Polish Alpine Team

W Patronite od 05.02.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie

Wspinanie w Alpach / wyprawa 2023

5 000 zł

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

Jak już dobrze wiecie, fascynuje nas wspinanie. Co roku planujemy różne wypady. Czasem udaje się je zrealizować, czasem nie. Również co roku planujemy coraz bardziej ambitniejsze cele. Tak jest i w przyszłym 2023 roku. 2020 - 2022 nie był szczęśliwy w wyjazdach. Różnego rodzaju ograniczenia, kontuzje, zmusiły Nas do przesunięcia planów.
Cele ambitne, środków niewiele. Cel - to oczywiście szczyt czterotysięczny w Szwajcarii w ramach projektu "4000+Project".
Täschhorn - 4491m, Dom des Mischabel - 4545m, Weisshorn - 4505m. To na pierwszy rzut. Oczywiście wejścia drogami trudnymi, mniej uczęszczanymi.
Kwota celu miałaby obejmować koszty dla dwuosobowego zespołu czyli - dojazd, wyżywienie, ewentualne koszty noclegowe w schronisku lub schronie wysokogórskim itp.. W przypadku niekorzystnych warunków panujących na danym terenie musi być plan B. Lista szczytów jest długa - https://www.theuiaa.org/mountaineering/mountain-classification/

Zapraszamy do Patronowania i współudziału w przedsięwzięciu. Każda pomoc, zawsze mile widziana! Patronów informujemy o całej akcji górskiej, ba...wspólnie ją organizujemy. W zależności od Waszych umiejętności, chęci udziału, poświęcimy swój czas na przeszkolenie ze wspinania w terenie eksponowanym, zachowania się w trudnych sytuacjach, wycofywanie się ze ściany czyli podejmowanie decyzji we właściwym czasie. A wszystko to nie zdalnie tylko wraz z Nami w terenie! Więc, wyjeżdżamy razem :-)
Zostań Patronem
Kup na prezent