Poland On Air

W Patronite od 08.06.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1185

liczba Patronów: 1180

3 patronów
60 zł miesięcznie
90 zł łącznie
Pasjonaci widoków z lotu ptaka. Twórcy fotografii oraz filmów promujących Polskę.

O Autorze

Cześć :) To my - Maciek Margas i Aleksandra Łogusz. Razem tworzymy POLAND ON AIR.

Nasze motto to SKY IS NOT THE LIMIT! Pokazujemy świat z wyjątkowej perspektywy - fotografujemy oraz filmujemy z lotu ptaka - promując przy tym piękno Polski.

Miło Cię widzieć :)

Maciek jest absolwentem Warszawskiej Szkoły Filmowej oraz laureatem nagrody Grand Press Photo za "Planetę Warszawę", fotografuje od 10 lat. Aleksandra jest z wykształcenia dziennikarką, pochodzi z Bielska-Białej. Jej fotografia "Sen o Warszawie" otrzymała tytuł Zdjęcia Roku 2014. W sieci funkcjonuje pod pseudonimem "Blogusz" :)

Sen o Warszawie
Sen o Warszawie
 
Planeta Warszawa
Planeta Warszawa

 

Poznaliśmy się w 2014 roku. Z naszej miłości do fotografii oraz do patrzenia na świat z góry powstało Poland On Air. Fanpage na Facebooku przerodził się w sklep internetowy, a sklep w wydawnictwo. Z pomocą naszych fanów wydaliśmy do te pory 3 albumy o Polsce widzianej z lotu ptaka. Wykonujemy zdjęcia oraz filmy ze śmigłowców, samolotów, oraz dronów. Organizujemy także wystawy fotografii.

 

Od początku 2020 roku zaczęliśmy regularnie kręcić oraz publikować filmy na naszym kanale Youtube/polandonair. Póki co w większości są to filmy pokazujące Warszawę - ponieważ tu mieszkamy.

Chcielibyśmy jednak pokazywać w naszych filmach inne miejsca Polski. Od gór, przez jeziora, po morze. Mniejsze i większe miasta. Opowiadać o historii miejsc. Każdy wyjazd wiąże się jednak z kosztami. Utrzymanie sprzętu - dobrego aparatu czy drona z całym sprzętem, wynajem samolotu czy śmigłowca, nie są tanie.

Nie wspiera nas żadna instytucja ani organizacja turystyczna. Wszystkie filmy finansujemy z własnej kieszeni, zawsze są one zrealizowane na najwyższym poziomie, i docierają do tysięcy ludzi.

Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcesz wesprzeć naszą twórczość. Staramy się tworzyć świetne jakościowo produkcje, łącząc działalność filmową z innymi obowiązkami. Im więcej osób wesprze nas finansowo, tym bardziej będziemy w stanie oddać się Youtube'owi.

Bezpośrednią przyczyną założenia konta na Patronite był nasz ostatni wyjazd do Gdańska, który chcieliśmy nagrać po ankiecie, w której zagłosowali nasi widzowie. Niestety, w drodze powrotnej, podczas przystanku w Malborku, nasz dron uległ wypadkowi. Jego naprawa będzie sporo kosztować, i z już drogiego wyjazdu zrobił się wyjazd kilkukrotnie droższy... uznaliśmy, że to najwyższy czas :)

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni