Avatar użytkownika

Povagowani

55
patronów
910 
miesięcznie
22 050 
łącznie
55
patronów
910 zł 22 050 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Oficjalnie zostałeś naszym patronem! Jeśli tylko będzie taka okazja to uściśniemy Twoją dłoń w geście podziękowania, bo to wiele dla nas znaczy. Twoje wsparcie realnie przyczynia się do powstawania kolejnych filmów na naszym kanale.
10 zł miesięcznie
Bardzo dziękujemy za Twoje wsparcie - to już dwucyfrowa kwota!

Wszelkie formy komunikacji z nami stoją przed Tobą otworem. Zaciekawiła Cię jakaś kwestia, chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej o temacie poruszanym w naszych filmach? Pisz do nas na FB, Youtube lub mailowo. Z chęcią podejmiemy rozmowę :)
30 zł miesięcznie
Jakże nam miło :)

Poza otwarciem dla Ciebie wszelkich form komunikacji uhonorujemy Cię specjalnymi podziękowaniami (z imienia i nazwiska) na końcowej planszy jednego z naszych filmów.

Jeśli nie chcesz publicznie podawać swoich danych osobowych niezwłocznie się z nami skontaktuj - umieścimy podany przez Ciebie nick lub skrót - tak, żebyś wiedział(a), że to podziękowania specjalnie dla Ciebie.
100 zł miesięcznie
WOW, to naprawdę robi na nas wrażenie! Prawdopodobnie oglądasz nas już od jakiegoś czasu i nie przegapisz żadnego naszego filmu. Jesteś prawdziwym fanem.

W ramach naszych podziękowań, oprócz otwartego kontaktu z nami i podziękowań na filmie otrzymasz od nas plakat z odręczną, imienną dedykacją i podziękowaniami. Serdecznie dziękujemy Ci za wsparcie, niech taki skromny plakat, dedykowany specjalnie dla Ciebie będzie tego namacalnym dowodem.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Povagowani w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Kanał fanów motoryzacji spod znaku wszystkich marek! Analizy techniczne silników, nieznane fakty i ciekawostki, niesamowita podróż po historii motoryzacji - wszystko na najwyższym poziomie merytorycznym z lekką nutą humoru. Motoryzacja jest niesamowita!

Witajcie!

Jeśli trafiliście na naszą stronę, to prawdopodobnie również jesteście motomaniakami. Motoryzacja to nasza pasja i postanowiliśmy tą pasją zarazić cały świat! Stąd pomysł na kanał YouTube, który na wiele sposobów, w fascynujący sposób przedstawia świat motoryzacji. W chwili pisania tych słów mamy 293 tysięcy subskrybentów (zaraz będzie kolejny powód do świętowania :D ) oraz ponad 60 milionów wyświetleń naszych filmów. 

 

Oto nasze skromne studio, czyli zapewne widok doskonale wam znany. W naszych filmach swobodnie poruszamy się po wielu obszarach motoryzacji - od analiz poszczególnych silników, poprzez interesujące nowinki techniczne, aż po prezentacje legendarnych modeli samochodów, nieznane historie i ciekawostki, aż po zagadnienia ze świata jednośladów. Motoryzacja jest naprawdę fascynująca! 

 

 

Nie boimy się podejmować trudnych tematów, starając się wszystko pokazywać i opisywać w maksymalnie obiektywny, przystępny i przejrzysty sposób. Zawsze czerpiąc z tego mnóstwo frajdy!

 

Dlaczego patronite?

Bardzo często wpisujecie w komentarzach lub w prywatnych wiadomościach filmy jakie chcielibyście zobaczyć. Wasze sugestie i prośby dotyczące tematów, jakie chcielibyście byśmy poruszyli są dla nas niezwykle cenne, w końcu wszystkie filmy, tworzymy właśnie dla Was. Stworzenie każdego filmu wymaga ogromnych nakładów pracy, bardzo szczegółowego researchu danego tematu, później nagrywania, montażu, post-produkcji itd.  Wsparcie kanału umożliwi z czasem skupienie się wyłącznie na produkcji filmów dla Was, bez konieczności wykonywania innych prac zarobkowych. Uważamy, że skupiamy wokół siebie na prawdę wspaniałą grupę widzów i prawdziwych fanów motoryzacji. Wierzymy, że wspólnymi siłami jesteśmy w stanie wynosić kanał YouTube na nowe poziomy jakości. A wszystko z prostego powodu - frajdy i pasji do samochodów, wszystkich Was, którzy tworzycie społeczność Povagowanych.

Cele Autora

Pełne zaangażowanie
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 4 090 zł brakuje
18%
Pełne zaangażowanie, czyli brak konieczności pracy zarobkowej poza Youtube. Przy takim poziomie miesięcznego wsparcia będziemy w stanie całkowicie utrzymać siebie i swoje rodziny z działalności Povagowanych, przez co cały swój czas i całe zaangażowanie będzie można skupić wyłącznie na dostarczaniu Wam najwyższej jakości treści.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Povagowani już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Andrzej Woźnica
Andrzej Woźnica
5 zł
Jonasz Kończak
Jonasz Kończak
5 zł
Piotrek Dragan
Piotrek Dragan
10 zł
Adrian Bartosiewicz
Adrian Bartosiewicz
5 zł
Paweł Zarębski
Paweł Zarębski
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.