poprostufuksja

W Patronite od 12.11.2018

Nazywam się Kamila i staram się uświadamiać ludzi o składach kosmetyków i przedstawiać im lepsze wybory. Często promuję mniejsze manufaktury i zachęcam do wspierania naszych małych przedsiębiorstw, mam nadzieję, że zmieniłam sporo w postrzeganiu świata kosmetycznego. Prowadzę grupę o kosmetykach.

O Autorze

Większość osób pewnie mnie zna, część może nie. Od prawie 5 lat piszę o kosmetykach a dokładniej o tym jak być świadomym konsumentem i kupować dobrze a zarazem tanio. Jak wyszukiwać kosmetyki z dobrym, wartościowym składem czy też jak należy pielęgnować skórę.

Na co zbieram? Na rozwój grupy "składy kosmetyków przestaną być niewiadomą!" jak i na rozwój swojej strony "po prostu fuksja", która działa zarówno na Instagramie, Facebooku, mam własną stronę internetową oraz zaczynam pracę nad You Tube.

Najważniejszy jest dla mnie m.in. zakup dobrego aparatu/kamery aby tworzyć lepsze treści. Osoby wspierające mnie za m.in. 10 zł dostaną dostęp do mojej grupy "VIP" gdzie będziecie mogli w każdej chwili mnie o coś zapytać <3

Osoby będące na grupie dostaną również co miesiąc pakiet plików. Co miesiąc wymyślę coś nowego a te osoby, które będą mnie wspierać większymi kwotami - paczkę niespodziankę.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)