Rafał Nieradzik

4 patronów
145 zł miesięcznie
2 418 zł łącznie
Czy istniejemy po fizycznej śmierci? Czym tak naprawdę jesteśmy? Jaki jest nasz cel oraz czym ten cel jest? To nie jedyne odpowiedzi, które można uzyskać dzięki Podróżom Poza Ciałem. Takie Pozacielesne doświadczenia są naturalną ścieżką powrotu do źródła naszego pochodzenia. Przebudź się!

O Autorze

Od 2013 roku zacząłem przekazywać zdobyte informacje i wiedzę z własnych doświadczeń POZA CIELESNYCH podróży. Nakreśliłem całą wiedzę i przekazałem w postaci filmów, Roberta Monroe i Bruce Moen. Tego drugiego poznałem stając uczniem i praktykiem metody podróży mentalnych. Wiedza ta jest czystej postaci, obrana z ludzkich przekonań, tradycji, kultury. Przekazana przez istoty na wyższym poziomie zrozumienia, rozwoju i miłości, jest esencją powodu i celu dla którego przychodzimy na ten świat i z niego odchodzimy.

Wydając książki, prowadząc wykłady, warsztaty i przekazując wiedzę w postaci filmów staram się pogodzić to z normalnym, fizycznym życiem człowieka jakie wiodę. Czasu jednak jest tym bardziej mało. Dlatego wsparcie umożliwi mi dalszą pracę dla Wszystkich Istot doświadczających życia ludzkiego w jakiejkolwiek postaci. Przebudzenie jest nieodłącznym etapem naszej drogi. Przebudźmy się więc razem. Teraz i zawsze.

 

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni