Prerenderowany Rododendron

Witajcie w świecie Prerenderowanego Rododendrona, papierowej twórczości w elektronicznym wydaniu!

O Autorze

Jesteśmy nieformalną grupą wydawniczą, zajmującą się publikowaniem amatorskich produkcji w formie elektronicznej (PDF): gier planszowych, książkowych, karcianych, opowiadań i innych rodzajów twórczości, którymi profesjonalni wydawcy, z różnych powodów, nie są zainteresowani. Staramy się dokładać wszelkich starań, aby nasze produkcje prezentowały jak najwyższą jakość. Wprawdzie ograniczone środki finansowe i techniczne zmuszają nas do pewnych kompromisów, jednak dzięki takiemu podejściu dajemy Wam możliwość cieszenia się oryginalnymi, nietuzinkowymi i odważnymi produkcjami, które urzeczywistniają pełną wizję autora, wolną od wytycznych i procedur wydawniczych. Przy okazji dajemy Wam możliwość wspierania młodych twórców i autorów oraz ich nieskrępowanej wyobraźni.

Gdy opadnie pył

Witaj w postapokaliptycznych Stanach Niegdyś Zjednoczonych (Once United States) – jałowej pustyni, spustoszonej przez straszliwą wojnę nuklearną, która zdziesiątkowała ludzkość, a której sensu nikt już nawet nie pamięta. Dziś nieistotne jest już o co się toczyła. Dziś liczy się tylko przetrwanie nielicznych, których nazwanie „szczęściarzami” jest ponurym żartem. Tu, na nieprzyjaznych pustkowiach Stanów Niegdyś Zjednoczonych, opanowanych przez grupy bezwzględnych bandytów, dla których paliwo i woda są cenniejsze niż ludzkie życie. Pustkowiach, na których nikt sobie nie ufa, a napotkany wędrowiec bez mrugnięcia okiem jest w stanie zabić Cię dla Twoich butów i kilku kropli wody. Tu liczy się tylko przetrwanie. Za wszelką cenę.

 

Twierdza

Poszukiwani nieustraszeni wędrowcy, awanturnicy i poszukiwacze przygód, chętni wyruszyć na pasjonującą wyprawę! Zdobądź sławę i bogactwo, zostań bohaterem, o którego czynach będą śpiewać pieśni, opowiadać legendy, pisać księgi. Przeżyj niesamowitą przygodę pełną wrażeń i niebezpieczeństw!*

"Potężna twierdza do połowy zatopiona jest w wodzie, lecz nadal stoi dumnie, wyniośle i złowieszczo, wspierana przez monumentalne, nieśmiertelne kolumny. Zdobią ją posępne rzeźby nieziemskich, odrażających stworów. Całość wygląda naprawdę upiornie i zupełnie martwo. To zdaje się najbardziej martwe miejsce w całych podziemiach! A w tych podziemiach słowo “martwe” nie wróży najlepiej... "

"Twierdza" to klasyczna labiryntowa gra książkowa w klimatach fantasy. Wcielisz się w niej w jedną z pięciu postaci i pokierujesz jej losami podczas niezwykłej wyprawy do okrytej złą sławą twierdzy, aby wydrzeć jej jej tajemnice, a przy okazji skopać tyłki kilku potworom.

 

* Wysoce prawdopodobne okaleczenia, kalectwo lub śmierć.

 

Plastelinowe zoo

"Plastelinowe zoo", to książka skierowana do dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, ale może również służyć jako świetna pomoc dydaktyczna dla rodziców, nauczycieli plastyki czy wychowawców świetlicy. Książka przedstawia, jak w pięciu prostych krokach stworzyć z plasteliny bądź modeliny piękne figurki zwierząt. Rozwijanie zdolności manualnych oraz plastycznych to główny atut tej książki. Wszystkie figurki powstają z kulek i są bardzo proste do wykonania, a przy tym świetnie wyglądają. W książce znajdziemy ponad dwadzieścia przepisów, jak wykonać plastelinowe zwierzątka. Książka opisana jest zrozumiałym dla dzieci językiem, a każdy krok przedstawiony jest na obrazku. Dzięki temu, każdy kto zechce, będzie mógł stworzyć wybraną przez siebie figurkę zwierzątka.

 

Rysunkowe zoo

"Rysunkowe zoo”, to książka skierowana do dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, ale może również służyć jako świetna pomoc dydaktyczna dla rodziców, nauczycieli plastyki czy wychowawców świetlicy. Książka przedstawia, jak w pięciu prostych krokach narysować bajkowe zwierzaki. Rozwijanie zdolności plastycznych to główny atut tej książki. Wszystkie rysunki są bardzo proste do wykonania, a przy tym świetnie wyglądają. W książce znajdziemy ponad dwadzieścia przepisów, jak narysować zwierzątka. Książka opisana jest zrozumiałym dla dzieci językiem, a każdy krok przedstawiony jest na obrazku. Dzięki temu każdy kto zechce, będzie mógł narysować wybrane przez siebie zwierzątka.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)