Michał Kłosiński Pozytywny

W Patronite od 04.09.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
30 łącznie
Wszyscy mówią na mnie Pozytywny bo robię pozytywne projekty :) mam marzenie aby w każdej szkole było pomieszczenie warsztatowe z narzędziami, elektroniką drukarką 3d, itd i nauczyciele, dzieci i rodzice wzajemnie budują tworzą i naprawiają. To moja misja i wytrwale ją realizuje.

O Autorze

Wszyscy mówią na mnie Pozytywny, bo robię pozytywne projekty :)  Mam marzenie, aby w każdej szkole były zajęcia i warsztaty z narzędziami, elektroniką, drukarką 3d, itd. gdzie nauczyciele, dzieci i rodzice wspólnie budują, tworzą i naprawiają. 

To moja misja i wytrwale ją realizuje. 

 

Założyłem Patroinite, aby pozyskać wsparcie i fundusze pozwalające robić coraz ciekawsze i większe projekty edukacyjne dla dzieci. 

Mam wielką frajdę z inspirowania do tworzenia, a w połączeniu z emocjami, jakie widzę na twarzach pracujących razem dzieci, a nawet całych rodzin wiem, że ta frajda udziela się wszystkim, niezależnie od wieku i buduje więzi.

 

Krótki materiał z ostatniego wydarzenia, które zrobiliśmy dla dzieciaków znajdziecie poniżej, a więcej o akcji na pozytywsie.pl

 

Bardzo ważni w każdej akcji są też wolontariusze. To dzięki im wsparciu i entuzjazmowi organizowanie wydarzeń jest możliwe.

  

 

Jeśli podoba Ci się to co widzisz zapraszamy do wspierania i udziału w Pozytyw Się i Twórz!

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika