Polish Alpine Team

W Patronite od 05.02.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
KAŻDY Z NAS MA SWOJE MARZENIA. JEDNI MAJĄ MNIEJSZE, INNI ZAŚ WIĘKSZE. PASJA DO GÓR JEST NIEPOJĘTA I NIESKOŃCZONA. NIE DA SIĘ JEJ OPISAĆ SŁOWAMI. TRZEBA JĄ CZUĆ !!! ZOSTAŃ NASZYM PATRONEM! PASJA ŁĄCZY! PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS! WSPÓLNIE OSIĄGNIEMY WIĘCEJ I STWORZYMY ŚWIETNĄ GRUPĘ!

O Autorze

Polish Alpine Team - to zespół wspinaczy, których łączy ogromne zamiłowanie do gór i wszystko co jest z nimi związane.

Poznaliśmy się w górach, we włoskich Dolomitach w 2011 roku, gdzie wspólnie zdobyliśmy najwyższy ich wierzchołek Punta Penia (3343 m). Po rocznej przerwie zrodził się pomysł założenia Team'u. Mimo odległości jaka dzieli Nasze miejsca zamieszkania, mamy wspólne plany, które staramy się realizować sukcesywnie w miarę możliwości. W 2013 roku po zdobyciu drugiego co do wysokości w Europie, ambitnego szczytu Dufourspitze, powstał w naszych głowach projekt o nazwie "4000+ Project" ,którego celem jest zdobywanie alpejskich czterotysięczników drogami, uznawanymi wg skali UIAA - jako trudne.
 

Nasza działalność nie skupia się tylko na Alpach. Wspinamy się również w Tatrach. Pasjonuje nas wspinaczka zimowa, w szczególności pokonywanie lodospadów, przez co zdobywamy doświadczenie potrzebne w górach wyższych.
Mamy do siebie pełne zaufanie. Na tym budujemy siłę Team'u.

Prawie z każdego wyjazdu staramy się zmontować jakiś film, który później trafia na nasz kanał YouTube. Nie chodzi o to, aby się czymś chwalić lecz, aby była to pamiątka wspaniałych, mile spędzonych chwil i jednocześnie udokumentowanych wyzwań na kartce kalendarza. Ważną rolę odgrywają podczas każdej wyprawy również - fotografie. Galeria znajduje się na  http://www.wojciechgaszka.pl

Jak powszechnie wiadomo, każda pasja, każde uprawianie sportu, wiąże się z mniejszymi, bądź większymi kosztami.
Nie ukrywamy, że brakuje Nam środków na realizację dużych projektów, które rodzą się w Naszych głowach nieustannie. To w pewien sposób Nas ogranicza.
Robimy co możemy, aby własne plany realizować w maksymalnym stopniu.

Dzięki Wam - Patroni, będziemy mieli możliwość osiągania zamierzonych celów, dzielić się Nimi z Wami! 

Marzy Nam się stworzyć liczną grupę pasjonatów Gór.

Dzięki!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent