Poradnik Autystyczny

W Patronite od 30.10.2017

Super serwis o autyzmie

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Poradnik Autystyczny to prawie praca na cały etat. Wyszukiwanie ciekawych informacji, prowadzenie strony i powiązanych z tym grup. A wszystko to na głowie jednej osoby.

Wiele wartościowych serwisów upadło ponieważ koszty i czas zainwestowany w ich prowadzenie były nieadekwatne do osiągniętych rezultatów.

Stąd potrzebne są środki na:
1. Zdobycie informacji i materiałów, wyszukanie linków czy autorów artykułów, które potem ukazują się na stronie. Zajmuje to bowiem bardzo dużo prywatnego czasu.

2. Prowadzenie serwisu nie kończy się jedynie na dodawaniu artykułów. To ciągła walka o miejsce w przeglądarkach internetowych (tzw. pozycjonowanie), oraz obecność w mediach społecznościowych takich jak Facebook czy Twitter. Dzięki odpowiedniemu pozycjonowaniu, oraz mediom społecznościowym, szybciej trafię do Was z informacjami, których poszukujecie.

3. Organizacja akcji to dodatkowo poświęcony czas i angazowanie innych osób takich jak graficy, dtp-owcy itp, po to , by wydrukowane plakaty były ciekawe, przyciągały wzrok i przekazywały jak najwiecej tresci.

4.Strona to także opłaty na domenę i serwer. Ze względu na statystyki odwiedzin musimy miec szybki profesjonalny serer wirtualny.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)