POLKA W MEKSYKU

W Patronite od 14.07.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 743

liczba Patronów: 1131

4 patronów
205 zł miesięcznie
615 zł łącznie
Jestem pasjonatką kultury i tradycji Meksyku, moim marzeniem i celem jest promowanie tego pięknego kraju w Polsce. W moich filmach pokazuję Meksyk jakiego nie poznacie podczas wakacji all inclusive w Cancun. Chcesz poznać prawdziwą magię Meksyku? Zapraszam do mnie!

O Autorze

Hola! Mam na imię Basia, jestem muzykiem, fotografem, nauczycielem hiszpańskiego ale przede wszystkim miłośniczką Meksyku, jego bogatych tradycji i przepięknej kultury. Jako zawodowy artysta jestem wyczulona na wszystko to co piękne i autentyczne, dlatego Meksyk pokochałam od pierwszego wejrzenia i tę miłość postanowiłam przekazać Wam: moim rodakom. 

Xico, Veracruz
Xico, Veracruz

Od ponad roku nagrywam filmy z przeróżnych miejsc: wiosek, miast, dżungli, zaglądam Meksykanom do domów, opowiadam o ich zwyczajach, języku i ... jedzeniu :) Większość filmów nagrywam po polsku, z założenia były to video dla mojej rodziny, która została w Europie i niepokoiła się o mój los na drugim końcu świata. Chciałam, żeby choć poprzez moje filmy mogli zobaczyć jak tu jest, jak się tu żyje. Jednak dość szybko do rodziny dołączyli znajomi, później ich znajomi i w tej chwili obserwuje mnie spore grono osób i nadal rośnie! Dlatego chciałabym rozwinąć mój kanał na YouTube a bez Waszego wsparcia nie będzie to możliwe.

Zapraszam Was do zapoznania się z moimi filmami i jeśli zdecydujecie się wesprzeć mnie będę mogła dostarczać Wam więcej materiałów i dotrzeć jeszcze dalej w poszukiwaniu prawdy o tym niezwykle zróżnicowanym kulturowo kraju. Moim celem jest pokazanie Wam miejsc, do których nie dotrzecie wykupując wakacje all inclusive w jednym z nadmorskich kurortów. Moim marzeniem jest zabrać Was na szczyt któregoś z tych majestatycznych wulkanów i pokazać Wam Meksyk z poziomu nieba!

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni