Povagowani

W Patronite od 19.09.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 595

Liczba Patronów: 469

Zostań Patronem
Kup na prezent
35 patronów
755 miesięcznie
8 935 łącznie
Kanał fanów motoryzacji spod znaku wszystkich marek! Analizy techniczne silników, nieznane fakty i ciekawostki, niesamowita podróż po historii motoryzacji - wszystko na najwyższym poziomie merytorycznym z lekką nutą humoru. Motoryzacja jest niesamowita!

O Autorze

Witajcie!

Jeśli trafiliście na naszą stronę, to prawdopodobnie również jesteście motomaniakami. Motoryzacja to nasza pasja i postanowiliśmy tą pasją zarazić cały świat! Stąd pomysł na kanał YouTube, który na wiele sposobów, w fascynujący sposób przedstawia świat motoryzacji. W chwili pisania tych słów mamy 293 tysięcy subskrybentów (zaraz będzie kolejny powód do świętowania :D ) oraz ponad 60 milionów wyświetleń naszych filmów. 

 

Oto nasze skromne studio, czyli zapewne widok doskonale wam znany. W naszych filmach swobodnie poruszamy się po wielu obszarach motoryzacji - od analiz poszczególnych silników, poprzez interesujące nowinki techniczne, aż po prezentacje legendarnych modeli samochodów, nieznane historie i ciekawostki, aż po zagadnienia ze świata jednośladów. Motoryzacja jest naprawdę fascynująca! 

 

 

Nie boimy się podejmować trudnych tematów, starając się wszystko pokazywać i opisywać w maksymalnie obiektywny, przystępny i przejrzysty sposób. Zawsze czerpiąc z tego mnóstwo frajdy!

 

Dlaczego patronite?

Bardzo często wpisujecie w komentarzach lub w prywatnych wiadomościach filmy jakie chcielibyście zobaczyć. Wasze sugestie i prośby dotyczące tematów, jakie chcielibyście byśmy poruszyli są dla nas niezwykle cenne, w końcu wszystkie filmy, tworzymy właśnie dla Was. Stworzenie każdego filmu wymaga ogromnych nakładów pracy, bardzo szczegółowego researchu danego tematu, później nagrywania, montażu, post-produkcji itd.  Wsparcie kanału umożliwi z czasem skupienie się wyłącznie na produkcji filmów dla Was, bez konieczności wykonywania innych prac zarobkowych. Uważamy, że skupiamy wokół siebie na prawdę wspaniałą grupę widzów i prawdziwych fanów motoryzacji. Wierzymy, że wspólnymi siłami jesteśmy w stanie wynosić kanał YouTube na nowe poziomy jakości. A wszystko z prostego powodu - frajdy i pasji do samochodów, wszystkich Was, którzy tworzycie społeczność Povagowanych.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Aleksander Gruszczyński
Aleksander Gruszczyński
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Piotr Sołtysek
Piotr Sołtysek
Próg: 5 zł
Erlie 1
Erlie 1
Próg: 5 zł
HITMAN 47
HITMAN 47
Próg: 10 zł
Biniek18
Biniek18
Próg: 30 zł