Dwie Karoliny i Dwa Podcasty

W Patronite od 08.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 575

Liczba Patronów: 286

Zostań Patronem
Kup na prezent
71 patronów
895 miesięcznie
31 585 łącznie
Prawdziwe Zbrodnie to podcast prowadzony przez dwie Karoliny. Rozmawiamy w nim głównie o historiach kryminalnych i o wielu innych rzeczach przy okazji. Naszym znakiem rozpoznawczym są dygresje prowadzone przy winie. Słuchacze Prawdziwych Zbrodni zamiast klimatu grozy, wolą się czasem z nami pośmiać.

O Autorze

Cześć!

Jesteśmy Karoliny i prowadzimy dla Was podcast Prawdziwe Zbrodnie już od października 2018 roku, a w październiku 2022 rozpoczęłyśmy nagrywanie drugiego podcastu Karoliny Kontra Życie.

Znamy się od wielu lat i wbrew pozorom nie połączyła nas żadna krwawa zbrodnia, tylko podobny gust i zamiłowanie do kryminałów. Dwoma dodatkowymi bohaterami podcastu są też nasze zwierzaki - kot Lucyna i pies Jogi.

Bardzo lubimy nagrywać dla Was podcasty i chciałybyśmy być w tym jeszcze lepsze. Miałyśmy wiele potyczek z mikrofonami, syrenami za oknem, stukaniem sąsiadów, skrzypiącymi krzesłami i szaleństwami zwierząt w tle. Ciągle nam się wydaje, że jest w tym jakiś urok, ale z pewnością słuchałoby się nas lepiej bez tych dodatkowych zakłóceń.

Po setnym odcinku Prawdziwych Zbrodni zdecydowałyśmy się założyć Patronite, aby polepszyć jakość dźwiękową (i nie tylko) naszych podcastów.

Dzięki zyskom z Patronie jesteśmy w stanie zlecać montowanie podcastów naszej montażystce Julii - dzięki temu mamy więcej wolnego czasu na przygotowywanie odcinków a podcast kojarzy nam się tylko z miłymi chwilami :D

Mamy teraz na głowie dwa podcasty - z jednej strony bardzo nas to cieszy, a z drugiej nasz wolny czas coraz bardziej się kurczy. Wasze wsparcie na Patronie jest dla nas bardzo pomocne, dzięki temu możemy angażować nowe osoby do naszego zespołu i inwestować w nasz rozwój.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Marcin Sochacki
Marcin Sochacki
Próg: 10 zł
Tomek Bogaczyk
Tomek Bogaczyk
Próg: 20 zł
Hania Łempicka
Hania Łempicka
Próg: 10 zł
Justyna Gonet
Justyna Gonet
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Julka Demczyńska
Julka Demczyńska
Próg: 10 zł