Poznaj Siebie

W Patronite od 23.10.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 979

Liczba Patronów: 839

Zostań Patronem
Kup na prezent
16 patronów
348 miesięcznie
10 963 łącznie
Poznaj Siebie to podcast dla tych, którzy chcą wiedzieć o sobie więcej. Nie dajemy odpowiedzi, ale narzędzia, inspirację i techniki przydatne na ścieżce samopoznania.

O Autorze

🕉️ Poznaj Siebie to podcast, który opowiada o życiu Petera Parkera, kosmity zamkniętego w ciele człowieka. Parker na zewnątrz wydaje się normalnym gościem, no może nieco ekscentrycznym.

Jednego dnia wyszedł z biura, powiedział że jedzie na wakacje i nigdy z nich nie wrócił. Tak zaczęła się jego wieloletnia tułaczka Szlakiem Bananowych Naleśników, podróż przez Indię i Azję Południową, która przemieliła go na wióry i wypluła w nieco zmienionym kształcie.


Teraz, niczym Odyseusz, który wrócił z Itaki dzieli się  lekcjami wyniesionymi z podróży. Niektórzy mówią, że to nudziarstwo, ale są też tacy, którym się podoba.
 

Gdzie możesz mnie spotkać?

 

🍥 słuchając na Spotify

🍥 na prywatnym serwerze Discorda dla Patronów 

🍥 na blogu poznajsiebie.space

🍥 na Instagramie @poznaj_siebie


 

❤️‍🔥 Dlaczego Patronite?

 

Twoje wsparcie na Patronite pozwala mi nie zalegać z czynszem dłużej niż 2, 3 miesiące. Poza tym aktywnie przyczynia się do kupowania najlepszej możliwej karmy dla mojego psa, Bambusa. Oby żył długo i szczęśliwie!

A tak na serio, wielu Patronów towarzyszyło mi od samych początków mojej drogi w czeluściach Internetu. Są dla mnie jak rodzina, a pod pewnym względem bardziej, niż rodzina, bo z rodziną jak wszyscy wiemy różnie bywa.

Poznaj Siebie to nie tylko podcast. To przestrzeń pomiędzy Twoimi myślami, to nasz serwer na Discordzie, to plemię ludzi, którzy łączy bardzo dużo, a dzieli niewiele (głównie odległość). Wspieramy się nawzajem i razem stąpamy po gorących węglach egzystencji.

 

💳 Karta MultiBenefit dla Patronów obejmuje:

 

🍓 Dostęp do prywatnego serwera dla Patronów na Discordzie. Prowadzimy tam kameralne rozmowy na wszelkie tematy związane z eksploracją odmiennych stanów świadomości i rozwojem.

🍓 Zaproszenia na odbywające się okazjonalnie warsztaty medytacji (Zoom Class)

🍓 Generujesz dobrą karmę, a ona zawsze wraca

🍓 Otrzymasz ode mnie autorski rysunek (ramkę będziesz musiał/-a ogarnąć sobie we własnym zakresie)

 

Shoshin to słowo pochodzące z buddyzmu Zen, oznaczające umysł początkującego. Odnosi się do postawy otwartości, zapału i braku uprzedzeń podczas studiowania przedmiotu.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Lukasz Watroba
Lukasz Watroba
Próg: 15 zł
Uważne Głowy
Uważne Głowy
Próg: 7 zł
Adam Łach
Adam Łach
Próg: 21 zł
Patrycja Ginter
Patrycja Ginter
Próg: 21 zł
Wioska Konopna
Wioska Konopna
Próg: 44 zł
Dariusz Derkacz
Dariusz Derkacz
Próg: 33 zł