W Patronite od 20.05.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 47

liczba Patronów: 158

58 patronów
4 050 zł miesięcznie
4 070 zł łącznie

WSPARCIE KOSZTÓW SUBSKRYPCJI PLATFORMY DO TRANSMISJI LIVE

5 000 zł

81%

osiągnięto

930 zł

brakuje

Aby jakość i stabilność naszych wspólnych transmisji była jak najlepsza, wykupiliśmy subskrypcję w jednej z najsolidniejszych platform do transmisji na świecie: BOX CAST. To dzięki tej technologii możecie oglądać nasze transmisje na Facebooku w najlepszej dostępnej obecnie na świecie jakości, stabilności i rozdzielczości, dzięki czemu widać każdy detal. Subskrypcja to koszt ponad 450 zł miesięcznie, ponad 5000 zł rocznie. Ale to jakość, która się opłaca. Możecie wesprzeć nas w tym celu swoim patronatem. Dziękujemy!

ZAKUP MIKROFONU BEZPRZEWODOWEGO

800 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Jak wiecie GŁOS jest równie ważny podczas naszych zajęć, jak OBRAZ. Abyście mogli cieszyć się jeszcze lepszą jakością naszej narracji oraz abyśmy nie musieli plątać się w kabel mikrofonu podczas malowania (ryzykując wywróceniem statywu i kamery, co już kilka razy niemal się wydarzyło!) PLANUJEMY ZAKUP PROFESJONALNEGO MIKROFONU BEZPRZEWODOWEGO RODE WIRELESS GO. Prosimy - wesprzyjcie ten cel Waszymi patronatami! Dziękujemy! Tomek i Daria.

ZAKUP STOŁU Z OŚWIETLENIEM DO NAGRAŃ WIDEO

1 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Nasi Drodzy! ULEPSZAMY ZAJĘCIA I SERDECZNIE PROSIMY WAS O WSPARCIE abyśmy mogli pokazać w naszych transmisjach więcej i lepiej, abyśmy mogli prowadzić precyzyjne pokazy w dobrym dla koloru i kontrastu świetle, byście mogli jak najwięcej skorzystać.

Dlatego zdecydowaliśmy się zainwestować w taki oto PROFESJONALNY STÓŁ Z OŚWIETLENIEM do filmowania naszych lekcji akwareli, precyzyjnych rysunków, technik mieszanych, tuszu - w nowej jakości obrazu.

Jest to sprzęt kosztowny, ale zdecydowanie wart inwestycji.
JEŚLI ZECHCECIE WESPRZEĆ TEN ZAKUP każdą, nawet najmniejszą kwotą, z całego serca Wam dziękujemy.

WSPARCIE POWSTAWANIA ZAJĘĆ ON-LINE NA ŻYWO

4 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Dzięki Waszemu wsparciu możemy poświęcić nasz pełen czas na opracowanie tematów, zapowiedzi i transmisji do każdych kolejnych zajęć. Pracy jest dużo. Uwielbiamy ją. Dzięki wsparciom możemy ją wykonywać i dzielić się naszym doświadczeniem i pasją z Wami.
Zostań Patronem