Posłuchaj o Zbrodni/ Z Autopsji

W Patronite od 21.07.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1428

liczba Patronów: 1313

2 patronów
34 zł miesięcznie
34 zł łącznie

do zaczytania jeden krok

80 zł

miesięcznie

42%

osiągnięto

46 zł

brakuje

W opracowywaniu spraw kryminalnych moimi nieodłącznymi towarzyszami są kartka, ołówek i zadrukowane strony książek. Publikacje proponowane przez wydawnictwa są niejednokrotnie o wiele bardziej szczegółowe, niż skrawki informacji w internecie. Niestety, studencki budżet nie pozwala mi korzystać, z tylu źródeł, z ilu bym chciała i potrzebowała, co znacznie zwalnia tempo mojej pracy.

podaruj mi wieczór

200 zł

miesięcznie

17%

osiągnięto

166 zł

brakuje

Studiuję (w okresie wakacyjnym mam praktyki w szpitalu), pracuję, a nad podcastami pochylam się, gdy tylko mam wolną chwilę. Najczęściej przychodzi ona późno w nocy i choć ma to swój nastrój, dla mojej higieny snu ma to raczej katastrofalne skutki. Zrezygnowanie z jednej zmiany w pracy sprawi, że będę mogła i się wyspać, i ze świeżym umysłem podejść do odcinka.

podaruj mi dzień

400 zł

miesięcznie

8%

osiągnięto

366 zł

brakuje

Dzięki temu nareszcie mogłabym obrać ten wymarzony, "jeden dzień" w tygodniu, w który pojawiałyby się materiały. Dzień, który mogłabym od A do Z poświęcić na nagranie i złożenie odcinka. Bez głowy rozproszonej innymi sprawami :) Bardzo Ci za to dziękuję.