Avatar użytkownika

Dwie Karoliny i Dwa Podcasty

35
patronów
440 
miesięcznie
44 180 
łącznie
35
patronów
440 zł 44 180 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Ćwiartka


Dziękujemy i zbijamy piątkę za Twoją piątkę!

Cztery razy pięć to będzie piękna kwota na zakup naszego ulubionego Primitivo.

W zamian za Twoją piątkę zapraszamy Cię na nasz Discord, gdzie możesz pogadać z nami i innymi patronami, komentować odcinki obu podcastów, wymieniać się rekomendacjami książkowymi i serialowymi. Zapraszamy!
10 zł miesięcznie
Kieliszek


Podziękowania dla Ciebie i 10 punktów dla Gryffindoru!

W zamian za dychę masz dostęp do Discord oraz Bloopersów, czyli śmiesznych momentów, które zostały wycięte z podcastu w trakcie montażu.
20 zł miesięcznie
Butelka


Wow, wyobraź sobie, że dzięki Tobie możemy zjeść pizzę albo napić się alternatywnej kawy z chemexu, za co bardzo dziękujemy! Będziemy mieć na pewno dużo energii na nagranie nowego odcinka.

Za Twoje ogromne wsparcie oferujemy dostęp do Discord i Bloopersów oraz odcinek podcastu Karoliny Kontra Życie przedpremierowo!
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
19 dostępnych miejsc
Winny


Nie wiemy co powiedzieć!

Dzięki Tobie mamy wina na dwa odcinki i dużo cukierków!

W zamian za Twoje wsparcie dostajesz wszystkie powyższe nagrody, a dodatkowo udział w grupowym spotkaniu online organizowanym przez nas raz w miesiącu. (termin do ustalenia)
80 zł miesięcznie
Rozbity bank


Nie wierzymy, że jesteś, ale dziękujemy po stokroć!

Jeżeli zdecydowałaś_eś się na wsparcie nas taką kwotą, to w zamian oferujemy Ci wszystkie powyższe nagrody oraz realizację podcastu na wybrany przez Ciebie temat (szczegóły do dogadania).

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Dwie Karoliny i Dwa Podcasty w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Prawdziwe Zbrodnie to podcast prowadzony przez dwie Karoliny. Rozmawiamy w nim głównie o historiach kryminalnych i o wielu innych rzeczach przy okazji. Naszym znakiem rozpoznawczym są dygresje prowadzone przy winie. Słuchacze Prawdziwych Zbrodni zamiast klimatu grozy, wolą się czasem z nami pośmiać.

Cześć!

Jesteśmy Karoliny i prowadzimy dla Was podcast Prawdziwe Zbrodnie już od października 2018 roku, a w październiku 2022 rozpoczęłyśmy nagrywanie drugiego podcastu Karoliny Kontra Życie.

Znamy się od wielu lat i wbrew pozorom nie połączyła nas żadna krwawa zbrodnia, tylko podobny gust i zamiłowanie do kryminałów. Dwoma dodatkowymi bohaterami podcastu są też nasze zwierzaki - kot Lucyna i pies Jogi.

Bardzo lubimy nagrywać dla Was podcasty i chciałybyśmy być w tym jeszcze lepsze. Miałyśmy wiele potyczek z mikrofonami, syrenami za oknem, stukaniem sąsiadów, skrzypiącymi krzesłami i szaleństwami zwierząt w tle. Ciągle nam się wydaje, że jest w tym jakiś urok, ale z pewnością słuchałoby się nas lepiej bez tych dodatkowych zakłóceń.

Po setnym odcinku Prawdziwych Zbrodni zdecydowałyśmy się założyć Patronite, aby polepszyć jakość dźwiękową (i nie tylko) naszych podcastów.

Dzięki zyskom z Patronie jesteśmy w stanie zlecać montowanie podcastów naszej montażystce Julii - dzięki temu mamy więcej wolnego czasu na przygotowywanie odcinków a podcast kojarzy nam się tylko z miłymi chwilami :D

Mamy teraz na głowie dwa podcasty - z jednej strony bardzo nas to cieszy, a z drugiej nasz wolny czas coraz bardziej się kurczy. Wasze wsparcie na Patronie jest dla nas bardzo pomocne, dzięki temu możemy angażować nowe osoby do naszego zespołu i inwestować w nasz rozwój.

Cele Autora

Miesiąc bez montażu
  • 1 200 zł miesięcznie
  • 760 zł brakuje
36%
To miesięczna kwota potrzebna na przekazanie wszystkich spraw technicznych związanych z obróbką i edycją podcastu profesjonalistom.

Jak pewnie wiesz, podcast nagrywamy po bardzo przyziemnej pracy zarobkowej, kiedy tylko mamy chwilę wolnego czasu. Natłok obowiązków sprawia, że czasami ciężko nam wszystko pogodzić i zgrać ze sobą nasze kalendarze. Poza tym, jeżeli słuchasz nas regularnie, to na pewno wiesz, jak bardzo Karolina nie lubi montować podcastu, haha! Zrealizowanie tego celu to jej marzenie i dzięki Tobie może się spełnić.

Dzięki osiągnięciu tego celu będziemy mogły skupić się na tym, co lubimy naprawdę, czyli czytaniu, zbieraniu materiałów i nagrywaniu dla Was długich podcastów.
Jesteśmy YouTuberkami (lol)
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 1 560 zł brakuje
22%
Udało nam się osiągnąć dwa zamierzone cele - dziękujemy! Wciąż jesteśmy w szoku, ale nie osiadamy na laurach. Kolejny cel pomoże nam rozkręcić nasz kanał na YouTubie pod względem wideo. Już jedną próbkę możecie obejrzeć, bo dzięki wsparciu Patronów mogłyśmy zatrudnić Panią Kamerzystkę, która nas ustawiła, nagrała, zmontowała i ogólnie pomogła nam przygotować ten filmik.

Po osiągnięciu tego celu obiecujemy, że na naszym kanale pojawi się co najmniej 1 film w miesiącu dodatkowo do podcastów.
Montaż 1 odcinka
  • 300 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Tyle właśnie kosztuje montaż jednego odcinka podcastu, a my przekładamy to na jakieś 8 albo i nawet 12 h pracy.
Dzięki osiągnięciu tego celu możemy zlecić to profesjonaliście i mieć więcej czasu na zbieranie ciekawych materiałów!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Dwie Karoliny i Dwa Podcasty już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Patrycja Klyszcz
Patrycja Klyszcz
10 zł
Anna Bilska
Anna Bilska
5 zł
Julia Michalkiewicz
Julia Michalkiewicz
20 zł
Arkadiusz Majchrzak
Arkadiusz Majchrzak
10 zł
Milena Marcinik
Milena Marcinik
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.