poprostufuksja

Spełniam marzenia, robię swoje!

2 000 zł

12%

osiągnięto

1 756 zł

brakuje

Chciałabym poświęcić się blogowaniu oraz prowadzeniu grupy w pełni, być może pełnoetatowo. Tak liczna grupa wymaga naprawdę sporo czasu aby działać sprawnie, reagować i odpowiadać na bieżąco. Myślę także o tym aby zakupić odpowiedni sprzęt, okrywać nowe manufaktury i to nie tylko te kosmetyczne a zajmuje to naprawdę sporo czasu, przy etatowej pracy ciężko jest osiągnąć zamierzone efekty. Może to dzięki Wam mi się to uda?

Strona Internetowa

3 000 zł

8%

osiągnięto

2 756 zł

brakuje

Tworzę stronę ambasadorki pięknych składów - dla kobiet, które kochają dobre, wartościowe kosmetyki. Będą tam testy kosmetyków, spis składników, mini plany pielęgnacyjne i wiele,wiele więcej! Ale.. wiele rzeczy kosztuje np. samo prowadzenie strony internetowej a zajmuje to tyle czasu i pochłania pieniędzy, że ciężko jest mi się wyrobić finansowo. Teraz potrzebuję kupić m.in. domenę + zapłacić za rok prowadzenia strony a to kilkaset złotych ( myślę jeszcze, który plan wybrać ). Podgląd strony: https://kamiladmochowska.wixsite.com/mojawitryna/forum/testowania/czesc-milo-mi-was-tu-powitac

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)

Najnowsi Patroni