PRAWO PUSTYNI

W Patronite od 16.11.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Razem z nami tworzysz Nową definicję Człowieka z ogromnym wsparciem samej Pustyni, bo Prawo Pustyni zrzesza prawdziwych Artystów Rewolucjonistów w duchu globalnych zmian na lepsze, tu Powracasz do wiary w Człowieka. Łączymy się na Pustyniach świata, startujemy na Pustyni Błędowskiej latem 2023

O Autorze

Artyści Rewolucjoniści potrzebują Pustyni, Ci którzy nieustannie działają w imię dobra ludzi na ziemi, też samej ziemi. Tego najbardziej potrzebujemy teraz, aby świat stał się lepszym i bezpiecznym miejscem i w tym pomaga nam Pustynia, to dlatego nas połączyła. Stojąc tu z nami dotykasz serca, aby Powracać do swojego Wnętrza, aby definiować na Nowo Człowieczeństwo, dla Siebie i dla wszystkich, poprzez swoje oczyszczone, ukochane, autentyczne, wrażliwe Wnętrze masz największy wpływ na to co na Zewnątrz. Będąc tutaj zasilasz nie tylko ideę, ale realnie wpływasz na zmiany w świecie.

Pustynia nieustannie nas wspiera, sprawia, że masz uczucia rozbierania do Nagiej Prawdy, do Twojej całkowitej Wolności poprzez Twój Dom, prawdę jaką nosisz w Sercu. Dzięki niej zostawiasz Ślad pozytywnych fundamentalnych zmian i rozpalasz Ogień Swojego Życia z tym głębokim, rdzeniowym Sensem. 

O tym jest PRAWO PUSTYNI, a sama Pustynia jest niezmiennie tłem dla Człowieka i miejscem naszego spotkania. Bądź z nami. 

 

film z pierwszego wydarzenia w obrębie Prawa Pustyni, indywidualna wystawa Alicji Klimek 

 

7-9.07.2023  /  SZTUKA / MUZYKA / NATURA / SŁOWO / REWOLUCJA / WRAŻLIWOŚĆ / CZŁOWIEK 

 

Łączymy się na Pustyniach świata, stratujemy na Pustyni Błędowskiej 7-9.07.2023. To co we wnętrzu Prawa Pustyni 2023 jest wielką niespodzianką, która już wkrótce będzie dla Ciebie rozpakowana. Którzy Artyści podążą za Prawem Pustyni, którzy Ludzie Rewolucji, jaka mapa stworzy się na Pustyni. W tych przedziwnych czasach łączymy się, na 3 dni Artyści Rewolucjoniści staną się głosem Pustyni. 

Dlatego tak ważne jest CZUCIE w Prawie Pustyni, żebyś właśnie Ty, właśnie dziś POCZUŁ/A czym ono jest i już dziś zdecydował/a, że chcesz być jego częścią ! 

 

......

Zaczęło się od kiedy codziennie, niezmiennie podejmuję inną decyzję niż tą, którą podjął mój tata rezygnując z życia. Codziennie niezmiennie wybieram by żyć.


Prawo Pustyni chciało się wyrazić. Stałam się głosem Pustyni, aby ona mogła Cię wziąć w całości. Ona Cię trzyma, obejmuje i jednocześnie podpiera (rodzaj żeński ) abyś stanął w pełnej gotowości do dzieła, abyś się stawił, był nieustający, wytrwały w swoich dążeniach.

Prawo Pustyni to rewolucja, to Nowa Definicja Człowieka. Pustynia niezmiennie tłem dla Człowieka.


A teraz poczuj, bo jest to doświadczenie fizyczne, zmysłowe, cielesne..

Prawo Pustyni –  bezkres, cisza, jasność, ziemia pod stopami, gorący piach, głos wiatru, świst, melodia wydm, ostrość. Gorący dzień, lodowata noc – tu nie ma półśrodków, ogromne kontrasty wyraziste cienie, blask, światło, wyrysowany mocny kontur. Tutaj jest jeden warunek, Wszystko albo Nic, Ty wobec reszty świata, Ty i Twoja prawda. Idziesz na całość. Rzucasz się w jej ramiona w zaufaniu, jak ten wyjątkowy skok ze sceny w tłum. Wszystko na jedną kartę. Lodowate noce, upalne dnie. Liczysz na siebie. I odkrywasz że w Tobie jest wszystko czego Ci brakuje.

Reflektory. Ty jesteś punktem odniesienia, Pustynia tłem dla Ciebie, ona wydobywa Ciebie na światło. Twój głos niesie się daleko, szeroko, w każdą stronę niczym rockowe brzmienie.. 

Pustynia jest wytrwała, jak istoty na niej żyjące, jest stabilna, niezmienna, jakby w ciągłym oczekiwaniu na Ciebie.


i uwaga, zaczynają się paradoksy :

/Pustynia jest pamięcią o życiu, o Człowieku, o sensie samego ludzkiego istnienia i działania

/W kontakcie z rozpadem, z przemijalnością stajesz w obliczu nieśmiertelności. Tu na prawdę nabiera wyrazu wszystko co zostaje uobecnione.

/Pustynia jest odżywcza, bo sięgasz do realnego źródła, które jako jedyne w pełni Cię zaspokaja, odżywia, karmi 

Alicja Klimek, Prawo Pustyni

 

NAGA PRAWDA / WOLNOŚĆ /  DOM / ŚLAD / OGIEŃ - po życie, po sens !

 

Tutaj na PATRONITE odbierzesz dla siebie skarby dzięki, którym Ty Powrócisz na Pustynie, a Prawo Pustyni jako letnie wydarzenie 2023 roku dużo szybciej się ucieleśni na trwałych fundamentach. Opłacamy działania całego Desert Teamu, którego tworzą Ludzie wielkich serc i czynów, profesjonaliści. Tworzymy wizualną niespodziankę, która będzie esencją Prawa Pustyni i zaproszeniem. I już teraz rusza przedprzedsprzedaż  biletów - ilość tylko 50 (później ceny rosną), a także zapraszamy Cię do zapoznania się z wyjątkowymi prezentami, abyś wybrał ten dopasowany właśnie do Ciebie i już teraz doświadczył Prawa Pustyni.

Cieszymy się, że jesteś, że swoim Wnętrzem współtworzysz Prawo Pustyni, cieszymy się, że teraz Ciebie Pustynia wspiera, niezmiennie, że otwierasz się na skarby jakie ona ma tylko dla Ciebie, dzięki niej możesz więcej. W Prawie Pustyni tworzą się fundamenty, uruchamia się Życie, tutaj rodzi się pokochanie człowieczeństwa. Cieszymy się, że tworzysz rewolucję i chcesz zostawić w świecie tak mocny ślad.

Ogień do dzieła ! 
z serca dziękujemy ! 
Prawo Pustyni, 
Desert Team

CZY CHCESZ WIĘCEJ  ? Odbierz niespodziankę dla Ciebie !                                                              a jeszcze więcej idei tu  PRAWO PUSTYNI  

 

* W Prawie Pustyni nie ma miejsca na środki odurzające, na alko i narko.                                 Sama Pustynia jest najlepszym tripem na świecie poprzez Powrót do Wnętrza

 

- Jakim Prawem wzywasz mnie, abym tworzył Nową Definicję Człowieka, który poprzez swoje oczyszczone, ukochane, autentyczne, wrażliwe Wnętrze ma największy wpływ na to co na Zewnątrz? Jakim Prawem nieustannie mnie wspierasz, rozbierasz mnie do Nagiej Prawdy, do Wolności poprzez mój Dom, abym zostawił Ślad pozytywnych fundamentalnych zmian i rozpalał Ogień Mojego życia z tym głębokim, rdzeniowym sensem?!   

- PRAWEM PUSTYNI. 

 

ALICJA KLIMEK - ARTYSTKA - MALARKA - WIZJONERKA PRAWA PUSTYNI

urodziłam się 1991 roku w Olkuszu, dorastałam tuż przy Pustyni Błędowskiej ( dlatego Prawo Pustyni zaczyna swój trip na moich rdzennych terenach ). Ukończyłam Liceum im. Stanisława Witkiewicza - Witkacego w Krakowie o profilu artystyczno-teatralnym. W latach 2011- 2016 studiowałam na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Tytuł pracy magisterskiej brzmiał - MONIDŁO. ODKRYWANIE TOŻSAMOŚCI, która została zakończona najwyższą oceną. Integralną jej częścią były dwa aneksy z rysunku i plakatu, otrzymałam także liczne nagrody Rady Akademii Sztuk Pięknych za moje obrazy i rysunki. 

Jestem mamą Sambora i Blanki. Po studiach zajęłam się rodziną równolegle zagłębiałam się w swoją podświadomość podczas terapii, tworzyłam, pisałam teksty pogłębiające problematykę świadomości i tożsamości. Prowadziłam projekty MONIDŁO - POWRÓT DO WNĘTRZA oraz OSWAJANIE EMOCJI, badałam w nich ludzkie mechanizmy. Wiele moich prac pojawiło się na wystawach indywidualnych i grupowych w Polsce i za granicą ( Tokio )

Teraz maluję obrazy, tworzę moje fundamentalne, długofalowe, trwałe, ponadczasowe PRAWO PUSTYNI. Uniwersum, który wypływa z fundamentów mojej historii, a także z całej drogi życia. Mam szerokie i wysokie marzenia, które po kolei spełniam, a czasem nie po kolei , a od razu ! Tak jestem uparcie ambitna i niezależna. Jeśli się w coś już angażuję to wkładam całe serce. Taka ja. Na co dzień mieszkam i tworzę przy Pustyni Błędowskiej, choć zazwyczaj jestem w podróży.

Więcej o mnie Alicji, możesz przeczytać w międzynarodowym magazynie o sztuce współczesnej Al-Tiba9, w którym jest ze mną wywiad !  tu link: https://www.altiba9.com/artist-interviews/alicja-klimek-law-of-the-desert

to co ? do dzieła ? 

z Serca i Wnętrza, 

Alicja Klimek i Desert Team

 

PS. Treść poniżej jest dodana od zespołu Patronite, który dba o zasady tej przestrzeni :)

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent