Polski Karting

W Patronite od 13.05.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1593

Liczba Patronów: 2458

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
160 miesięcznie
7 080 łącznie

Utrzymanie serwisu internetowego.

3 000 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

2 840 zł

brakuje

Osiągnięcie tego celu zagwarantuje kontynuację pracy serwisu internetowego Polskiego Kartingu oraz dostarczanie Wam informacji o kartingu w Polsce i na świecie na poziomie dziennika - czyli codzienna porcję newsów o wydarzeniach w świecie kartingu, ciekawostkach, opiniach, informacjach o zespołach, seriach kartingowych, wydarzeniach i kierowcach! Codziennie!

Ten cel zapewnia również obsługę dziennikarską oraz serwis fotograficzny, tak bardzo potrzebny do zilustrowania opisywanych na Polskim Kartingu tematów. Pozwala również na utrzymanie serwera, bogatego archiwum oraz wszelkich spraw organizacyjnych dotyczących dziennika internetowego.

Serwis internetowy i regularne Karting Cafe!

5 000 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

4 840 zł

brakuje

To cel, który umożliwia nie tylko zapewnienie stałości w informowaniu Was o nowościach w świecie kartingowym, ale daje również możliwość tworzenia podcastów, materiałów filmowych oraz rozbudowania działu opinii serwisu internetowego - tak bardzo potrzebnych w serwisie informacyjnym. Regularne spotkania z kartingowymi gośćmi w programie Karting Cafe - minimum raz w tygodniu, a może i częściej - będą znakomitym uzupełnieniem treści pisanych w serwisie.

Patroni dodatkowo otrzymają od Polskiego Kartingu możliwość uczestniczenia w tworzeniu tematów poruszanych w serwisie. Znalezione przez nich informacje, tematy i ciekawostki będą stanowić inspirację kolejnych odcinków Karting Cafe, a jeśli zostaną wykorzystane to Patron zostanie wymieniony w czołówce odcinka lub napisach końcowych (oczywiście jeśli wyrazi na to zgodę).

Cel pozwoli na skupienie się tylko na pracy dziennikarskiej dotyczącej kartingu, bez konieczności poszukiwania innych zajęć - czyli pasja na pełen etat.

Polski Karting w pełnej krasie - internet, wideo i papierowa gazeta!

10 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

9 840 zł

brakuje

To cel, który nie tylko zapewni ciągłość wydawniczą internetowego serwisu oraz filmowego Karting Cafe z kartingowymi gośćmi, ale również pozwoli na powrót do wydawania Polskiego Kartingu w formie papierowej! Kartingowa gazeta, tak bardzo potrzebna dla środowiska w Polsce znów pojawi się z miesięczną regularnością!

Ta kwota wsparcia pozwoli na zapewnienie całej bazy technicznej i edytorskiej Polskiemu Kartingowi. Przygotowanie treści, foto edycja, skład, łamanie oraz druk tworzą koszty, które trudno przeskoczyć, a ciągłość wydawnicza wymaga pomnożenia tych kosztów każdego roku przez 12 miesięcy!

Wersja internetowa serwisu informacyjnego będzie nadal wiodącą formą prezentacji wiadomości, a jej uzupełnieniem program Karting Cafe oraz miesięcznik, w którym - wzorem lat ubiegłych - prezentowane będą sylwetki zawodników, trudne tematy dotyczące sportu kartingowego, ciekawe wywiady oraz ciekawostki techniczne.

Gazeta jest niezwykle ważnym elementem promocji i popularyzacji każdej dyscypliny sportu. Jej obecność w przestrzeni medialnej zawsze pozostawia ślad w świadomości czytelników, kibiców, oraz potencjalnych sponsorów. To ważny element w medialności każdego sportu oraz doskonałe uzupełnienie dziennika internetowego Polskiego Kartingu!
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Waldemar Majek
Waldemar Majek
Próg: 60 zł
Adam Smuk
Adam Smuk
Próg: 100 zł