Avatar użytkownika

PRACOWNIA OKO

12
patronów
880 
miesięcznie
77 400 
łącznie
12
patronów
880 zł 77 400 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
JESTEŚ NASZYM WIELKIM PRZYJACIELEM!
Twoje wsparcie to bezcenna cegiełka, która nam w rozwijaniu naszych zajęć. Dzięki Twojej pomocy zajęcia mogą nadal trwać, a my możemy dzielić się z Tobą i innymi naszą pasją i doświadczeniem. Z CAŁEGO SERCA CI DZIĘKUJEMY!
20 zł miesięcznie
Dzięki Twojej pomocy zajęcia mogą nadal trwać, a my możemy dzielić się z Tobą i innymi naszą pasją i doświadczeniem. Za każdy miesiąc Twojego wsparcia podziękujemy Ci przesyłając prywatny LINK DO JEDNEJ LEKCJI.

Z całego serca dziękujemy! Tomek, Daria i Pola.
50 zł miesięcznie
Twoje wsparcie BARDZO wiele dla nas znaczy. To bezcenna cegiełka, która nam w rozwijaniu naszych zajęć. Za każdy miesiąc Twojego wsparcia podziękujemy Ci przesyłającprywatne LINKI DO CZTERECH LEKCJI.

Wielkie podziękowania dla Ciebie ! Tomek, Daria i Pola.
100 zł miesięcznie
Twoje wsparcie jest WYJĄTKOWE! Dzięki Tobie nasze zajęcia nabiorą skrzydeł. W podziękowaniu otrzymasz od nas prywatne LINKI DO OŚMIU LEKCJI w różnych technikach za każdy miesiąc.

Wielkie podziękowania dla Ciebie od nas. Tomek, Daria i Pola.
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
19 dostępnych miejsc
Twój patronat jest tak wyjątkowy, że w podziękowaniu zapraszamy Cię raz w miesiącu na półgodzinne INDYWIDUALNE SPOTKANIE na zoomie lub innej platformie. Podczas rozmowy chętnie udzielimy Ci wskazówek i porad związanych z Twoimi pracami lub innymi tematami artystycznymi. Godzinę i dzień ustalimy indywidualnie. Ponadto uzyskujesz dostęp do GRUPY OKO i do CODZIENNYCH zajęć na żywo od poniedziałku do piątku o godz. 19.00 z możliwością przesyłania Twoich prac do naszych korekt i porad.

Z całego serca Ci dziękujemy! Tomasz, Daria i Pola.
300 zł miesięcznie
Wybierz 300 zł
9 dostępnych miejsc
SUPER-PATRON/PATRONKA! Twoje wsparcie jest niesamowite!


W podziękowaniu zapraszamy Cię 2 razy w miesiącu na półgodzinne INDYWIDUALNE SPOTKANIE na zoomie lub innej platformie. Podczas rozmowy chętnie udzielimy Ci wskazówek i porad związanych z Twoimi pracami lub innymi tematami artystycznymi. Godzinę i dzień ustalimy indywidualnie. Ponadto uzyskujesz dostęp do GRUPY OKO i do CODZIENNYCH zajęć na żywo od poniedziałku do piątku o godz. 19.00 z możliwością przesyłania Twoich prac do naszych korekt i porad.

Z całego serca Ci dziękujemy! Tomasz, Daria i Pola.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora PRACOWNIA OKO w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

PRACOWNIA OKO to od 15 lat nasza rodzinna szkoła rysunku i malarstwa. Od 2020 roku także ON-LINE nadaliśmy prawie 2000 zajęć dla każdego. Zapraszamy Cię! Zacznij z nami swoją twórczą przygodę już teraz i namaluj swój świat :)

Cześć, to my! Tomek i Daria

Jesteśmy artystami i wykładowcami z Krakowa 

PRACOWNIA OKO to od 15 lat nasza szkoła rysunku i malarstwa a już od ponad 2 LAT codziennie prowadzimy zajęcia on-line na żywo na Facebooku i YouTube. Przez ten czas przeprowadziliśmy już prawie 2000 lekcji online! Nasz fanpejdż obserwuje 30 TYSIĘCY fanów z Polski i ze świata. 
 

Za nasze zajęcia otrzymaliśmy w 2020 roku NAGRODĘ CYFROWA POLSKA i PATRONITE.  
 

Zapraszamy Cię na BEZPŁATNE ZAJĘCIA w każdy piątek o 19.00. Wszystkie dotychczasowe lekcje znajdziesz na naszym fanpage'u na Facebooku: www.facebook.com/pracowniaoko.krakow

Chętnych do intensywnego rozwoju umiejętności zapraszamy do Grupy OKO. a także wielu grup tematycznych. Nasza moc to pasja, uśmiech i wiara we własne możliwości, którą podobno wyzwalamy całkiem skutecznie! 

 Może to miejsce dla CIEBIE? Może zechcesz zostać naszą PATRONKĄ lub PATRONEM? Dzięki Twojemu wsparciu nasze zajęcia on-line mogą trwać nadal i będą jeszcze lepsze. W podziękowaniu za wsparcie od 20 zł wzwyż otrzymasz linki do fascynujących lekcji rysunku i malarstwa. 

Jeśli chcesz się przekonać, odwiedź nasz fanpejdż i zacznij swoją przygodę z rysunkiem i malarstwem! 

 

 

 

 

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora PRACOWNIA OKO już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Magdalena Januszewska
Magdalena Januszewska
200 zł
Jolanta Kurjańska
Jolanta Kurjańska
50 zł
Ewa Wrześniewska
Ewa Wrześniewska
50 zł
Janusz Nawrat
Janusz Nawrat
300 zł
grazyna weidne
grazyna weidne
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.