ING & Patronite połączyła wspólna idea. Ważni są dla nas ludzie i ich potrzeba samorealizacji. Dlatego rok temu ruszyliśmy ze specjalną akcją, #najlepiejrobićswoje, aby wspierać Was w rozwoju własnych pasji!

#najlepiejrobićswoje

to:
ikona01

3 meet-upy

w Gdańsku, Warszawie i Katowicach – gdzie Twórcy spotkali się z fanami, debatowali i dzielili się wiedzą

ikona05

9 finalistów

młodych, zdolnych Twórców, którzy pracowali pod czujnym okiem trójki doświadczonych Autorów; zdobywając bezcenną wiedzę i umiejętności

ikona04

8 wyjątkowych wywiadów

w których doświadczeni Twórcy dzielą się swoimi sekretami na zamienienie pasji w pracę!

ikona03

3 laureatów

którzy najlepiej poradzili sobie z wyzwaniami, stawianymi przez Weteranów i zdobyli 10.000 zł od ING Banku Śląskiego na rozwój swojej pasji!

ikona02

10% dopłaty

to właśnie tyle ING Bank Śląski dopłacał do subskrypcji Patronów w ramach akcji Płać z ING

ikona06

3 weteranów

doświadczonych Autorów, którzy stawiali przed finalistami niełatwe zadania, prowadzili ich i edukowali, by mogli rozwinąć się w niesamowitym tempie

patronite

Akcja “Najlepiej Robić Swoje” zmieniła życie setek Autorów - dzięki bibliotece wiedzy, spotkaniom czy pracy z Weteranami mogli realnie rozwinąć swoją pasję i twórczość! Wspólnie z ING Bankiem Śląskim udało nam się stworzyć akcję, skupioną w 100% na potrzebach Twórców - i to właśnie każdy z nich jest prawdziwym bohaterem tego projektu. ING Bank Śląski realnie wspiera ludzi z pasją - potwierdzamy to nie tylko my, ale przede wszystkim nasi Autorzy. Jeśli chcecie dowodów, scrollujcie dalej! :)

ING

Naszą misją od lat jest inspirowanie ludzi do rozwoju i realizacji wyznaczonych celów. Nie inaczej było z naszą akcją z Patronite, gdzie pokazaliśmy, że Najlepiej Robić Swoje to nie tylko pusty frazes, ale prawdziwe wezwanie do działania. Wspieraliśmy Twórców w realizacji ich pasji i z przyjemnością widzimy, że nasze działania przynoszą efekty. Jesteśmy pod wrażeniem ich rozwoju – to dla nas najlepszy dowód, że Warto Robić Swoje ;) Społeczność Patronite jest dla nas niesamowitym źródłem inspiracji. Pokazali nam swoją determinację i że pasje to rzeczy, na których nie warto oszczędzać. Dlatego nie przestajemy i dalej będziemy Wam wspierać – przedłużamy akcję Płać z ING!

Okiem weteranów i laureatów

Globstory - weteranka

"Najlepiej robić swoje" było jedną z najsympatyczniejszych akcji w jakich brałam udział. Sama, na początku swojej działalności miałam masę pytań o to jak coś działa, jak coś można zrobić, jak pokonać różne trudności. Kiedy Patronie i ING zaprosiły mnie do roli mentorki - poczułam się zaszczycona, ale też...zaskoczona. Bo jak to... To już? Już jestem po tej drugiej stronie?! Sama wciąż miałam wiele pytań. Uważam, że dzielenie się z ludźmi doświadczeniami i umiejętnościami jest szalenie ważne, ale też bardzo przyjemne - nadaje to jeszcze większego sensu temu co robi się samemu. I choć byłam "mentorką" - każdy człowiek z prawdziwą pasją w sercu, nawet jeśli jest na początku swojej drogi - również może wiele nauczyć tych, którzy są w tym troszkę dalej. Ania jest szalenie radosną, spontaniczną osobą. Ma w sobie ogromne pokłady entuzjazmu i to od samego początku mnie "kupiło". W tamtym momencie nie była już taką nowicjuszką, bo jej kanał na YT znało już dużo ludzi np. w Indonezji. Dzięki tej akcji ja ją w ogóle poznałam. I mam nadzieję, że wielu innych ludzi też.Wygrała w mojej grupie, ale moim zdaniem, każdy kto był w finale - ma nieporównywalną z nikim pasję (widzę w sieci, że wszyscy ją kontynuują). Nieporównywalną, bo nie ma co porównywać, tylko najlepiej robić swoje.

Skorzystaj z biblioteki wiedzy ING & Patronite

Poznaj historie Autorów Patronite, którzy dziś żyją z pasji. Wykorzystaj ich rady i doświadczenie, żeby dopracować swój własny profil.

Globstory

Wyprawy, Blog, YouTube

globstory
Globstory
Wyprawy, Blog, YouTube
Zobacz profil Zobacz film
ZagrajnikTV
ZagrajnikTV
Gry, YouTube, Streamerzy
Zobacz profil Zobacz film
trollsky
Trollsky
Rękodzieło, YouTube
Zobacz profil Zobacz film
baniak
Baniak Baniaka
Gry, Blog, YouTube
Zobacz profil Zobacz film
Astrofaza
Astrofaza
Film, Edukacja, YouTube
Zobacz profil Zobacz film
Zwierz popkulturalny
Zwierz popkulturalny
Film, Publicystyka, Blog
Zobacz profil Zobacz film
7 metrów pod ziemią
7 metrów pod ziemią
Publicystyka, YouTube
Zobacz profil Zobacz film
AGO ESPORTS
AGO ESPORTS
Film, Wyprawy, YouTube
Zobacz profil Zobacz film

Meet-up ING & Patronite

Obejrzyj relacje z naszej inspirującej podróży do 3 miast, gdzie razem z doświadczonymi twórcami dzieliliśmy się wskazówkami jak zacząć, jak się promować i na co dzień robić to, co kochasz!

Płać z ING

Setki Autorów otrzymało dodatkowe 10%, dopłacane do subskrypcji przez ING Bank Śląski! Wszystko w ramach pierwszego etapu akcji Płać z ING, która była częścią projektu #NajlepiejRobićSwoje

Autorze! Nie skorzystałeś z Płać z ING? Nic straconego!

Właśnie ruszył drugi etap akcji - zajrzyj do tego artykułu i dowiedz się, jak zyskać

dodatkowe 25% do wpłat Patronów!