Najlepiej Robić Swoje - rok później!

Darmowy!
2 lata temu Komentarze: 5

2 lata temu Komentarze: 5

“Najlepiej robić swoje” - pamiętacie to hasło? Nieco ponad rok temu powtarzaliśmy je bardzo często, bo stała za nim wyjątkowa akcja, która połączyła Patronite i ING Bank Śląski. Mieliśmy wspólny cel - pomóc Twórcom rozwinąć ich pasje. Czy udało się to zrobić? 

Wielu z Was pamięta meet-upy w kilku miastach Polski, filmy, w których nasi Autorzy dzielą się sekretami swoich sukcesów, program szkolenia “młodych” twórców przez Weteranów Patronite, a już pewno nie zapomnieliście jak ING dopłacało 10% do subskrypcji Patronów :) 

Sami wiecie, jak dużo jest komercyjnych kampanii, w których hasła o “wspieraniu twórców” nie mają żadnego przełożenia na rzeczywistość. Akcja “Najlepiej robić swoje” była zupełnie inna - podsumowując jej efekty byliśmy zdumieni, jak wielu Autorów udało się poruszyć, zainspirować, zmotywować… Ale przede wszystkimi zachęcić do konkretnych działań - i to właśnie dzięki nim tak wielu Twórcom realnie rozwinęło swoje pasje.

Chcielibyśmy wrócić razem z Wami do tej wyjątkowej akcji, podsumować wszystkie efekty naszych wspólnych działań i pozwolić Wam spojrzeć na nie oczyma uczestników. Zajrzyjcie koniecznie na stronę patronite.pl/nrs i sami zobaczcie:  

  • wyjątkowe filmy, w których Globstory, Rafał z 7 metrów pod ziemią, Astrofaza i wielu innych, doświadczonych Twórców zdradza tajemnicę swojego sukcesu - ale i sposoby na jego osiągnięcie!
     
  • nagrania video i zdjęcia z niesamowitych meet-upów w Warszawie, Gdańsku i Katowicach, gdzie mogliśmy wspólnie dyskutować o najważniejszych problemach Twórców i sposobach na ich rozwiązanie
     
  • Akcja "Płać z ING" została zakończona - dziękujemy wszystkim, którzy wzięli w niej udział!

    Mamy zdecydowanie dobrą  informację - program Płać z ING powraca! Nie chcemy poprzestawać na wspominaniu akcji Najlepiej Robić Swoje, ale z tej okazji, raz jeszcze wesprzeć wszystkich Twórców. Dlatego też ING Bank Śląski znów przekaże dopłaty do subskrypcji Patronów, opłaconych za pomocą przelewu z konta ING. Tym razem jednak kwota dopłaty będzie...dużo wyższa! Na końcu strony patronite.pl/nrs znajdziecie więcej informacji :)

Jeśli jesteście ciekawi, jak inni Autorzy oceniają projekt Najlepiej Robić Swoje, zajrzyjcie do sekcji ze wspomnieniami naszych Twórców. Ten fragment napisał Baz0k, który został jednym z Laureatów i otrzymał 10.000 zł na rozwój swojej (gitarowej!) pasji: 

Przede wszystkim, dzięki akcji #NRS dostałem niesamowitego kopa motywacyjnego. Po powrocie z pierwszego meetupu w Warszawie miałem milion pomysłów jak ulepszyć swoją twórczość i wydaję mi się, że zaraziłem nimi swoich najbliższych widzów. Po konsultacji z Baniakiem i Mateuszem, udało mi się z ~500zł miesięcznie dobić do prawie 2000zł na Patronite. Obecnie to prawie 3500zł/mies, a więc mogę spokojnie skupić się na twórczości i nie martwić o stabilność finansową.  (...)

Akcję oceniam... no cóż... MEGA ^_^ Wszystko się dzięki niej zmieniło na lepsze - serio! Pół roku temu powoli odchodziłem z Patronite, bo nie widziałem możliwości związania mojej działalności z platformą - a nagle się okazało, że wszystko da się pogodzić i żyć z pracy na YouTube :)

 

Dziękujemy!

Dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do akcji Najlepiej Robić Swoje, którzy pojawili się na meet-upach, czy wzięli udział w Płać z ING. Zachęcamy Was raz jeszcze do zajrzenia na stronę patronite.pl/nrs - być może dziś, wiele miesięcy po zakończeniu całej akcji, ktoś z Was znajdzie w niej nową iskrę inspiracji? 

Jeśli akcja Najlepiej Robić swoje zainspirowała Was, pomogła w rozwoju Waszej pasji, albo po prostu dobrze ją wspominacie - opowiedzcie nam o tym koniecznie! Napiszcie choćby kilka słów na: kontakt@patronite.pl :)

 

Trwa ładowanie...