Pierwsze wrażenie...

Darmowy!

Pierwsze wrażenie...

2 lata temu Komentarze: 12

Szanowni!

Otóż moje pierwsze wrażenie, jest takie oto, że zbieram szczękę z podłogi: pierwsze 2 dni, 190 Patronów!!!!!!!! i prawie 8.000 miesięcznie!!! Jasne, że jest Was dużo, każdemu z osobna i wszystkim Wam serdecznie dziękuję, za ten niesamowity start! 

Co dalej?

Moi drodzy, tak jak piszę i mówię od początku, byłoby dobrze, gdybyśmy dali radę uruchomić #MediumObywatelskie w maju 2019 roku. Dlaczego? Goni nas kalendarz wyborczy, który od polityków wymaga zintensyfikowanego okłamywania nas wszystkich, a z naszej strony wymaga tłumaczenia co jest nie tak, promowania właściwych rozwiązań i ciągłej rozmowy z Wami, żebyśmy wspólnie nie odpływali, a gnali do przodu. 

Żeby osiągnąć start Medium w maju 2019, jak najszybciej musimy dość do poziomu 96.000 zł miesięcznie. To dużo i nie dużo jednocześnie, bo jeśli chodzi  koszt medium to wśród Was pojawiają się fachowcy, którzy oceniali projekt na 1 mln do 1,5 mln, a tymczasem my zmieścimy go w kwocie niepełnych 500 tyś złotych: czyli mało.  Ale też dużo jeśli chodzi o Wasze/nasze kieszenie.  Mamy tego pełną świadomość i niezwykle pokornie podchodzimy do tego co już zrobiliście i co jeszcze zrobicie dla tego projektu.

Być może górnolotnie napisze, że współcześnie wolne słowo nie ma ceny i to będzie prawda. Dlatego liczymy na Was, a na tym etapie, także na Waszych znajomych, przyjaciół czy sąsiadów, którzy, wraz z Wami, poczują potrzebę posiadania własnego, prawdziwego medium. Musi nas być coraz więcej, to logiczny zresztą wniosek. nie stanie jeśli 

Nie chcę pisać, że nic się nie stanie, jeśli Medium wystartuje później niż w maju 2019 roku. Bo stanie się to, że nie będziemy mieli wpływu na polityczne kłamstwa serwowane nam przed bardzo ważnymi wyborami. Jeśli jednak tak miałoby być, to zrobimy wszystko żeby wystartować chwilę później, a chyba nie przesadzę, kiedy napiszę, że będziecie to robić wraz z nami!

Drodzy, jeśli czytacie to dziś, czyli w czwartek 6 grudnia, to zapraszam jeszcze dziś o godz 21:00 na program na żywo, na Kuba Wątły TV3 > https://www.facebook.com/KubaWatlyTV3 

Pamiętajcie, że pomiędzy 17, a 23 grudnia, przedstawimy Wam tu pierwszych ludzi, którzy wprost palą się do tego , żeby codziennie do Was mówić: "Słuchacie Radia z Wizją, minęło południe, a już za chwilę w naszym studio..." :-)

Do usłyszenia, do zobaczenia i do przeczytania!

 

Wasz Kuba Wątły, któremu, podobnie jak Wam, nadal chce się robić z Polski fajne miejsce do życia!

Trwa ładowanie...