Prezent dla Patronów :)

Obrazek posta

Słuchaj świadomie to e-book z kartą pracy, który pomaga czytelnikowi usystematyzować swoją wiedzę na temat słuchania muzyki. Może to być dobry krok w kierunku zagłębienia się w bogactwo literatury muzycznej.

Przygotowałam go w ramach podziękowania dla wszystkich z Was - Patronów, którzy zechcieli dorzucić się do utrzymania mojego kanału i strony Historia Muzyki Nie Gryzie. Bardzo się cieszę, że obdarzyliście mnie swoim zaufaniem. Staram się tworzyć coraz lepsze treści, żeby pokazać światu, że muzyka poważna jest spoko :)

Potraktujcie tę publikację jako mały prezent dla Was. Mam też małą prośbę. Proszę, nie dzielcie się z nikim bezpośrednim linkiem do pobierania e-booka ani kopią pobranego pliku. Możecie natomiast podpowiedzieć zainteresowanym, że każdy z Patronów Historia Muzyki Nie Gryzie dostaje dostęp do e-booka ;)

E-book można pobrać tu:

https://www.historiamuzyki.pl/pobierz-e-book-sluchaj-swiadomie/

Dziękuję Wam raz jeszcze!

Agnieszka

 

 

Ze wstępu:

Świadome słuchanie muzyki nie jest umiejętnością, z którą się rodzimy. Słuchania uczymy się poprzez doświadczanie muzyki, porównywanie słuchanych fragmentów, intuicyjne analizowanie. Jest to umiejętność, której można, a nawet należy się nauczyć. Dzięki temu potrafimy docenić najwspanialsze arcydzieła literatury muzycznej.

 

Spis treści – co znajdziesz w środku?

Krok 1 – Poznaj teorię

Krok 2 – Przejdź do praktyki

Krok 3 – Analizuj

Krok 4 – Dostrzegaj emocje

Krok 5 – Wyjdź poza strefę komfortu

 

Zobacz również

Pojechałam na Mazurki!
Podsumowanie 2020
Uczę się! I mam z tego frajdę!

Komentarze (0)

Trwa ładowanie...