Poland On Air

W Patronite od 08.06.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1675

Liczba Patronów: 1382

Zostań Patronem
Kup na prezent
6 patronów
110 miesięcznie
4 000 łącznie
Pasjonaci widoków z lotu ptaka. Twórcy fotografii oraz filmów promujących Polskę.

O Autorze

Cześć :) To my - Maciek Margas i Aleksandra Łogusz. Razem tworzymy POLAND ON AIR.

Nasze motto to SKY IS NOT THE LIMIT! Pokazujemy świat z wyjątkowej perspektywy - fotografujemy oraz filmujemy z lotu ptaka - promując przy tym piękno Polski.

Miło Cię widzieć :)

Maciek jest absolwentem Warszawskiej Szkoły Filmowej oraz laureatem nagrody Grand Press Photo za "Planetę Warszawę", fotografuje od 10 lat. Aleksandra jest z wykształcenia dziennikarką, pochodzi z Bielska-Białej. Jej fotografia "Sen o Warszawie" otrzymała tytuł Zdjęcia Roku 2014. W sieci funkcjonuje pod pseudonimem "Blogusz" :)

Sen o Warszawie
Sen o Warszawie
 
Planeta Warszawa
Planeta Warszawa

 

Poznaliśmy się w 2014 roku. Z naszej miłości do fotografii oraz do patrzenia na świat z góry powstało Poland On Air. Fanpage na Facebooku przerodził się w sklep internetowy, a sklep w wydawnictwo. Z pomocą naszych fanów wydaliśmy do te pory 3 albumy o Polsce widzianej z lotu ptaka. Wykonujemy zdjęcia oraz filmy ze śmigłowców, samolotów, oraz dronów. Organizujemy także wystawy fotografii.

 

Od początku 2020 roku zaczęliśmy regularnie kręcić oraz publikować filmy na naszym kanale Youtube/polandonair. Póki co w większości są to filmy pokazujące Warszawę - ponieważ tu mieszkamy.

Chcielibyśmy jednak pokazywać w naszych filmach inne miejsca Polski. Od gór, przez jeziora, po morze. Mniejsze i większe miasta. Opowiadać o historii miejsc. Każdy wyjazd wiąże się jednak z kosztami. Utrzymanie sprzętu - dobrego aparatu czy drona z całym sprzętem, wynajem samolotu czy śmigłowca, nie są tanie.

Nie wspiera nas żadna instytucja ani organizacja turystyczna. Wszystkie filmy finansujemy z własnej kieszeni, zawsze są one zrealizowane na najwyższym poziomie, i docierają do tysięcy ludzi.

Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcesz wesprzeć naszą twórczość. Staramy się tworzyć świetne jakościowo produkcje, łącząc działalność filmową z innymi obowiązkami. Im więcej osób wesprze nas finansowo, tym bardziej będziemy w stanie oddać się Youtube'owi.

Bezpośrednią przyczyną założenia konta na Patronite był nasz ostatni wyjazd do Gdańska, który chcieliśmy nagrać po ankiecie, w której zagłosowali nasi widzowie. Niestety, w drodze powrotnej, podczas przystanku w Malborku, nasz dron uległ wypadkowi. Jego naprawa będzie sporo kosztować, i z już drogiego wyjazdu zrobił się wyjazd kilkukrotnie droższy... uznaliśmy, że to najwyższy czas :)

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Marcin Zalewski
Marcin Zalewski
Próg: 10 zł
Katharina J
Katharina J
Próg: 20 zł
Julia Major
Julia Major
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Grzegorz Witkowski
Grzegorz Witkowski
Próg: 50 zł
Aleksandra i Radosław Wywiał
Aleksandra i Radosław Wywiał
Próg: 20 zł