Avatar użytkownika

Położna Kasia - ZapytajPolozna.pl

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Miło Cię widzieć! :)
Jestem Kasia Płaza-Piekarzewska. Jestem położną. Jestem mamą wspaniałej córeczki. Pomagam przyszłym rodzicom przygotować się do narodzin potomka, towarzyszę i wspieram w pierwszych tygodniach po narodzinach. Co wtorek o 11.00 prowadzę Poranek z położną Kasią.

Nazywam się Kasia Płaza-Piekarzewska. Jestem położną. Jestem mamą wspaniałej córeczki.

Od 11 lat tworzę portal i blog ZapytajPolozna.pl, na którym dziele się wiedzą. 

Pomagam przyszłym rodzicom przygotować się do narodzin potomka, towarzyszę i wspieram w pierwszych dniach po tym wydarzeniu. Pomagam mamom karmiącym w rozwiązywaniu problemów związanych z laktacją i rozwiewam wątpliwości dotyczące karmienia piersią. Uczę także rodziców Masażu Shantala dla niemowląt. O tym wszystkim piszę też na moim blogu.

 

W 2017 roku zorganizowałam konferencję z okazji 10 lecia portalu ZapytajPolozna.pl. Oj działo się działo! Sami zobaczcie :) Marzy mi się kiedyś powtórzyć organizację tak dużego wydarzenia.

 

W 2018 roku wystartowałam z autorskim programem "Poranek z położną Kasią", w którym dziele się swoją wiedzą. Bądź zapraszam wyjątkowych gości ekspertów, pasjonatów i inspirujących rodziców.   "Poranek z położną Kasią" ma już ponad 30 odcinków! Odbywa się systematycznie, co tydzień we wtorki o 10.00. Można oglądać go na żywo i zadawać pytania, bądź obejrzeć zapisaną transmisję na Instagramie (24 godziny) bądź na Facebooku. Zapisane odcinki publikowane są również na YouTubie. Marzę by z pomocą mojej społeczności podnieść jakość wizualną Poranków i dalej je kontynuować. 

Do tej pory finansowałam swoje działania, niestety doszłam do ściany i bez wsparcie projekt nie będzie miał szansy powodzenia. 

Transkrypcje niektórych Poranków z położną Kasią można już przeczytać na blogu. Z pomocą społeczności mam nadzieję, że WSZYSTKIE Poranki z położną Kasią będą miały transkrypcję:

Aktywność fizyczna w ciąży i po porodzie rozmowa z Edytą Litwiniuk

https://blog.zapytajpolozna.pl/aktywnosc-fizyczna-w-ciazy-i-po-porodzie-edyta-litwiniuk-poranek-z-polozna-kasia-16-transkrypcja/

O wychowaniu dziecka i nie tylko rozmowa z Anią Trawką z Nebule.pl

https://blog.zapytajpolozna.pl/o-wychowaniu-dziecka-i-nie-tylko-rozmowa-z-ania-trawka-z-nebule-poranek-z-poloozna-kasia-19-transkrypcja/

Leki w czasie ciąży i laktacji rozmowa z Magdaleną Stolarczyk farmaceuta-radzi.pl 

https://blog.zapytajpolozna.pl/leki-w-czasie-ciazy-i-laktacji-poranek-z-polozna-kasia-15-transkrypcja/

Moim gościem w Poranku z położną Kasią była również Monika Mrozowska aktorka i autorka książek kulinarnych.