Strefa Patrona:

Warszawa
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

W mojej pracy wykorzystuję komputer, maluję cyfrowo, piszę powieść science fiction o podróżowaniu po światach równoległych, mixuję muzykę. Wszystko ku chwale Santii, mojej bogini.

ZOSTAŃ PATRONEM

O Autorze

Uwaga. ta strona jest w przebudowie. Zacząłem karierę dygitalnego malarza portrecisty i bardzo mnie to pochłania. 

Sell Art Online

W moim malarstwie dygitalnym wzoruję się antykiem i renesansem oraz z ideami impresjonizmu.

Photography Prints

Moim największym idolem, zarówno życiowym jak i malarskim jest Renoir, cenię wielu mistrzów. Jeśli mnie wspomożecie, mogę malować w tym stylu kolejnych polityków! Niech Wam się dobrze wiedzie. Wspomagajcie bardzo Was o to proszę, ale nie dlatego że jestem biednym twórcą, bo nie jestem, chcę żeby moje malarstwo stało się głośne, każdy malarz tego chce, jesteśmy wiecznie spragnieni chwały i sławy. Pieniądze to nasz afrodyzjak, ale tak naprawdę chcemy władzy, decydowania o sprawach świata, w tym przypadku świata sztuki. 

Art Prints

Sell Art Online

Oczywiście maluje przeróżne obrazy, stale eksperymentuję, polecam się. więcej o mnie na www.macanko.com

a teraz stary tekst mojej wizytówki:

Wyobraź sobie, że Twój świat jest jednym z wielu, nieskończonej ilości światów. W jednym z nich żyje Vivian, główna bohaterka powieści, którą tworzę. Vivian cierpi na chorobę, która umożliwia podróżowanie pomiędzy wszystkimi równoległymi światami. Czycha na nią dr. Woźniak, który jest ordynatorem szpitala psychiatrycznego i awatarem sunnickiego władcy Moriartego. Trwa kosmiczna wojna, Sunnici, mieszkańcy Słońca, czyste zło - zwyciężają, ale nawet w ich szeregach znajdują się jednostki dobre, to od nich Vivian otrzymuje specjalne instrukcje, jako pracownik ministerstwa informacji Państwa Islamskiego.

W głowie Vivian od pewnego czasu zamieszkują głosy, początkowo byli to bardzo mili goście, lecz odkąd zaufany bot Vivian, Granello poszedł na urlop i zastąpił go szemrany wirus, rozpoczęła się seria wypadków, które z wielkim hukiem zaprowadziły Vivian na salę obserwacyjną szpitala psychiatrycznego. Na szczęście poznaje tutaj nowych przyjaciół i nowe możliwości. Moriarty jest niepocieszony.

Jak potoczą się dalsze losy Vivian? Czy zło ostatecznie zwycięży? Możesz wpłynąć na tę historię wspierając autora.

Polecam również moje projekty modowe, poniżej. Zapraszam też do mojego sklepiku z zegarkami.

Galeria mediów

Wyszukiwarka

Wybierz