Rafał Nieradzik

48 patronów
725 miesięcznie
5 882 łącznie
Czy istniejemy po fizycznej śmierci? Czym tak naprawdę jesteśmy? Jaki jest nasz cel oraz czym ten cel jest? To nie jedyne odpowiedzi, które można uzyskać dzięki Podróżom Poza Ciałem. Takie Pozacielesne doświadczenia są naturalną ścieżką powrotu do źródła naszego pochodzenia. Przebudź się!

O Autorze

Od 2013 roku zacząłem przekazywać zdobyte informacje i wiedzę z własnych doświadczeń POZA CIELESNYCH podróży. Nakreśliłem całą wiedzę i przekazałem w postaci filmów, Roberta Monroe i Bruce Moen. Tego drugiego poznałem stając uczniem i praktykiem metody podróży mentalnych. Wiedza ta jest czystej postaci, obrana z ludzkich przekonań, tradycji, kultury. Przekazana przez istoty na wyższym poziomie zrozumienia, rozwoju i miłości, jest esencją powodu i celu dla którego przychodzimy na ten świat i z niego odchodzimy.

Wydając książki, prowadząc wykłady, warsztaty i przekazując wiedzę w postaci filmów staram się pogodzić to z normalnym, fizycznym życiem człowieka jakie wiodę. Czasu jednak jest tym bardziej mało. Dlatego wsparcie umożliwi mi dalszą pracę dla Wszystkich Istot doświadczających życia ludzkiego w jakiejkolwiek postaci. Przebudzenie jest nieodłącznym etapem naszej drogi. Przebudźmy się więc razem. Teraz i zawsze.

 

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem