwijana, jest również źródłem wiedzy, na której znajdziecie niezbędne informacje dotyczące hodowli, żywienia i chorób żółwi. Staramy się docierać przede wszystkim do osób zaczynających przygodę z hodowlą żółwi, aby ułatwić im start. Będziemy wdzięczni za przekazanie każdej kwoty!

Stwórz z nami azyl dla gadów
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 1 560 zł brakuje
22%


Kwota 2000 zł miesięcznie pozwoli realizować już pierwszy i drugi cel.

Naszym celem jest stworzenie egzotarium na terenie miasta Koła. Do tej pory udało nam się uzyskać od Burmistrza miasta Koła lokal pod dzierżawę. Miejsce to stałoby się schroniskiem dla gadów. Stworzenie takiego azylu wiąże się z zakupem niezbędnego wyposażenia do przetrzymywania gadów - akwaria, filtry, grzałki, żarówki. Do tego dochodzą koszty dzierżawy, opłaty za zużyte media, leczenie weterynaryjne podopiecznych oraz wydatki dodatkowe związane z działalnością na terenie całego kraju m.in. transport żółwi adoptowanych czy oddawanych do adopcji.

Stań się członkiem naszej społeczności i razem z nami współtwórz azyl dla gadów. To właśnie dzięki Waszej pomocy jesteśmy w stanie zbudować egzotarium! Zróbmy to razem! Zbudujmy miejsce, w którym gady oddane do adopcji będą mogły w godnych warunkach czekać na nowy dom i nowego opiekuna. Kto wie, może właśnie Ty nim zostaniesz? ;)

Kampanie to nasza wspólna misja
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 2 560 zł brakuje
14%


Kwota 3000 zł miesięcznie pozwoli na realizację wszystkich trzech zaplanowanych celów.

Oprócz materiałów edukacyjnych oraz pomocy początkującym hodowcom, z początkiem marca 2020 roku ruszyliśmy z działem adopcyjnym. Poprzez naszą stronę można zarówno adoptować gada, jak i też oddać do adopcji. Prowadzimy zbiórki na rzecz zwierzaków, które potrzebują pomocy, opieki i nowego domu. Pieniądze zebrane ze zbiórek w całości przekazywane są na wybrany cel zbiórki. Szukasz gadziego weterynarza w Twojej okolicy? Na naszej stronie stworzyliśmy mapę polecanych weterynarzy w Polsce.

Od 1 stycznia 2020 roku rozpoczęliśmy akcję mającą na celu pomoc w utrzymaniu żółwi zamieszkujących zoo w Polsce. Jako pierwszy został adoptowany żółw z Poznańskiego Zoo. Wiemy, z jakimi problemami finansowymi borykają się ogrody zoologiczne. Często spacerując i podziwiając egzotyczne zwierzęta, chcemy by miały lepsze warunki. Niestety na to potrzebne są fundusze.

Czy to wszystko? NIE! Chcemy dalej rozwijać nasze działania. Mamy wiele pomysłów, ale na ich realizację niezbędne są fundusze, dzięki którym będziemy mogli je realizować. Pomóż rozwijać Fundację Pokochaj Gada - . To dzięki Wam jesteśmy w stanie odmieniać los tych porzuconych zwierząt na lepsze, dlatego, jeśli tylko chcesz, możesz pomóc nam iść dalej, współtworząc i realizując kolejne zbiórki oraz kampanie.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Fundacja Pokochaj Gada już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Ola Smoczyk
Ola Smoczyk
100 zł
Aleksandra  Grzonka
Aleksandra Grzonka
100 zł
Artur Sobczak
Artur Sobczak
30 zł
Bartosz Jasik
Bartosz Jasik
100 zł
Iga Żmijewska
Iga Żmijewska
30 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.