Prawdziwe Zbrodnie Podcast

W Patronite od 08.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 366

Liczba Patronów: 194

Zostań Patronem
93 patronów
1 095 miesięcznie
15 680 łącznie
Prawdziwe Zbrodnie to podcast prowadzony przez dwie Karoliny. Rozmawiamy w nim głównie o historiach kryminalnych i o wielu innych rzeczach przy okazji. Naszym znakiem rozpoznawczym są dygresje prowadzone przy winie. Słuchacze Prawdziwych Zbrodni zamiast klimatu grozy, wolą się czasem z nami pośmiać.

O Autorze

Cześć!

Jesteśmy Karoliny i prowadzimy dla Was podcast Prawdziwe Zbrodnie już od października 2018 roku. Znamy się od wielu lat i wbrew pozorom nie połączyła nas żadna krwawa zbrodnia, tylko podobny gust i zamiłowanie do kryminałów. Dwoma dodatkowymi bohaterami podcastu są też nasze zwierzaki - kot Lucyna i pies Jogi. Jak uda nam się osiągnąć patronitowe cele, to w końcu domalujemy Lucynkę do grafiki - obiecujemy!

Bardzo lubimy nagrywać dla Was podcasty i chciałybyśmy być w tym jeszcze lepsze. Miałyśmy wiele potyczek z mikrofonami, syrenami za oknem, stukaniem sąsiadów, skrzypiącymi krzesłami i szaleństwami zwierząt w tle. Ciągle nam się wydaje, że jest w tym jakiś urok, ale z pewnością słuchałoby się nas lepiej bez tych dodatkowych zakłóceń.

Po setnym odcinku zdecydowałyśmy się założyć Patronite, aby polepszyć jakość dźwiękową (i nie tylko) Prawdziwych Zbrodni. Chcemy oddać edycję w ręce speców od spraw technicznych, a kto wie, może z czasem zainwestować w profesjonalne studio nagrań - czas pokaże.

Poza tym będzie nam bardzo miło napić się wina za Wasze zdrowie ;)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Klaudia Narkun
Klaudia Narkun
Próg: 10 zł
Ela   Kostecka
Ela Kostecka
Próg: 20 zł
Patrycja Klyszcz
Patrycja Klyszcz
Próg: 5 zł
Agata Dąbrowiecka
Agata Dąbrowiecka
Próg: 5 zł
Staszek Michlowicz
Staszek Michlowicz
Próg: 5 zł
obakekoneko
obakekoneko
Próg: 10 zł