Fundacja Pokochaj Gada

W Patronite od 31.03.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1134

Liczba Patronów: 1696

Zostań Patronem
Kup na prezent
6 patronów
370 miesięcznie
6 060 łącznie

Wsparcie działań fundacji

1 000 zł

miesięcznie

37%

osiągnięto

630 zł

brakujeKwota 1000 zł pozwoli zrealizować pierwszy cel

Jeśli nie jest Ci obojętny los gadów i chciałbyś stać się częścią naszej społeczności, zachęcamy Cię do wsparcia działań Fundacji Pokochaj Gada. Podana kwota pozwoli nam na pokrycie kosztów związanych z księgowością oraz prowadzeniem strony. Utrzymanie serwera jest niezwykle istotne, ponieważ właśnie poprzez naszą stronę www.pokochajgada.pl można adoptować żółwie czekające na nowy dom.

Witryna, ciągle roozwijana, jest również źródłem wiedzy, na której znajdziecie niezbędne informacje dotyczące hodowli, żywienia i chorób żółwi. Staramy się docierać przede wszystkim do osób zaczynających przygodę z hodowlą żółwi, aby ułatwić im start. Będziemy wdzięczni za przekazanie każdej kwoty!

Stwórz z nami azyl dla gadów

2 000 zł

miesięcznie

18%

osiągnięto

1 630 zł

brakujeKwota 2000 zł miesięcznie pozwoli realizować już pierwszy i drugi cel.

Naszym celem jest stworzenie egzotarium na terenie miasta Koła. Do tej pory udało nam się uzyskać od Burmistrza miasta Koła lokal pod dzierżawę. Miejsce to stałoby się schroniskiem dla gadów. Stworzenie takiego azylu wiąże się z zakupem niezbędnego wyposażenia do przetrzymywania gadów - akwaria, filtry, grzałki, żarówki. Do tego dochodzą koszty dzierżawy, opłaty za zużyte media, leczenie weterynaryjne podopiecznych oraz wydatki dodatkowe związane z działalnością na terenie całego kraju m.in. transport żółwi adoptowanych czy oddawanych do adopcji.

Stań się członkiem naszej społeczności i razem z nami współtwórz azyl dla gadów. To właśnie dzięki Waszej pomocy jesteśmy w stanie zbudować egzotarium! Zróbmy to razem! Zbudujmy miejsce, w którym gady oddane do adopcji będą mogły w godnych warunkach czekać na nowy dom i nowego opiekuna. Kto wie, może właśnie Ty nim zostaniesz? ;)

Kampanie to nasza wspólna misja

3 000 zł

miesięcznie

12%

osiągnięto

2 630 zł

brakujeKwota 3000 zł miesięcznie pozwoli na realizację wszystkich trzech zaplanowanych celów.

Oprócz materiałów edukacyjnych oraz pomocy początkującym hodowcom, z początkiem marca 2020 roku ruszyliśmy z działem adopcyjnym. Poprzez naszą stronę można zarówno adoptować gada, jak i też oddać do adopcji. Prowadzimy zbiórki na rzecz zwierzaków, które potrzebują pomocy, opieki i nowego domu. Pieniądze zebrane ze zbiórek w całości przekazywane są na wybrany cel zbiórki. Szukasz gadziego weterynarza w Twojej okolicy? Na naszej stronie stworzyliśmy mapę polecanych weterynarzy w Polsce.

Od 1 stycznia 2020 roku rozpoczęliśmy akcję mającą na celu pomoc w utrzymaniu żółwi zamieszkujących zoo w Polsce. Jako pierwszy został adoptowany żółw z Poznańskiego Zoo. Wiemy, z jakimi problemami finansowymi borykają się ogrody zoologiczne. Często spacerując i podziwiając egzotyczne zwierzęta, chcemy by miały lepsze warunki. Niestety na to potrzebne są fundusze.

Czy to wszystko? NIE! Chcemy dalej rozwijać nasze działania. Mamy wiele pomysłów, ale na ich realizację niezbędne są fundusze, dzięki którym będziemy mogli je realizować. Pomóż rozwijać Fundację Pokochaj Gada - . To dzięki Wam jesteśmy w stanie odmieniać los tych porzuconych zwierząt na lepsze, dlatego, jeśli tylko chcesz, możesz pomóc nam iść dalej, współtworząc i realizując kolejne zbiórki oraz kampanie.

Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Artur Sobczak
Artur Sobczak
Próg: 30 zł
Aleksandra  Grzonka
Aleksandra Grzonka
Próg: 100 zł
Bartosz Jasik
Bartosz Jasik
Próg: 100 zł
Iga Żmijewska
Iga Żmijewska
Próg: 30 zł
Łukasz Stanek
Łukasz Stanek
Próg: 50 zł