Portale i gazety lokalne

W Patronite od 12.05.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2874

Liczba Patronów: 2657

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
28 miesięcznie
3 722 łącznie

Rysy

50 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

49 972 zł

brakuje

To są nasze Rysy. Po osiągnięciu tej kwoty zatrudnimy na stałe dziennikarzy w 4 dzielnicach (na początek planujemy Białołękę, Bielany, Bemowo i Wilanów) i stworzymy kolegium dziennikarskie. Ograniczamy wierszówki i oferujemy etat dziennikarzom, którzy mogą angażować się w życie naszego lokalnego miasteczka. Interwencyjna część portalu tylko czeka na dziennikarzy terenowych.

Mont Blanc

80 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

79 972 zł

brakuje

Nasz Mount Blanc. Osiągnięcie tego progu umożliwi nam podjęcie działań w dwóch kolejnych dzielnicach (Wola, Śródmieście). Oprócz tworzenia kolejnego portalu, równolegle będziemy wydawać Gazetę w drukowanej wersji. Obecnie drukujemy 11000 egzemplarzy Gazety Żoliborza. Naszym celem jest przekroczenie drukowanie co najmniej tyle samo gazet w każdej ze wspomnianych dzielnic, dzięki czemu trafimy do większej liczby odbiorców, a także będziemy mieli możliwość znaleźć nowe miejsca do kolportażu Gazety.

Denali (ktoś wie gdzie to jest?)

100 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

99 972 zł

brakuje

Denali. Wchodzimy do kolejnej dzielnicy (Mokotów) oraz startujemy z kampanią promocyjną – chcielibyśmy z reklamą naszych portali i miesięczników pojawić się na zewnętrznych formatach reklamowych. Zacznie być o nas głośno, a Wy spotkacie nas na każdym kroku. Poprowadzimy także warsztaty dziennikarskie, dla osób stawiających pierwsze kroki w branży.

K2

150 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

149 972 zł

brakuje

K2. Powoli dopada nas choroba wysokościowa (całe szczęście, że nie sodówka!). Zwiększamy zasięgi o (Włochy, Ursynów i obie Pragi ). Skupimy się na rozszerzeniu działów, nad którymi pracujemy obecnie, a także otworzymy nowe sekcje tematyczne. Pokażemy Wam, ile możliwości oferują nasze piękne dzielnice.

Mount Everest

200 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

199 972 zł

brakuje

Mount Everest. Szczyt szczytów. Dzięki niemu wchodzimy do pozostałych dzielnic, już wszystkich. Stworzymy portale internetowe i magazyny. Możemy rozszerzyć dział administracyjny i marketingowy. Przedstawiciele handlowi, a także specjaliści ds. promocji pomogliby nam zagospodarować powierzchnie reklamowe, a także znaleźć nowe kanały dystrybucji Gazety, dzięki czemu powiększymy społeczność naszych czytelników.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Przemek Zawadzki
Przemek Zawadzki
Próg: 21 zł
Karolina Kołodziejska
Karolina Kołodziejska
Próg: 7 zł
Anonimowy patron
Próg: 7 zł