Polfan.pl

W Patronite od 27.04.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 277

liczba Patronów: 369

23 patronów
845 zł miesięcznie
2 490 zł łącznie
Jeden z najstarszych, polskich serwisów czatowych pozwalający rozmawiać użytkownikom w wielu pokojach towarzyskich i tematycznych oraz tworzyć własne pokoje czatowe.

O Autorze

O Polfanie słów kilka

Polfan.pl to jeden z najstarszych 👴, polskich  czatów internetowych, pozwalający swoim użytkownikom na rozmowy w pokojach czatowych (kanałach) oraz umożliwiający im zakładanie własnych pokoi. Jesteśmy społecznością internetową której początki sięgają roku 2000 gdy przede wszystkim skupiała ona fanów portalu czatowego Polchat.pl (nie musisz kojarzyć ale czujemy się w obowiązku by wspomnieć 😉).

Dziś Polfan to niewielka, lecz zgrana 💪 społeczność ok. 3000 aktywnych użytkowników.

Kim jesteśmy i jak działamy

Polfan jest portalem niekomercyjnym - za jego utrzymanie nikt z nas nie otrzymuje wynagrodzenia. Na Polfanie nie ma również reklam - i mocno pragniemy by tak zostało.
Dlatego jeśli lubisz nasz serwis i doceniasz pracę jaką w niego wkładamy, zachęcamy Cię do zostania Patronem Polfanu i comiesięcznej pomocy w jego utrzymaniu i rozwoju.

Polfan Team - bo tak lubimy się nazywać - to zespół hobbystów i pasjonatów programowania, technologii, komunikacji oraz zarządzania i moderacji społecznością.

  • czekamek - choć rzadko go widać, czuwa nad Polfanem niczym Wielki Brat.
  • czteryem - jest zawsze na froncie, pomagając użytkownikom zwalczać problemy techniczne i rozwiewać wątpliwości związane z obsługą czatu.
  • dmc - sprawca całego zamiesznia w obecnej formie. Jako twórca serwera czatowego dba o jego rozwój i (nie)ustanną pracę.
  • gburek - social media, reklamy i konwersje nie mają przed nią tajemnic. Zajmuje się polfanowym profilem na Facebooku.
  • Olivia - niczym inkwizytor pilnuje przestrzegania regulaminu i netykiety, a dodatkowo moderuje i trzyma pieczę nad częścią Polfanu przeznaczoną dla młodzieży.
  • Shado - zajmuje się bieżącym utrzymaniem Polfanu w przeglądarce i w telefonie. Gdy coś się zepsuje, to prawdopodobnie jego sprawka.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem