Avatar użytkownika

***\ poznaj siebie /***

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Poznaj Siebie to podcast, w którym odkrywam sekrety życia kosmity. Powstał z chęci podzielenia się perspektywą płynącą z eonów doświadczeń spędzonych w multiwersie.

Cześć wszystkim!
 

Tu Pedro Salamanca, głos podcastu Poznaj Siebie. Opowiadam w nim o wielu aspektach mojej praktyki, i uczę sztuki beztroskiego nurkowania w umyśle. W wolnym czasie ćwiczę zgrabne pociągnięcia pędzlem studiując japońską technikę kaligrafii sumie-e. Moim bogiem jest Leonardo da Vinci, ideałem do którego dążę – Natura Buddy. Życie to dla mnie meandrująca podróż samopoznania, archetypowa podróż bohatera, droga artysty i być może, jeden wielki żart?

 

❤️‍🔥 Dlaczego Patronite?Twoje wsparcie na Patronite pomaga mi tworzyć coraz lepsze treści, a także nie zalegać z czynszem dłużej niż dwa miesiące. Parę lat rzuciłem pracę w agencji lobbingowej, zdjąłem z siebie marynarkę i wyruszyłem w wielką, meandrującą podróż samopoznania, która prowadziła przez Indie i kraje Azji Południowej. Od tamtej pory aktywnie buduję swoje nowe życie, oparte na rozwijaniu pasji jaką jest praktyka medytacji oraz rozwój własnych, kreatywnych pasji. Uczę się rysować i występuję na scenie jako początkujący komik. Staram się uczyć innych tego co wiem, i czego sam uczę się w tej podróży. Obecnie moim celem jest uzbieranie środków potrzebnych do wydania mojego pierwszego audiobooka - Podróży Szlakiem Bananowych Naleśników.

 

Dla Patronów oferuję:

🍓 Dostęp do całości audiobooka - wszystkich odcinków Bananowych Naleśników

🍓 Możliwość osobistej konsultacji via Skype lub Signal

🍓 Prywatny serwer społeczności Discordzie.