powrotroberta.pl

W Patronite od 12.07.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 657

Liczba Patronów: 456

Zostań Patronem
Kup na prezent
41 patronów
756 miesięcznie
Profil bloga powrotroberta.pl na Patronite. Oficjalnie wesprzecie tu największą w Polsce stronę o Robercie Kubicy, budowaną od 11 lat przez fana motoryzacji i Formuły 1.

O Autorze

22 lutego 2011 roku, kilkanaście dni po wypadku Roberta Kubicy w Ronde di Andora, który przerwał jego karierę w Formule 1, jego kibic założył blog, którego celem miało być informowanie o stanie zdrowia Polaka i jego walce o powrót do Formuły 1. Tak rozpoczęła działalność strona powrotroberta.pl, przekazująca dziś wszystkie wiadomości dotyczące jedynego Polaka w F1 i relacjonująca jego starty.

Blog to wszystkie informacje dotyczące Roberta Kubicy - wywiady z nim, szczegółowe opisy wyścigów z analizą danych i nagrań, rozważania dotyczące jego kariery, opisy poprzednich startów i wiele ciekawostek. Blog to także informacje z Formuły 1, quizy, kalendarium, relacje z wielu motorsportowych wydarzeń - nie tylko Formuły 1, ale też F2, F3, Formuły E, WRC, W Series i nie tylko. Piszemy również o innych Polakach w motorsporcie.

Treści tekstowe uzupełniane są o vlogi, w których w luźniejszy sposób omawiane są weekendy wyścigowe i wieści dotyczące Roberta Kubicy.

Do motorsportu podchodzę na luzie, nie unikając memów i luźniejszych tematów.

Twórcą bloga jest Mateusz Cieślicki, prawnik i dziennikarz, piszący teksty dziennikarskie od 2004 roku, a te związane z motorsportem od ponad 10. Aktywnie działa w kartingu, organizując ligę kartingową oraz szkółkę kartingową. Na bloga poświęcam dziennie około 12 godzin, starając się dostarczać jak najwięcej ciekawych materiałów czytelnikom. I to jest mój jedyny plan i cel.

Miesięcznie bloga odwiedza 340 tys. unikalnych użytkowników, których wkład w tworzenie bloga jest OGROMNY. Umieszczając ponad 45 tys. komentarzy miesięcznie tworzą wspaniałą atmosferę, dostarczając wielu przydatnych informacji nie tylko innym czytelnikom, ale również mi. Na Facebooku obserwuje nas ponad 46 tys. osób, na Twitterze 11,5 tys, na Instagramie 7,5 tys. Kanał bloga na YouTube ma 5000 subskrypcji. 

Blog chce się rozwijać, tworząc kolejne materiały, wychodząc z nowościami oraz rozszerzając tematy i liczebność postów. Niestety potrzebni są do tego ludzi i ich cenny czas.

W związku z przenosinami bloga, koniecznością stworzenia nowej strony i relacji, posiadania wsparcia programistycznego i wykupienia mocniejszych serwerów, koszty prowadzenia bloga wzrosły kilkaset razy. Naszą działalność i rozwój chcemy przede wszystkim finansować ze wsparcia reklamodawców i partnerów, którym bardzo dziękujemy za wsparcie. Niestety słaba forma Williamsa sprawiła, że ci, z którymi byliśmy już niemal dogadani przed sezonem, teraz wycofali się, a niektórzy mówią nawet, że z Kubicą nie chcą mieć nic wspólnego.

Dlatego powstał ten profil.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Maciek Kowalczyk
Maciek Kowalczyk
Próg: 7 zł
Maciej Dziubiński
Maciej Dziubiński
Próg: 14 zł
Lukas Hewner
Lukas Hewner
Próg: 14 zł
Marcin Rentflejsz
Marcin Rentflejsz
Próg: 7 zł
Piotr Bijakowski
Piotr Bijakowski
Próg: 21 zł
Iza Ch
Iza Ch
Próg: 40 zł