Położna Kasia - ZapytajPolozna.pl

W Patronite od 12.10.2018

Poranek z położną Kasią raz w miesiącu

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Z Waszą pomocą mogę rozwijać pasję i dzielić się wiedzą oraz zapraszać wspaniałych gości.

Oprócz dzielenia się wiedzą z pasji jestem jak Wy osobą, która ma do opłacenia:
- rachunki
- pożywienie

Wierzę, że jeśli dołączysz do społeczności wspierającej mnie. Możemy razem osiągnąć więcej :) Mogę z dużo większą swobodą planować działania na 2019 rok. Dzięki czemu zyskasz jeszcze więcej treści merytorycznych, inspirujących rozmów i treści, które zostaną w Twojej głowie na dłużej.

To pierwszy mały cel. Twoje wsparcie to dla mnie DUŻY kopniak motywacyjny i zastrzyk hormonu szczęścia. Cudownie jest poczuć, że tworzy się rzeczy, które doceniają inni.

Poranek z Położną Kasią - Podcast :)

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Od 2018 roku zaczęłam tworzyć AUTORSKI program Poranek z położną Kasią, który odbywa się na żywo w każdy wtorek o 10.00 (w wyjątkowych sytuacjach w inny dzień tygodnia).

W programie rozmawiam z ekspertami oraz sama prowadzę odcinki, w których dzielę się wiedzą.
Poranek z położną Kasią można obejrzeć na Instagramie i Facebooku. Wsparcie pozwoli, żeby był dostępny w postaci PODCASTU. :)

Dzięki czemu Poranka z położną Kasią będziesz mogła słuchać w dowolnym miejscu na ziemi.

Wsparcie w działaniach - przybicie 5 piątki :)

1 700 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 700 zł

brakuje

Chcesz bym tworzyła jeszcze więcej, regularnie pisała artykuły, chcesz mieć wybór na tematy, które się znajdą. Zapraszam do wsparcia. Twoja cegiełka doda mi powera do działania. To dla mnie znak, że nie działam w próżnię, że dla kogoś to jest ważne :) Zaś mi pomoże opłacić rachunki :) Pozdrawiam ciepło.

Zbieram na SPRZĘT - Kamera

1 828 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 828 zł

brakuje

Poranek z położną Kasią odbywa się do tej pory LIVE na Facebooku i Instagramie. Różne sytuacje pokazały mi, że dobrze jakby był zapisywany zewnętrzną kamerą. Z Twoją pomocą Poranek z położną Kasią może być publikowany w bardzo dobrej jakości na You Tubie. Sprzęt, który potrzebuję to:
Kamera - https://www.cyfrowe.pl/kamery/kamera-cyfrowa-panasonic-hc-v770-czarna.html
Statyw - https://www.cyfrowe.pl/kamery/statyw-velbon-videomate-538-f.html

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)