Avatar użytkownika

Polfan.pl

2
patronów
40 
miesięcznie
16 375 
łącznie
2
patronów
40 zł 16 375 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Przybijamy sobie wirtualną piątkę! :D

Co jakiś czas będziemy organizować spotkania podczas których będziemy opowiadać o tym co się u nas dzieje - nad czym aktualnie pracujemy i co mamy w planach. Będzie to również świetna okazja by podzielić się z nami swoimi propozycjami zmian i pomysłami na nowe funkcje. A wszystko to w pokoju na czacie do którego dostęp będą mieli tylko Patroni - czuj się zaproszony!
10 zł miesięcznie
Dziękujemy, że doceniasz naszą pracę i chcesz wspierać budowanie społeczności Polfanu.

Bez dwóch zdań zasługujesz na własne miejsce w czacie... dosłownie! Za tę kwotę odwdzięczymy Ci się wpisaniem Twojego nicku czatowego w samo jego serce, czyli serwer: pod specjalną komendą czatową "/patrons" każdy będzie mógł przeczytać, że wspierasz Polfan. :)

Przysługuje Ci również nagroda z poprzedniego progu. Jeśli nie chcesz by wpisywać Twój nick, wybierz opcję wsparcia anonimowego.
30 zł miesięcznie
Tę kwotę mógłbyś przeznaczyć na miesięczną subskrypcję Netfliksa, a chcesz nią wesprzeć Polfan! :D Dziękujemy, że doceniasz naszą pracę, wspierasz utrzymanie serwisu i napędzasz jego rozwój.

Patronom tego progu, dwa razy - 5 i 20 dnia miesiąca - podziękujemy za pomocą globalnego komunikatu wysłanego do wszystkich na czacie w godzinach wieczornych. Po poprzedniej konsultacji z jednym z serwer operatorów możliwe będzie również wspomnienie w komunikacie o jednym Twoich pokoi na Polfanie - jeśli chciałbyś się nim pochwalić szerszemu gronu.

Przysługuje Ci również nagroda z poprzedniego progu. A jeśli nie chcesz by Cię wymieniać w komunikatach wybierz opcję wsparcia anonimowego.
50 zł miesięcznie
Wow! Jeśli rozważasz wsparcie Polfanu tą kwotą, to po pierwsze: musisz wiedzieć, że jesteś niesamowity! :D Nawet jeśli jednorazowo, to wiedz, że już masz niezły wkład w utrzymanie serwisu w tym roku.

Oprócz naszej wielkiej wdzięczności, oprócz nagród z poprzednich progów, zaprosimy Cię na kubek kawy lub herbaty. Wprawdzie będzie to prawdopodobnie w Twoim domu i sam będziesz musiał ją przygotować, ale za to zaopatrzymy Cię w kubek - i to nie wcale zwykły, bo kubek najlepszej klasy! Wygodny i do tego ładny kubek polfanowy.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
6 dostępnych miejsc
100 zł to koszt opłacenia domeny (czyli nazwy pod jaką widniejemy w sieci - polfan.pl) na cały rok.

Jest to próg dla osób, które chciałyby wspomóc Polfan jeszcze bardziej. Kubek, dozgonna wdzięczność, komunikat, wpis w komendzie "/patrons", dostęp do pokoju tylko dla Patronów masz jak w banku. Nie bardzo wiemy co byśmy mogli jeszcze Ci zaproponować - ale jeśli masz rozsądny pomysł - napisz do nas wcześniej, pogadamy.
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
3 dostępne miejsca
200 zł to przykładowo koszt opłacenia jednej, porządnej (jak na nasze możliwości) kampanii reklam na Facebooku.

Jest to próg dla osób, które chciałyby wspomóc Polfan jeszcze bardziej. Kubek, dozgonna wdzięczność, komunikat, wpis w komendzie "/patrons", dostęp do pokoju tylko dla Patronów masz jak w banku. Nie bardzo wiemy co byśmy mogli jeszcze Ci zaproponować - ale jeśli masz rozsądny pomysł - napisz do nas wcześniej, pogadamy.
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
1 dostępne miejsce
500 zł to koszt opłacenia jednego z dwóch naszych serwerów na cały rok.

Jest to próg dla osób, które chciałyby wspomóc Polfan jeszcze bardziej. Kubek, dozgonna wdzięczność, komunikat, wpis w komendzie "/patrons", dostęp do pokoju tylko dla Patronów masz jak w banku. Nie bardzo wiemy co byśmy mogli jeszcze Ci zaproponować - ale jeśli masz rozsądny pomysł - napisz do nas wcześniej, pogadamy.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Polfan.pl w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jeden z najstarszych, polskich serwisów czatowych pozwalający rozmawiać użytkownikom w wielu pokojach towarzyskich i tematycznych oraz tworzyć własne pokoje czatowe.

O Polfanie słów kilka

Polfan.pl to jeden z najstarszych ?, polskich  czatów internetowych, pozwalający swoim użytkownikom na rozmowy w pokojach czatowych (kanałach) oraz umożliwiający im zakładanie własnych pokoi. Jesteśmy społecznością internetową której początki sięgają roku 2000 gdy przede wszystkim skupiała ona fanów portalu czatowego Polchat.pl (nie musisz kojarzyć ale czujemy się w obowiązku by wspomnieć ?).

Dziś Polfan to niewielka, lecz zgrana ? społeczność ok. 3000 aktywnych użytkowników.

Kim jesteśmy i jak działamy

Polfan jest portalem niekomercyjnym - za jego utrzymanie nikt z nas nie otrzymuje wynagrodzenia. Na Polfanie nie ma również reklam - i mocno pragniemy by tak zostało.
Dlatego jeśli lubisz nasz serwis i doceniasz pracę jaką w niego wkładamy, zachęcamy Cię do zostania Patronem Polfanu i comiesięcznej pomocy w jego utrzymaniu i rozwoju.

Polfan Team - bo tak lubimy się nazywać - to zespół hobbystów i pasjonatów programowania, technologii, komunikacji oraz zarządzania i moderacji społecznością.

 • czekamek - choć rzadko go widać, czuwa nad Polfanem niczym Wielki Brat.
 • czteryem - jest zawsze na froncie, pomagając użytkownikom zwalczać problemy techniczne i rozwiewać wątpliwości związane z obsługą czatu.
 • dmc - sprawca całego zamiesznia w obecnej formie. Jako twórca serwera czatowego dba o jego rozwój i (nie)ustanną pracę.
 • gburek - social media, reklamy i konwersje nie mają przed nią tajemnic. Zajmuje się polfanowym profilem na Facebooku.
 • Olivia - niczym inkwizytor pilnuje przestrzegania regulaminu i netykiety, a dodatkowo moderuje i trzyma pieczę nad częścią Polfanu przeznaczoną dla młodzieży.
 • Shado - zajmuje się bieżącym utrzymaniem Polfanu w przeglądarce i w telefonie. Gdy coś się zepsuje, to prawdopodobnie jego sprawka.

Cele Autora

Domena i jeden serwer na rok
 • 50 zł miesięcznie
 • 10 zł brakuje
80%
Za taką kwotę otrzymywaną co miesiąc możemy już opłacić zarówno naszą nazwę w internecie (patrz poprzedni cel) jak i jeden z dwóch serwerów - czyli miejsca na którym znajduje się nasz serwis.

Serwery działają 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok. Działa na nich oprogramowanie obsługujące czat oraz przechowujemy tam awatary, emotikony i inne treści które zapisujecie na Polfanie.
Koszty utrzymania z głowy
 • 100 zł miesięcznie
 • 60 zł brakuje
40%
Za taką comiesięczną kwotę możemy pokryć standardowe koszty utrzymania serwisu czyli domenę i nasze dwa serwery!

Zobacz poprzednie cele, jeśli jesteś ciekawy za co odpowiadają domena i serwery.

Bardzo byśmy chcieli, by serwis mógł utrzymywać się dzięki hojności Społeczności oraz naszej technicznej i merytorycznej pracy. Poprzez osiągnięcie tego progu, będziemy mogli skupić się głównie na tych zagadnieniach.
Rozwijamy skrzydła
 • 200 zł miesięcznie
 • 160 zł brakuje
20%
Nasz projekt, w stosunku do otaczających nas wielkich serwisów prowadzonych przez korporacje jest wielkości mikro. Mimo tego mamy jasno określone cele na przyszłość: chcemy zostać polską, przyjazną platformą komunikacyjną umożliwiającą komunikację nie tylko znajomym i nie tylko w celach rozrywki, ale również chcielibyśmy pełnić role społeczne, edukacyjne i biznesowe.

Chcemy to osiągnąć metodą małych kroków, stąd niewygórowany cel 200 zł/miesiąc, który pozwoli nam powoli rozpocząć działania marketingowe i rozwojowe w tych kierunkach.
Cel: rozwój
 • 500 zł miesięcznie
 • 460 zł brakuje
8%
Uśredniając: jeśli każda osoba będąca dziś o godz. 21 na Polfanie wpłaciłaby złotówkę, ten cel w tym miesiącu osiągnęlibyśmy w ciągu jednego wieczoru!

Ale to tylko statystyka - zdajemy sobie sprawę, że nie każdy ma możliwość wsparcia. Nie ukrywamy więc, że będziemy wniebowzięci, jeśli uda nam się osiągnąć ten cel. W takim wypadku, będziemy musieli przemyśleć całą ideę naszego profilu na Patronite. :)

A jeśli chodzi o konkrety: w przypadku comiesięcznej kwoty tej wielkości rozpoczniemy pracę nad nowymi projektami Polfanu o których piszecie do nas od miesięcy, a na które do tej pory nie mogliśmy sobie pozwolić. Mamy tu na myśli m.in.: aplikację mobilną na iOS, nowy wygodny i prosty w obsłudze program do tworzenia botów w pokojach czy dopracowanie działania czatu w przeglądarce (w tym nowy interfejs i wygląd stworzony przez profesjonalistów).

Oprócz tego, przy takim lub większym wsparciu będziemy mogli poświęcić więcej czasu i środków na rozwój projektu "Polfan 3.0". Pracujemy nad nim już od dłuższego czasu, a będzie on naturalnym etapem w rozwoju dzisiejszej formy serwisu.

Obiecujemy, że dołożymy wszystkich starań byście byli dumni z bycia naszymi Patronami!
Domena na rok
 • 10 zł miesięcznie
 • Cel osiągnięty!
100%
Comiesięczne otrzymywanie takiej kwoty, pozwoli nam opłacić naszą domenę, czyli nazwę "polfan.pl" na cały rok.

Nazwa w internecie jest bardzo ważna; pod naszą domeną znaleźć można:
- polfan.pl - stronę główną serwisu,
- forum.polfan.pl - forum serwisu zawierające również archiwalne treści z czasów istnienia serwisu Polchat.pl,
- polfan.pl/choinka - strona naszej corocznej, świątecznej akcji charytatywnej.

Również dzięki naszej domenie, setki osób każdego dnia mogą logować się na czat i rozmawiać w dziesiątkach pokoi czatowych.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Polfan.pl już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Marcin Wesołowski
Marcin Wesołowski
10 zł
iCe
iCe
30 zł
Jarosław Mistecki
Jarosław Mistecki
100 zł
Paweł LubiePlacki
Paweł LubiePlacki
30 zł
Wyspiareczka
Wyspiareczka
100 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.