Michał Kłosiński Pozytywny

W Patronite od 04.09.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
30 łącznie

Warsztaty PozytywSIĘ i Twórz

2 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 500 zł

brakuje

Patroni pomogą nam w organizacji kolejnych edycji otwartego wydarzenia edukacyjnego, skierowanego do całych rodzin, dzieciaków i seniorów.

Naszą misją jest aktywizacja dzieci w proces uczenia się wzmacniając w dzieciach to, co najpiękniejsze, czyli naturalną ciekawość świata, kreatywność i wyobraźnię. Zabierzemy wszystkich uczestników we wspaniałą podróż edukacyjną po świecie nowych technologii, sprzętów elektronicznych, wiedzy przydatnej w życiu dostarczanej podczas fantastycznej zabawy. Nauczymy dzieci podstaw programowania, damy im narzędzia do konstruowania wymyślonych przez siebie robotów, przy wykorzystaniu elektrośmieci czy surowców wtórne, takie jak: butelki pet, stare zabawki, kartony, tekturę, tkaniny i inne.
Dzieciaki będą miały możliwość zapoznania się z działaniem mikrokontrolerów, zbudujemy też ścianę Marble, Maszynę Goldberga, skonstruujemy malujące roboty czy elektryczne drewniane klocki, będzie też wiele innych makerskich atrakcji.

Założę się, że tak jedynej w swoim rodzaju imprezy jeszcze nie przeżyliście. Na samym dole macie filmik z warsztatów i o warsztatach, obejrzyjcie go i poczujcie ten nadzwyczajny klimat:)

Zrobiliśmy 5 edycji przed covidem i chcemy wrócić od robienia kolejnych super wydarzeń.

Jak zdobędziemy busa lub partnera będziemy działać również w innych miastach.

POZYTYWNY BUS

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

Pozytywny Bus, to kolejna inicjatywa edukacyjna. Chcemy kupić i przystosować bus na potrzeby warsztatów tak, by mogło z nich skorzystać jak najwięcej dzieci, z najdalszych zakątków Polski. Pozytywny Bus będzie pełnił rolę mobilnego warsztatu naukowego, dającego dzieciom możliwość w praktyczny sposób poznawać tajniki różnych dziedzin nauki, m.in. majsterkowania, programowania, robotyki, elektroniki, fizyki.

Razem z dwoma animatorami po Polsce podróżować będzie duży drewniany robot kroczący zwany “Konik”, inne roboty, arduino, microbity, laptopy, drukarkę 3D, laser, lutownica i inne narzędzia. Wyruszymy w podróż po Polsce ucząc dzieci majsterkowania, programowania i budowania robotów zachęcając dzieci do zdobywania wiedzy z dziedzinie inżynierii i nowych technologii.
A wszystko poprzez zabawę i eksperymentowanie.

Naszą misją jest aktywizacja dzieci w proces uczenia się wzmacniając u nich naturalną ciekawość świata, kreatywność i wyobraźnię.

Nasza inicjatywa ma również na celu wyrównanie szans edukacyjnych w Polsce, poprzez dostarczanie dzieciom z mniejszych miejscowości warsztatów, które dostępne są w większych miastach.

Możesz zostać naszym partnerem i pomóc nam w realizacji tego projektu!