Polish Alpine Team

W Patronite od 05.02.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie
KAŻDY Z NAS MA SWOJE MARZENIA. JEDNI MAJĄ MNIEJSZE, INNI ZAŚ WIĘKSZE. PASJA DO GÓR JEST NIEPOJĘTA I NIESKOŃCZONA. NIE DA SIĘ JEJ OPISAĆ SŁOWAMI. TRZEBA JĄ CZUĆ !!! ZOSTAŃ NASZYM PATRONEM! PASJA ŁĄCZY! PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS! WSPÓLNIE OSIĄGNIEMY WIĘCEJ I STWORZYMY ŚWIETNĄ GRUPĘ!

O Autorze

Polish Alpine Team - to zespół wspinaczy, których łączy ogromne zamiłowanie do gór i wszystko co jest z nimi związane.

Poznaliśmy się w górach, we włoskich Dolomitach w 2011 roku, gdzie wspólnie zdobyliśmy najwyższy ich wierzchołek Punta Penia (3343 m). Po rocznej przerwie zrodził się pomysł założenia Team'u. Mimo odległości jaka dzieli Nasze miejsca zamieszkania, mamy wspólne plany, które staramy się realizować sukcesywnie w miarę możliwości. W 2013 roku po zdobyciu drugiego co do wysokości w Europie, ambitnego szczytu Dufourspitze, powstał w naszych głowach projekt o nazwie "4000+ Project" ,którego celem jest zdobywanie alpejskich czterotysięczników drogami, uznawanymi wg skali UIAA - jako trudne.
 

Nasza działalność nie skupia się tylko na Alpach. Wspinamy się również w Tatrach. Pasjonuje nas wspinaczka zimowa, w szczególności pokonywanie lodospadów, przez co zdobywamy doświadczenie potrzebne w górach wyższych.
Mamy do siebie pełne zaufanie. Na tym budujemy siłę Team'u.

Prawie z każdego wyjazdu staramy się zmontować jakiś film, który później trafia na nasz kanał YouTube. Nie chodzi o to, aby się czymś chwalić lecz, aby była to pamiątka wspaniałych, mile spędzonych chwil i jednocześnie udokumentowanych wyzwań na kartce kalendarza. Ważną rolę odgrywają podczas każdej wyprawy również - fotografie. Galeria znajduje się na  http://www.wojciechgaszka.pl

Jak powszechnie wiadomo, każda pasja, każde uprawianie sportu, wiąże się z mniejszymi, bądź większymi kosztami.
Nie ukrywamy, że brakuje Nam środków na realizację dużych projektów, które rodzą się w Naszych głowach nieustannie. To w pewien sposób Nas ogranicza.
Robimy co możemy, aby własne plany realizować w maksymalnym stopniu.

Dzięki Wam - Patroni, będziemy mieli możliwość osiągania zamierzonych celów, dzielić się Nimi z Wami! 

Marzy Nam się stworzyć liczną grupę pasjonatów Gór.

Dzięki!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem