Avatar użytkownika

Michał Kłosiński Pozytywny

0
patronów
0 
miesięcznie
30 
łącznie
0
patronów
0 zł 30 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Witaj w gronie Patronów inicjatywy PozytywSIĘ. Dzięki osobom takim jak Ty, możemy rozwijać się i robić więcej projektów dla dzieci. Podziękujemy Ci osobiście, jeśli będzie tylko okazja.
10 zł miesięcznie
Dzięki za wsparcie, Dzięki Tobie możemy docierać do coraz większej grupy dzieci realizując Pozytywne, bezpłatne warsztaty dla dzieci.
25 zł miesięcznie
Dzięki za Twoje wsparcie. Patroni z tego progu dostaną wcześniej informację o wszystkich otwartych inicjatywach, warsztatach realizowanych przez PozytywSIĘ.
50 zł miesięcznie
Dzięki Tobie z każdym miesiącem, małymi krokami przybliżamy się do realizacji pozytywnego busa.
Będzie się działo!
100 zł miesięcznie
Uśmiechy, tysiące uśmiechów, oraz SPROBUJEMY nawiązać współpracę z szkołą/biblioteką , którą nam polecisz, MOŻE pojedziemy tam z konikiem lub zrobimy ciekawe warsztaty, zostaw nam numer szkoły i jej nazwę.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Michał Kłosiński Pozytywny w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Wszyscy mówią na mnie Pozytywny bo robię pozytywne projekty :) mam marzenie aby w każdej szkole było pomieszczenie warsztatowe z narzędziami, elektroniką drukarką 3d, itd i nauczyciele, dzieci i rodzice wzajemnie budują tworzą i naprawiają. To moja misja i wytrwale ją realizuje.

Wszyscy mówią na mnie Pozytywny, bo robię pozytywne projekty :)  Mam marzenie, aby w każdej szkole były zajęcia i warsztaty z narzędziami, elektroniką, drukarką 3d, itd. gdzie nauczyciele, dzieci i rodzice wspólnie budują, tworzą i naprawiają. 

To moja misja i wytrwale ją realizuje. 

 

Założyłem Patroinite, aby pozyskać wsparcie i fundusze pozwalające robić coraz ciekawsze i większe projekty edukacyjne dla dzieci. 

Mam wielką frajdę z inspirowania do tworzenia, a w połączeniu z emocjami, jakie widzę na twarzach pracujących razem dzieci, a nawet całych rodzin wiem, że ta frajda udziela się wszystkim, niezależnie od wieku i buduje więzi.

 

Krótki materiał z ostatniego wydarzenia, które zrobiliśmy dla dzieciaków znajdziecie poniżej, a więcej o akcji na pozytywsie.pl

 

Bardzo ważni w każdej akcji są też wolontariusze. To dzięki im wsparciu i entuzjazmowi organizowanie wydarzeń jest możliwe.

  

 

Jeśli podoba Ci się to co widzisz zapraszamy do wspierania i udziału w Pozytyw Się i Twórz!

 

 

 

Cele Autora

Warsztaty PozytywSIĘ i Twórz
  • 2 500 zł miesięcznie
  • 2 500 zł brakuje
0%
Patroni pomogą nam w organizacji kolejnych edycji otwartego wydarzenia edukacyjnego, skierowanego do całych rodzin, dzieciaków i seniorów.

Naszą misją jest aktywizacja dzieci w proces uczenia się wzmacniając w dzieciach to, co najpiękniejsze, czyli naturalną ciekawość świata, kreatywność i wyobraźnię. Zabierzemy wszystkich uczestników we wspaniałą podróż edukacyjną po świecie nowych technologii, sprzętów elektronicznych, wiedzy przydatnej w życiu dostarczanej podczas fantastycznej zabawy. Nauczymy dzieci podstaw programowania, damy im narzędzia do konstruowania wymyślonych przez siebie robotów, przy wykorzystaniu elektrośmieci czy surowców wtórne, takie jak: butelki pet, stare zabawki, kartony, tekturę, tkaniny i inne.
Dzieciaki będą miały możliwość zapoznania się z działaniem mikrokontrolerów, zbudujemy też ścianę Marble, Maszynę Goldberga, skonstruujemy malujące roboty czy elektryczne drewniane klocki, będzie też wiele innych makerskich atrakcji.

Założę się, że tak jedynej w swoim rodzaju imprezy jeszcze nie przeżyliście. Na samym dole macie filmik z warsztatów i o warsztatach, obejrzyjcie go i poczujcie ten nadzwyczajny klimat:)

Zrobiliśmy 5 edycji przed covidem i chcemy wrócić od robienia kolejnych super wydarzeń.

Jak zdobędziemy busa lub partnera będziemy działać również w innych miastach.
POZYTYWNY BUS
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 5 000 zł brakuje
0%
Pozytywny Bus, to kolejna inicjatywa edukacyjna. Chcemy kupić i przystosować bus na potrzeby warsztatów tak, by mogło z nich skorzystać jak najwięcej dzieci, z najdalszych zakątków Polski. Pozytywny Bus będzie pełnił rolę mobilnego warsztatu naukowego, dającego dzieciom możliwość w praktyczny sposób poznawać tajniki różnych dziedzin nauki, m.in. majsterkowania, programowania, robotyki, elektroniki, fizyki.

Razem z dwoma animatorami po Polsce podróżować będzie duży drewniany robot kroczący zwany “Konik”, inne roboty, arduino, microbity, laptopy, drukarkę 3D, laser, lutownica i inne narzędzia. Wyruszymy w podróż po Polsce ucząc dzieci majsterkowania, programowania i budowania robotów zachęcając dzieci do zdobywania wiedzy z dziedzinie inżynierii i nowych technologii.
A wszystko poprzez zabawę i eksperymentowanie.

Naszą misją jest aktywizacja dzieci w proces uczenia się wzmacniając u nich naturalną ciekawość świata, kreatywność i wyobraźnię.

Nasza inicjatywa ma również na celu wyrównanie szans edukacyjnych w Polsce, poprzez dostarczanie dzieciom z mniejszych miejscowości warsztatów, które dostępne są w większych miastach.

Możesz zostać naszym partnerem i pomóc nam w realizacji tego projektu!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Michał Kłosiński Pozytywny już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.