Avatar użytkownika

Polski Karting

0
patronów
0 
miesięcznie
8 020 
łącznie
0
patronów
0 zł 8 020 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Próg kawowy.
Dziękuję, że rezygnujesz z jednej kawy w miesiącu na rzecz wsparcia Polskiego Kartingu. Pamiętaj, że tym samym przyczyniasz się do zwiększenia liczby informacji o polskich kierowcach kartingowych. Kto wie? Być może dzięki Tobie jeden z nich zastąpi kiedyś w fotelu Roberta Kubicę...
W zamian za wsparcie dostajesz się na listę Patronów na oficjalnej stronie internetowej.
20 zł miesięcznie
Czytelnik.
W podziękowaniu za wsparcie Polskiego Kartingu dwiema „dyszkami” dostajesz się na listę Patronów na oficjalnej stronie internetowej z tytułem Zaangażowanego Czytelnika Polskiego Kartingu. Twoja obecność na liście z tym tytułem to dowód, że aktywnie wspierasz Polski Karting, a przyszłość mediów kartingowych w Polsce nie jest Ci obojętna.
Nie zapomnij, że dzięki Tobie Polski Karting z każdym dniem będzie lepszy!
60 zł miesięcznie
Wybierz 60 zł
200 dostępnych miejsc
Prenumerator.
Twoje wsparcie wydatnie przyczynia się do rozwoju Polskiego Kartingu.
Trafiasz na listę Zaangażowanych Czytelników na oficjalnej stronie internetowej oraz otrzymujesz miano Prenumeratora. Co to oznacza? To, że każdego miesiąca otrzymasz pocztą archiwalny, kolekcjonerski numer pisma kartingowego Polski Karting.* (aż do wyczerpania zapasów)
Będziesz na bieżąco z informacją o światowym kartingu i otrzymasz archiwalną gazetę, by w dowolnej chwili, przy kawie przejrzeć magazynowe wydanie Polskiego Kartingu z lat 2011-2019.

*w celu odebrania tego przywileju proszę o przesłanie danych na adres redakcja@polskikarting.pl
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
100 dostępnych miejsc
Mentor.
Twoje wsparcie kwalifikuje się do współtworzenia Polskiego Kartingu.
Zdobywasz przywileje z wcześniejszych progów oraz uzyskujesz specjalną możliwość wpływania na tematy poruszane w publicystyce PK. A to oznacza, że raz na trzy miesiące będziesz mógł zaproponować dowolny kartingowy temat, który pojawi się w serwisie informacyjnym. Rzucasz temat - Polski Karting o tym pisze.*
Kwota Twojego wsparcia jest wyjątkowa, dlatego masz wyjątkowe przywileje.

*konieczny jest Twój kontakt na adres redakcja@polskikarting.pl
300 zł miesięcznie
Wybierz 300 zł
20 dostępnych miejsc
Wydawca.
Twoja wsparcie dowodzi tylko jednego. Los Polskiego Kartingu nie jest Ci obojętny, dbasz o medium internetowe, kontynuację Karting Cafe na YouTube, do którego, raz na trzy miesiące, zostaniesz zaproszony jako gość! A dodatkowo wydatnie możesz przyczynić się do wznowienia wydawnictwa papierowego Polskiego Kartingu. Jeśli zostanie wydrukowane - wszyscy zostaną poinformowani na specjalnej stronie w wydaniu papierowym poświęconej Patronom takim jak Ty, że wydawnictwo postało również z Twoim udziałem!
Otrzymujesz przywileje wszystkich progów*, a Polski Karting idzie do przodu dzięki Tobie. Tacy Patroni są na wagę złota!

*konieczny jest Twój kontakt na adres redakcja@polskikarting.pl

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Polski Karting w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Polski Karting - internetowy serwis o sporcie kartingowym w Polsce i na świecie.
Czytaj o wydarzeniach w kartingu, śledź kariery polskich kierowców kartingowych, oglądaj Karting Cafe na Youtube i Facebooku!
Przyłącz się do rodziny kartingowej i wspieraj Polski Karting!

Witaj w świecie kartingu!

Polski Karting to jedyne medium o sporcie kartingowym - tworzone w pojedynkę!
W ciągu ostatnich 10 lat udało mi się stworzyć niezwykle popularny serwis internetowy o kartingu - czytany na całym świecie, realizować transmisje telewizyjne z zawodów kartingowych - co było absolutną nowością w Polsce oraz zaprosić setki gości do autorskiego programu Karting Cafe. Polski Karting to również 40 kolekcjonerskich dziś wydań magazynu na papierze.

Rodzina Polskiego Kartingu to ponad sto tysięcy czytelników serwisu internetowego miesięcznie, grono wiernych fanów na Facebooku, Instagramie i Twitterze oraz widzów youtubowego programu Karting Cafe, w którym rozmawiamy o kartingowych aktualnościach, analizujemy karting od środka i mówimy o tajemnicach tej niezwykłej dyscypliny motosportu.

Polski Karting powstał by promować i popularyzować sport kartingowy w Polsce. Niewielu wie, że Polska była jednym z pierwszych krajów na kontynencie europejskim, do których dotarła ta dyscyplina sportu. Mamy niezwykle bogate tradycje kartingowe, mistrza i wicemistrza świata z tytułem FIA oraz setki uzdolnionych kierowców kartingowych, o których ...cisza w mediach.

Polski Karting powstał głównie z myślą o Nich. Aby pomóc tym znakomitym młodziutkim sportowcom zostać zauważonym. Dlatego powstał serwis internetowy Polskiego Kartingu. Pod adresem polskikarting.pl codziennie możecie znaleźć najnowsze informacje ze świata sportu kartingowego w Polsce i na świecie. Internetowa wersja Polskiego Kartingu to ponad 2500 artykułów, wywiadów, sylwetek, raportów i opisów oraz ponad 4 miliony czytelników w ciągu ostatnich pięciu lat! Dzięki działowi International realizowanemu w języku angielskim informacje Polskiego Kartingu dotarły do ponad 110 krajów świata!

 

 

Mapka zasięgu serwisu internetowego z dnia 4 maja 2020 r.

 

Niezwykle popularnym sposobem na prezentację sportu kartingowego jest program Karting Cafe, którym podczas kwarantanny spowodowanej epidemią koronawirusa przeżywa swoją "drugą młodość".  W youtubowym Karting Cafe rozmawiamy z przedstawicielami środowiska kartingowego z całego świata o bieżącej sytuacji i problemach sportu kartingowego. Często z humorem i na luzie. 

Mój autorski program Karting Cafe, powstał wiele lat temu podczas transmisji internetowych z weekendu wyścigowego. Do rozmów na żywo, tuż po emocjonującej rywalizacji zapraszałem zawodników, przedstawicieli teamów, promotorów i pasjonatów kartingu. Rozmowy na żywo, prosto z padoku - miały rzesze miłośników, a przed kamerami Polskiego Kartingu przewinęły się setki gości zaproszonych do studia.


Polski Karting to również pismo kartingowe, które jest jedynym w historii periodykiem w Polsce. Dziś z powodów budżetowych wydawanym nieregularnie, a nawiązującym do wspaniałych tradycji tygodnika Motor, który od lat 60-tych opisywał na swoich łamach sukcesy polskich kartingowców. Do dziś powstało 40 numerów Polskiego Kartingu, które stanowią gratkę kolekcjonerską dla wielu sympatyków sportu kartingowego. 

Chciałbym, aby dzięki wsparciu Patronów magazyn wrócił do regularnego wydawania. Poniżej 40 "jedynek" Polskiego Kartingu:

W latach 2012-2017 Polski Karting był kojarzony głównie z transmisjami telewizyjnymi realizowanymi podczas weekendu wyścigowego. Byliśmy wówczas jedynym krajem na świecie, który transmitował wszystkie imprezy z kalendarza rozgrywek Polskiego Związku Motorowego - wszystkie w internecie. NA ŻYWO!

Realizacja telewizyjna zawodów kartingowych w Polsce była autorskim pomysłem Polskiego Kartingu oraz ludzi, których zaprosiłem do współpracy. W ciągu kilku lat pokazaliśmy ponad 2 tysiące wyścigów kartingowych z komentarzem!

 

 

Tworzyliśmy również niezapomniane materiały filmowe promujące sport kartingowy i kierowców ścigających się w polskich seriach. W wielu rozmowach na padoku i poza nim, gorących redakcyjnych dyskusjach z przyjaciółmi i znajomymi, pojawiały się często pytania: W jaki sposób przedstawić karting, by zareklamować sport kartingowy? Jak pokazać jego dynamikę i atmosferę? Jak oddać emocje towarzyszące kartingowej rywalizacji i ducha walki zawodników? Jak pokazać twarz polskiego kartingu? Twarz uśmiechniętą, radosną, przyjazną... a jednocześnie przepełnioną niezwykłą zaciętością w toczących się na torze bojach.

Przypominam Wam materiał o ludziach z benzyną we krwi stworzony ...przez ludzi z benzyną we krwi.
 


Przez kilka sezonów Polski Karting przyznawał najlepszym kierowcom w Polsce nagrody specjalne za fantastyczne wyniki na torach. Wśród nagrodzonych znalazły się dziesiątki uzdolnionych i utytułowanych zawodników, którzy niejednokrotnie dokonywali niezwykłych wyczynów, a także ludzie tej dyscypliny sportu, organizujący życie kartingowe w naszym kraju.

 

 

Polski Karting to również społeczność na Facebooku, Youtube, Twitterze i Instagramie. Fani Polskiego Kartingu, oprócz materiałów prasowych otrzymują znakomite zdjęcia, grafiki, analizy oraz materiały wideo.

Polski Karting na Facebooku
Polski Karting na Twitterze     
Polski Karting na Instagramie
Polski Karting na YouTube

 

Jeśli chcesz dołożyć swoją cegiełkę do rozwoju Polskiego Kartingu i jego projektów przyłącz się do grona Patronów! 

 

Cele Autora

Utrzymanie serwisu internetowego.
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 3 000 zł brakuje
0%
Osiągnięcie tego celu zagwarantuje kontynuację pracy serwisu internetowego Polskiego Kartingu oraz dostarczanie Wam informacji o kartingu w Polsce i na świecie na poziomie dziennika - czyli codzienna porcję newsów o wydarzeniach w świecie kartingu, ciekawostkach, opiniach, informacjach o zespołach, seriach kartingowych, wydarzeniach i kierowcach! Codziennie!

Ten cel zapewnia również obsługę dziennikarską oraz serwis fotograficzny, tak bardzo potrzebny do zilustrowania opisywanych na Polskim Kartingu tematów. Pozwala również na utrzymanie serwera, bogatego archiwum oraz wszelkich spraw organizacyjnych dotyczących dziennika internetowego.
Serwis internetowy i regularne Karting Cafe!
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 5 000 zł brakuje
0%
To cel, który umożliwia nie tylko zapewnienie stałości w informowaniu Was o nowościach w świecie kartingowym, ale daje również możliwość tworzenia podcastów, materiałów filmowych oraz rozbudowania działu opinii serwisu internetowego - tak bardzo potrzebnych w serwisie informacyjnym. Regularne spotkania z kartingowymi gośćmi w programie Karting Cafe - minimum raz w tygodniu, a może i częściej - będą znakomitym uzupełnieniem treści pisanych w serwisie.

Patroni dodatkowo otrzymają od Polskiego Kartingu możliwość uczestniczenia w tworzeniu tematów poruszanych w serwisie. Znalezione przez nich informacje, tematy i ciekawostki będą stanowić inspirację kolejnych odcinków Karting Cafe, a jeśli zostaną wykorzystane to Patron zostanie wymieniony w czołówce odcinka lub napisach końcowych (oczywiście jeśli wyrazi na to zgodę).

Cel pozwoli na skupienie się tylko na pracy dziennikarskiej dotyczącej kartingu, bez konieczności poszukiwania innych zajęć - czyli pasja na pełen etat.
Polski Karting w pełnej krasie - internet, wideo i papierowa gazeta!
  • 10 000 zł miesięcznie
  • 10 000 zł brakuje
0%
To cel, który nie tylko zapewni ciągłość wydawniczą internetowego serwisu oraz filmowego Karting Cafe z kartingowymi gośćmi, ale również pozwoli na powrót do wydawania Polskiego Kartingu w formie papierowej! Kartingowa gazeta, tak bardzo potrzebna dla środowiska w Polsce znów pojawi się z miesięczną regularnością!

Ta kwota wsparcia pozwoli na zapewnienie całej bazy technicznej i edytorskiej Polskiemu Kartingowi. Przygotowanie treści, foto edycja, skład, łamanie oraz druk tworzą koszty, które trudno przeskoczyć, a ciągłość wydawnicza wymaga pomnożenia tych kosztów każdego roku przez 12 miesięcy!

Wersja internetowa serwisu informacyjnego będzie nadal wiodącą formą prezentacji wiadomości, a jej uzupełnieniem program Karting Cafe oraz miesięcznik, w którym - wzorem lat ubiegłych - prezentowane będą sylwetki zawodników, trudne tematy dotyczące sportu kartingowego, ciekawe wywiady oraz ciekawostki techniczne.

Gazeta jest niezwykle ważnym elementem promocji i popularyzacji każdej dyscypliny sportu. Jej obecność w przestrzeni medialnej zawsze pozostawia ślad w świadomości czytelników, kibiców, oraz potencjalnych sponsorów. To ważny element w medialności każdego sportu oraz doskonałe uzupełnienie dziennika internetowego Polskiego Kartingu!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Polski Karting już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Adam Smuk
Adam Smuk
100 zł
Waldemar Majek
Waldemar Majek
60 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.