Avatar użytkownika

Polish Alpine Team

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Cześć. Oficjalnie jesteś Naszym patronem. Bardzo Ci dziękujemy za zaufanie i wsparcie. Dzięki Tobie Nasze realizacje górskie nabierają rozmachu. To świetne uczucie, że pomagasz i chcesz być "z Nami". Na pewno Ci za to podziękujemy oficjalnie :-)
15 zł miesięcznie
Grupa Patronów, która chce być jeszcze bliżej Nas :-)
Będąc w tej grupie masz możliwość bliższego kontaktu z Nami zarówno poprzez Fb jak Instagram. Dowiesz się więcej o Naszych planach górskich, premierach filmów, spotkaniach, prelekcjach etc..
Dzięki, że jesteś z Nami :-)
30 zł miesięcznie
Wybierz 30 zł
20 dostępnych miejsc
Marzenia się spełniają! Trzeba tylko chcieć! Dzięki Tobie jest to możliwe!
Grupa stworzona z myślą o Patronach ze specjalnymi przywilejami.
Ogromne podziękowania, że Nas wspierasz!
Oprócz przywilejów z progu 15 zł Twoje Imię i Nazwisko, będzie specjalnie odznaczone w filmikach z Naszych tatrzańskich i nie tylko, wypadów.
Również podczas prelekcji czy spotkań wszelkiego rodzaju, znajdziesz się wśród wyróżnionych, zaproszonych gości!
60 zł miesięcznie
Wybierz 60 zł
10 dostępnych miejsc
Wsparcie na tym poziomie to już poważna sprawa. Będzie się łączyło z poważnymi wyjazdami , nie tylko na trudniejsze drogi w Tatrach, ale zwłaszcza w Alpy!
Patroni podczas wyprawy "są z Nami" i "wchodzą z Nami". Filmiki i trailery do nich będą rozpoczynały się w ramach podziękowania twoim Imieniem i Nazwiskiem. Masz pełny dostęp do planu działalności górskiej.
Na wszelkich spotkaniach z PAT masz zagwarantowane specjalne zaproszenie i przywileje.
Oczywiście masz gwarancję wszystkiego tego co zawierają pozostałe progi.
Istnieje możliwość wspólnych wypadów w Tatry, zarówno trekingi jak i łatwe drogi wspinaczkowe.
Zachęcamy do Patronowania w tej grupie! Dzięki i do usłyszenia wkrótce ;-)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Polish Alpine Team w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

KAŻDY Z NAS MA SWOJE MARZENIA. JEDNI MAJĄ MNIEJSZE, INNI ZAŚ WIĘKSZE.
PASJA DO GÓR JEST NIEPOJĘTA I NIESKOŃCZONA. NIE DA SIĘ JEJ OPISAĆ SŁOWAMI.
TRZEBA JĄ CZUĆ !!!
ZOSTAŃ NASZYM PATRONEM! PASJA ŁĄCZY! PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS! WSPÓLNIE OSIĄGNIEMY WIĘCEJ I STWORZYMY ŚWIETNĄ GRUPĘ!

Polish Alpine Team - to zespół wspinaczy, których łączy ogromne zamiłowanie do gór i wszystko co jest z nimi związane.

Poznaliśmy się w górach, we włoskich Dolomitach w 2011 roku, gdzie wspólnie zdobyliśmy najwyższy ich wierzchołek Punta Penia (3343 m). Po rocznej przerwie zrodził się pomysł założenia Team'u. Mimo odległości jaka dzieli Nasze miejsca zamieszkania, mamy wspólne plany, które staramy się realizować sukcesywnie w miarę możliwości. W 2013 roku po zdobyciu drugiego co do wysokości w Europie, ambitnego szczytu Dufourspitze, powstał w naszych głowach projekt o nazwie "4000+ Project" ,którego celem jest zdobywanie alpejskich czterotysięczników drogami, uznawanymi wg skali UIAA - jako trudne.
 

Nasza działalność nie skupia się tylko na Alpach. Wspinamy się również w Tatrach. Pasjonuje nas wspinaczka zimowa, w szczególności pokonywanie lodospadów, przez co zdobywamy doświadczenie potrzebne w górach wyższych.
Mamy do siebie pełne zaufanie. Na tym budujemy siłę Team'u.

Polish Alpine Team to nie tylko wspinanie w dosłownym tego słowa znaczeniu. To również poznawanie nowych zafascynowanych górami ludzi. Wspólne wyjazdy, prelekcje, biwaki i spotkania.

Dzięki Patronite takich akcji może być jeszcze więcej. Tworzone są filmy z wyjazdów wspinaczkowych, poszerzana jest galeria zdjęć.

Prawie z każdego wyjazdu staramy się zmontować jakiś film, który później trafia na nasz kanał YouTube --> https://www.youtube.com/@polishalpineteam. Nie chodzi o to, aby się czymś chwalić lecz, aby była to pamiątka wspaniałych, mile spędzonych chwil i jednocześnie udokumentowanych wyzwań na kartce kalendarza. Ważną rolę odgrywają podczas każdej wyprawy również - fotografie. Galeria znajduje się na  http://www.wojciechgaszka.pl

Jak powszechnie wiadomo, każda pasja, każde uprawianie sportu, wiąże się z mniejszymi, bądź większymi kosztami.
Nie ukrywamy, że brakuje Nam środków na realizację dużych projektów, które rodzą się w Naszych głowach nieustannie. To w pewien sposób Nas ogranicza.
Robimy co możemy, aby własne plany realizować w maksymalnym stopniu.

Dzięki Wam - Patroni, będziemy mieli możliwość osiągania zamierzonych celów, dzielić się Nimi z Wami! 

Marzy Nam się stworzyć liczną grupę pasjonatów Gór.

Dzięki!

https://pat.wojciechgaszka.pl/

Cele Autora

Wspinanie w Alpach / wyprawa 2024-2025
  • 5 000 zł
  • 5 000 zł brakuje
0%
Jak już dobrze wiecie, fascynuje nas wspinanie. Co roku planujemy różne wypady. Czasem udaje się je zrealizować, czasem nie. Również co roku planujemy coraz bardziej ambitniejsze cele. Tak jest i w tym 2024 roku. 2020 - 2023 nie był szczęśliwy w wyjazdach. Różnego rodzaju ograniczenia, kontuzje, zmusiły Nas do przesunięcia planów.
Cele ambitne, środków niewiele. Cel - to oczywiście szczyt czterotysięczny w Szwajcarii w ramach projektu "4000+Project".
Täschhorn - 4491m, Dom des Mischabel - 4545m, Weisshorn - 4505m. To na pierwszy rzut. Oczywiście wejścia drogami trudnymi, mniej uczęszczanymi.
Kwota celu miałaby obejmować koszty dla dwuosobowego zespołu czyli - dojazd, wyżywienie, ewentualne koszty noclegowe w schronisku lub schronie wysokogórskim itp.. W przypadku niekorzystnych warunków panujących na danym terenie musi być plan B. Lista szczytów jest długa - https://www.theuiaa.org/mountaineering/mountain-classification/

Zapraszamy do Patronowania i współudziału w przedsięwzięciu. Każda pomoc, zawsze mile widziana! Patronów informujemy o całej akcji górskiej, ba...wspólnie ją organizujemy. W zależności od Waszych umiejętności, chęci udziału, poświęcimy swój czas na przeszkolenie ze wspinania w terenie eksponowanym, zachowania się w trudnych sytuacjach, wycofywanie się ze ściany czyli podejmowanie decyzji we właściwym czasie. A wszystko to nie zdalnie tylko wraz z Nami w terenie! Więc, wyjeżdżamy razem :-)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Polish Alpine Team już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.