Avatar użytkownika

Povagowani

50
patronów
1 080 
miesięcznie
30 385 
łącznie
50
patronów
1 080 zł 30 385 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Oficjalnie zostałeś naszym patronem! Jeśli tylko będzie taka okazja to uściśniemy Twoją dłoń w geście podziękowania, bo to wiele dla nas znaczy. Twoje wsparcie realnie przyczynia się do powstawania kolejnych filmów na naszym kanale.
10 zł miesięcznie
Bardzo dziękujemy za Twoje wsparcie - to już dwucyfrowa kwota!

Wszelkie formy komunikacji z nami stoją przed Tobą otworem. Zaciekawiła Cię jakaś kwestia, chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej o temacie poruszanym w naszych filmach? Pisz do nas na FB, Youtube lub mailowo. Z chęcią podejmiemy rozmowę :)
30 zł miesięcznie
Jakże nam miło :)

Poza otwarciem dla Ciebie wszelkich form komunikacji uhonorujemy Cię specjalnymi podziękowaniami (z imienia i nazwiska) na końcowej planszy jednego z naszych filmów.

Jeśli nie chcesz publicznie podawać swoich danych osobowych niezwłocznie się z nami skontaktuj - umieścimy podany przez Ciebie nick lub skrót - tak, żebyś wiedział(a), że to podziękowania specjalnie dla Ciebie.
100 zł miesięcznie
WOW, to naprawdę robi na nas wrażenie! Prawdopodobnie oglądasz nas już od jakiegoś czasu i nie przegapisz żadnego naszego filmu. Jesteś prawdziwym fanem.

W ramach naszych podziękowań, oprócz otwartego kontaktu z nami i podziękowań na filmie otrzymasz od nas plakat z odręczną, imienną dedykacją i podziękowaniami. Serdecznie dziękujemy Ci za wsparcie, niech taki skromny plakat, dedykowany specjalnie dla Ciebie będzie tego namacalnym dowodem.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Povagowani w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Kanał fanów motoryzacji spod znaku wszystkich marek! Analizy techniczne silników, nieznane fakty i ciekawostki, niesamowita podróż po historii motoryzacji - wszystko na najwyższym poziomie merytorycznym z lekką nutą humoru. Motoryzacja jest niesamowita!

Witajcie!

Jeśli trafiliście na naszą stronę, to prawdopodobnie również jesteście motomaniakami. Motoryzacja to nasza pasja i postanowiliśmy tą pasją zarazić cały świat! Stąd pomysł na kanał YouTube, który na wiele sposobów, w fascynujący sposób przedstawia świat motoryzacji. W chwili pisania tych słów mamy 293 tysięcy subskrybentów (zaraz będzie kolejny powód do świętowania :D ) oraz ponad 60 milionów wyświetleń naszych filmów. 

 

Oto nasze skromne studio, czyli zapewne widok doskonale wam znany. W naszych filmach swobodnie poruszamy się po wielu obszarach motoryzacji - od analiz poszczególnych silników, poprzez interesujące nowinki techniczne, aż po prezentacje legendarnych modeli samochodów, nieznane historie i ciekawostki, aż po zagadnienia ze świata jednośladów. Motoryzacja jest naprawdę fascynująca! 

 

 

Nie boimy się podejmować trudnych tematów, starając się wszystko pokazywać i opisywać w maksymalnie obiektywny, przystępny i przejrzysty sposób. Zawsze czerpiąc z tego mnóstwo frajdy!

 

Dlaczego patronite?

Bardzo często wpisujecie w komentarzach lub w prywatnych wiadomościach filmy jakie chcielibyście zobaczyć. Wasze sugestie i prośby dotyczące tematów, jakie chcielibyście byśmy poruszyli są dla nas niezwykle cenne, w końcu wszystkie filmy, tworzymy właśnie dla Was. Stworzenie każdego filmu wymaga ogromnych nakładów pracy, bardzo szczegółowego researchu danego tematu, później nagrywania, montażu, post-produkcji itd.  Wsparcie kanału umożliwi z czasem skupienie się wyłącznie na produkcji filmów dla Was, bez konieczności wykonywania innych prac zarobkowych. Uważamy, że skupiamy wokół siebie na prawdę wspaniałą grupę widzów i prawdziwych fanów motoryzacji. Wierzymy, że wspólnymi siłami jesteśmy w stanie wynosić kanał YouTube na nowe poziomy jakości. A wszystko z prostego powodu - frajdy i pasji do samochodów, wszystkich Was, którzy tworzycie społeczność Povagowanych.

Cele Autora

Pełne zaangażowanie
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 3 920 zł brakuje
21%
Pełne zaangażowanie, czyli brak konieczności pracy zarobkowej poza Youtube. Przy takim poziomie miesięcznego wsparcia będziemy w stanie całkowicie utrzymać siebie i swoje rodziny z działalności Povagowanych, przez co cały swój czas i całe zaangażowanie będzie można skupić wyłącznie na dostarczaniu Wam najwyższej jakości treści.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Povagowani już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
10 zł
Jakub N
Jakub N
5 zł
Wojciech Zalewski
Wojciech Zalewski
10 zł
Łukasz Kumanowski
Łukasz Kumanowski
100 zł
Paweł P.
Paweł P.
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.