W Patronite od 20.05.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 447

Liczba Patronów: 879

Zostań Patronem
Kup na prezent
18 patronów
1 280 miesięcznie
64 550 łącznie
PRACOWNIA OKO to od 15 lat nasza rodzinna szkoła rysunku i malarstwa. Od 2020 roku także ON-LINE nadaliśmy prawie 2000 zajęć dla każdego. Zapraszamy Cię! Zacznij z nami swoją twórczą przygodę już teraz i namaluj swój świat :)

O Autorze

Cześć, to my! Tomek i Daria

Jesteśmy artystami i wykładowcami z Krakowa 

PRACOWNIA OKO to od 15 lat nasza szkoła rysunku i malarstwa a już od ponad 2 LAT codziennie prowadzimy zajęcia on-line na żywo na Facebooku i YouTube. Przez ten czas przeprowadziliśmy już prawie 2000 lekcji online! Nasz fanpejdż obserwuje 30 TYSIĘCY fanów z Polski i ze świata. 
 

Za nasze zajęcia otrzymaliśmy w 2020 roku NAGRODĘ CYFROWA POLSKA i PATRONITE.  
 

Zapraszamy Cię na BEZPŁATNE ZAJĘCIA w każdy piątek o 19.00. Wszystkie dotychczasowe lekcje znajdziesz na naszym fanpage'u na Facebooku: www.facebook.com/pracowniaoko.krakow

Chętnych do intensywnego rozwoju umiejętności zapraszamy do Grupy OKO. a także wielu grup tematycznych. Nasza moc to pasja, uśmiech i wiara we własne możliwości, którą podobno wyzwalamy całkiem skutecznie! 

 Może to miejsce dla CIEBIE? Może zechcesz zostać naszą PATRONKĄ lub PATRONEM? Dzięki Twojemu wsparciu nasze zajęcia on-line mogą trwać nadal i będą jeszcze lepsze. W podziękowaniu za wsparcie od 20 zł wzwyż otrzymasz linki do fascynujących lekcji rysunku i malarstwa. 

Jeśli chcesz się przekonać, odwiedź nasz fanpejdż i zacznij swoją przygodę z rysunkiem i malarstwem! 

 

 

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Beata Kijewska
Beata Kijewska
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Magda Brol
Magda Brol
Próg: 50 zł
Magdalena Januszewska
Magdalena Januszewska
Próg: 200 zł
Joanna Rybak
Joanna Rybak
Próg: 10 zł
Andrzej Adamczak
Andrzej Adamczak
Próg: 50 zł