W Patronite od 20.05.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 469

Liczba Patronów: 880

Zostań Patronem
Kup na prezent
14 patronów
PRACOWNIA OKO to nasza rodzinna szkoła rysunku i malarstwa. Teraz ON-LINE na żywo dla każdego - bez względu na wiek i doświadczenie. Zapraszamy Cię! Zacznij z nami swoją twórczą przygodę już teraz! Nigdy nie jest za wcześnie, ani za późno!

O Autorze

Cześć, to my!  

Jesteśmy rodziną artystów z Krakowa. PRACOWNIA OKO to nasza szkoła rysunku i malarstwa on-line na żywo na Facebooku i YouTube. Tutaj dzielimy się naszą pasją i doświadczeniem. Bezpłatnie w piątki o 19.00. Wszystkie dotychczasowe blisko 800 lekcji znajdziesz na naszym fanpage'u na Facebooku: www.facebook.com/pracowniaoko.krakow

Chętnych do intensywnego rozwoju umiejętności zapraszamy do płatnej Grupy OKO. Nasza moc to pasja, uśmiech i wiara we własne możliwości, którą podobno wyzwalamy całkiem skutecznie! 

 Może to miejsce dla CIEBIE? Może zechcesz zostać naszym PATRONEM? Dzięki Twojemu wsparciu nasze zajęcia on-line mogą trwać nadal i będą jeszcze lepsze. Będziesz mogła / mógł decydować też o ich tematyce. Zrealizujemy tematy, które zasugerujesz.

Jeśli chcesz się przekonać, odwiedź nasz fanpejdż i zacznij swoją przygodę z rysunkiem i malarstwem! 

 

 

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Magdalena Januszewska
Magdalena Januszewska
Próg: 200 zł
Magda Lena
Magda Lena
Próg: 10 zł
Joanna Rybak
Joanna Rybak
Próg: 10 zł
Julia Zabrzynska
Julia Zabrzynska
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Janusz Nawrat
Janusz Nawrat
Próg: 300 zł