Polfan.pl

W Patronite od 27.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2563

Liczba Patronów: 1685

Zostań Patronem
Kup na prezent
5 patronów
35 miesięcznie
14 530 łącznie

Domena i jeden serwer na rok

50 zł

miesięcznie

70%

osiągnięto

15 zł

brakuje

Za taką kwotę otrzymywaną co miesiąc możemy już opłacić zarówno naszą nazwę w internecie (patrz poprzedni cel) jak i jeden z dwóch serwerów - czyli miejsca na którym znajduje się nasz serwis.

Serwery działają 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok. Działa na nich oprogramowanie obsługujące czat oraz przechowujemy tam awatary, emotikony i inne treści które zapisujecie na Polfanie.

Koszty utrzymania z głowy

100 zł

miesięcznie

35%

osiągnięto

65 zł

brakuje

Za taką comiesięczną kwotę możemy pokryć standardowe koszty utrzymania serwisu czyli domenę i nasze dwa serwery!

Zobacz poprzednie cele, jeśli jesteś ciekawy za co odpowiadają domena i serwery.

Bardzo byśmy chcieli, by serwis mógł utrzymywać się dzięki hojności Społeczności oraz naszej technicznej i merytorycznej pracy. Poprzez osiągnięcie tego progu, będziemy mogli skupić się głównie na tych zagadnieniach.

Rozwijamy skrzydła

200 zł

miesięcznie

17%

osiągnięto

165 zł

brakuje

Nasz projekt, w stosunku do otaczających nas wielkich serwisów prowadzonych przez korporacje jest wielkości mikro. Mimo tego mamy jasno określone cele na przyszłość: chcemy zostać polską, przyjazną platformą komunikacyjną umożliwiającą komunikację nie tylko znajomym i nie tylko w celach rozrywki, ale również chcielibyśmy pełnić role społeczne, edukacyjne i biznesowe.

Chcemy to osiągnąć metodą małych kroków, stąd niewygórowany cel 200 zł/miesiąc, który pozwoli nam powoli rozpocząć działania marketingowe i rozwojowe w tych kierunkach.

Cel: rozwój

500 zł

miesięcznie

7%

osiągnięto

465 zł

brakuje

Uśredniając: jeśli każda osoba będąca dziś o godz. 21 na Polfanie wpłaciłaby złotówkę, ten cel w tym miesiącu osiągnęlibyśmy w ciągu jednego wieczoru!

Ale to tylko statystyka - zdajemy sobie sprawę, że nie każdy ma możliwość wsparcia. Nie ukrywamy więc, że będziemy wniebowzięci, jeśli uda nam się osiągnąć ten cel. W takim wypadku, będziemy musieli przemyśleć całą ideę naszego profilu na Patronite. :)

A jeśli chodzi o konkrety: w przypadku comiesięcznej kwoty tej wielkości rozpoczniemy pracę nad nowymi projektami Polfanu o których piszecie do nas od miesięcy, a na które do tej pory nie mogliśmy sobie pozwolić. Mamy tu na myśli m.in.: aplikację mobilną na iOS, nowy wygodny i prosty w obsłudze program do tworzenia botów w pokojach czy dopracowanie działania czatu w przeglądarce (w tym nowy interfejs i wygląd stworzony przez profesjonalistów).

Oprócz tego, przy takim lub większym wsparciu będziemy mogli poświęcić więcej czasu i środków na rozwój projektu "Polfan 3.0". Pracujemy nad nim już od dłuższego czasu, a będzie on naturalnym etapem w rozwoju dzisiejszej formy serwisu.

Obiecujemy, że dołożymy wszystkich starań byście byli dumni z bycia naszymi Patronami!

Domena na rok

10 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Comiesięczne otrzymywanie takiej kwoty, pozwoli nam opłacić naszą domenę, czyli nazwę "polfan.pl" na cały rok.

Nazwa w internecie jest bardzo ważna; pod naszą domeną znaleźć można:
- polfan.pl - stronę główną serwisu,
- forum.polfan.pl - forum serwisu zawierające również archiwalne treści z czasów istnienia serwisu Polchat.pl,
- polfan.pl/choinka - strona naszej corocznej, świątecznej akcji charytatywnej.

Również dzięki naszej domenie, setki osób każdego dnia mogą logować się na czat i rozmawiać w dziesiątkach pokoi czatowych.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Marcin Wesołowski
Marcin Wesołowski
Próg: 10 zł
Radio Piłeczka
Radio Piłeczka
Próg: 50 zł
Wyspiareczka
Wyspiareczka
Próg: 5 zł
Arms
Arms
Próg: 30 zł
Arms
Arms
Próg: 10 zł
Arms
Arms
Próg: 5 zł