Cele - nadaj kierunek swojemu profilowi! (PORADNIK DLA AUTORÓW)

autor: Patronite
1 rok temu

Sprawdź inne artykuły na oficjalnym blogu Patronite.pl: https://patronite.pl/blog

Cele - powiedz mi, dokąd zmierzasz!

Na pewno wiesz, czego brakuje Ci, żeby rozwinąć skrzydła - może jest to nowy tablet graficzny, program do obróbki video, mikrofon, wydanie płyty...Dla Patronów to niebywale ważna informacja - w końcu jeśli ktoś zdecyduje się przekazać Ci część swojego budżetu, powinien wiedzieć, że realnie pomaga rozwinąć Twoją pasję (a nie jedynie  finansuje przyjemności sobotniego wieczoru...)

Dlatego wprowadziliśmy narzędzie do wyznaczania celów.

Znajdziesz je w Profilu Autora, pod sekcją progów. Jak działa cały mechanizm? To proste - wyznaczasz cel miesięcznego wsparcia (np. 100 zł co miesiąc) i specjalne nagrody, akcje, dzieła - cokolwiek zechcesz - które zwieńczą jego osiągnięcie.

 

PAMIĘTAJ! Cele muszą nieść obustronne korzyści - zarówno dla Ciebie, jak i Patronów. Wypełnienie celu powinno być zwieńczone specjalną nagrodą, czymś, co pobudzi Patronów i zachęci ich do subskrybowania progów. Jeśli osiągnięcie celu nie wiąże się z żadną satysfakcją, to po co go osiągać? :)

 

 

By wyznaczyć dany cel, musisz uzupełnić trzy pola:

1) Tytuł - im bardziej intrygujący i atrakcyjny, tym lepiej!

2) Kwota celu/miesiąc - podaj miesięczną kwotę wsparcia, która stanowić będzie cel

3) Opis celu - to pole, w którym możesz twórczo i z polotem opisać zarówno swoje motywacje, jak i niesamowite nagrody za wypełnienie celu!

 

Ile celów powinieneś wyznaczyć?

Nie ma tu reguły - ale lepiej nie przekraczać liczby pięciu celów, bo Patroni mogą się poczuć zagubieni. Warto jednak wyznaczyć co najmniej jeden cel - to nada jasny kierunek całemu Twojemu profilowi na patronite. Potencjalni i obecni Patroni, od razu po wejściu na Twoje konto, zobaczą, że masz wizję i cele, których zrealizowanie pozwoli rozwinąć Twoją pasję.

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące celów, daj nam znać w komenatarzu!

 

Darmowy!
Trwa ładowanie...

Wyszukiwarka

Wybierz