Polfan.pl

W Patronite od 27.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 603

Liczba Patronów: 1077

Zostań Patronem
9 patronów
605 miesięcznie
12 465 łącznie
Jeden z najstarszych, polskich serwisów czatowych pozwalający rozmawiać użytkownikom w wielu pokojach towarzyskich i tematycznych oraz tworzyć własne pokoje czatowe.

O Autorze

O Polfanie słów kilka

Polfan.pl to jeden z najstarszych ?, polskich  czatów internetowych, pozwalający swoim użytkownikom na rozmowy w pokojach czatowych (kanałach) oraz umożliwiający im zakładanie własnych pokoi. Jesteśmy społecznością internetową której początki sięgają roku 2000 gdy przede wszystkim skupiała ona fanów portalu czatowego Polchat.pl (nie musisz kojarzyć ale czujemy się w obowiązku by wspomnieć ?).

Dziś Polfan to niewielka, lecz zgrana ? społeczność ok. 3000 aktywnych użytkowników.

Kim jesteśmy i jak działamy

Polfan jest portalem niekomercyjnym - za jego utrzymanie nikt z nas nie otrzymuje wynagrodzenia. Na Polfanie nie ma również reklam - i mocno pragniemy by tak zostało.
Dlatego jeśli lubisz nasz serwis i doceniasz pracę jaką w niego wkładamy, zachęcamy Cię do zostania Patronem Polfanu i comiesięcznej pomocy w jego utrzymaniu i rozwoju.

Polfan Team - bo tak lubimy się nazywać - to zespół hobbystów i pasjonatów programowania, technologii, komunikacji oraz zarządzania i moderacji społecznością.

 • czekamek - choć rzadko go widać, czuwa nad Polfanem niczym Wielki Brat.
 • czteryem - jest zawsze na froncie, pomagając użytkownikom zwalczać problemy techniczne i rozwiewać wątpliwości związane z obsługą czatu.
 • dmc - sprawca całego zamiesznia w obecnej formie. Jako twórca serwera czatowego dba o jego rozwój i (nie)ustanną pracę.
 • gburek - social media, reklamy i konwersje nie mają przed nią tajemnic. Zajmuje się polfanowym profilem na Facebooku.
 • Olivia - niczym inkwizytor pilnuje przestrzegania regulaminu i netykiety, a dodatkowo moderuje i trzyma pieczę nad częścią Polfanu przeznaczoną dla młodzieży.
 • Shado - zajmuje się bieżącym utrzymaniem Polfanu w przeglądarce i w telefonie. Gdy coś się zepsuje, to prawdopodobnie jego sprawka.

Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Wyspiareczka
Wyspiareczka
Próg: 5 zł
Radio Friko
Radio Friko
Próg: 30 zł
Ana D.
Ana D.
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Be Be
Be Be
Próg: 10 zł
Richie Rich
Richie Rich
Próg: 500 zł