Ważna informacja dla Autorów bez dodatkowej weryfikacji!

Darmowy!
1 rok temu Komentarze: 13

1 rok temu Komentarze: 13

Czy masz już za sobą dodatkową weryfikację danych? Jeśli nie - Twoje progi wsparcia mogą niestety...zniknąć!

Dodatkowa weryfikacja danych jest niezbędna do aktywnego prowadzenia profilu na Patronite - zdecydowana większość Twórców ma ją już za sobą. Weryfikacja pozwala również np. uruchomić na profilu Autora metodę płatności kartą z najniższą prowizją operatora - Imoje (zdecydowanie polecamy!) czy dołączać do testów nowych funkcjonalności, jak np. Patronite Audio (specjalna aplikacja dla podcasterów) 

Część serwisów crowdfundingowych pozwala zakładać profil i zbierać środki bez żadnej weryfikacji, wymagając podania danych dopiero w momencie wypłaty zgromadzonych pieniędzy. 

Weryfikacja na Patronite obejmuje kilka etapów - od sprawdzenia zgodności treści profilu z regulaminem Patronite i stanem faktycznym, ustalenia czy Autor jest właścicielem podlinkowanych kanałów, po formalne kroki weryfikacyjne, wymagające podania danych i potwierdzenia ich dokumentami.

  • Żeby maksymalnie zadbać o bezpieczeństwo użytkowników, chcemy pójść o krok dalej - na profilach, które zostały formalnie zaakceptowane, ale nie przeszły dodatkowej weryfikacji danych, progi wsparcia nie będą widoczne. Co to oznacza? Takiego Twórcy po prostu nie będzie można wspierać.

Ważne - to rozwiązanie zostanie wprowadzone jeszcze w tym tygodniu! (23-26.06.20) 

Jeśli zatem Twój profil nie przeszedł jeszcze weryfikacji - a nadal chcesz otrzymywać wsparcie od swoich Patronów - poświęć 5 minut i wypełnij ten prosty formularz. 

✅ Jak sprawdzić, czy Twój profil na pewno jest zweryfikowany? Zajrzyj do tej sekcji profilu Autora - jeśli widzisz informację "Weryfikacja danych została zakończona poprawnie." - wszystko jest w porządku :)

W razie pytań lub wątpliwości - pisz do nas śmiało na kontakt@patronite.pl!

 

Trwa ładowanie...