Trzy Baryłki

W Patronite od 30.07.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Trzy Baryłki to domowa miodosytnia, winnica oraz domowy browar. Trzy Baryłki to również blog, na którym dzielę się z wami swoją pasją. Dzieląc się na swoim swoimi doświadczeniami mam nadzieję pomóc innym w ich przygodzie z domowym piwowarstwem czy miodosytnictwem. Każdy może to robić w swoim domu!

O Autorze

Część, nazywam się Dawid. Od kilku lat jestem domowym miodosytnikiem i piwowarem. Z tego powodu postanowiłem rozpocząć swój autorski projekt, którym są Trzy Baryłki. Trzy Baryłki to pasja tworzenia. Każdy domowy miód pitny, piwo czy wino jest jedyne w swoim rodzaju! Zaś uczucie dumy kiedy szwagrowi smakuje jest najlepsze! 

Domowe wytwórstwo nie jest trudne, jednak wytwarzanie najlepszych trunków wymaga od nas sporej wiedzy, doświadczenia i przede wszystkim dyscypliny. 

Mój blog jest nie tylko zbiorem porad, opisuję również swoje doświadczenia, ewentualne błędy i problemy. Jak wiemy, najtaniej jest się uczyć na błędach innych ludzi. 

 

Blog powstał w lipcu 2020 roku i w ciągu roku przyciągnął do siebie 2652 użytkowników, a sam blog został wyświetlony 5127 razy. Więcej z rocznego podsumowania mojej działalności tutaj.

 

Łatwo się domyślić, że Trzy Baryłki symbolizują miodosytnictwo, piwowarstwo oraz winiarstwo domowe. 

 

Domowa Miodosytnia Trzy Baryłki

Na temat miodosytnictwa domowego w sieci znajdziemy wiele informacji, są one jednak rozrzucone i nie usystematyzowane, a niejednokrotnie zawierają błędy. Przede wszystkim jest to zbiór porad jakie chciałbym uzyskać na samym początku swojej przygody z wytwarzaniem miodów pitnych.

Cykl jest ciągle uzupełniany i aktualizowany.

 

Domowy Browary Trzy Baryłki

Na temat domowego piwowarstwa w internecie jest tyle poradników iż będę ograniczał się jedynie do autorskich rozwiązań. Jednak chętnie będę dzielił się z wami swoimi recepturami. Na blogu prezentuje w jednym poście cały proces warzenia, fermentacji oraz degustacji piwa. Testuje również zestawy z sklepów piwowarskich. 

Domowa Winnica Trzy Baryłki

Opisuje tutaj swoją przygodę z domowym winiarstwem. W tym celu posadziłem 21 krzewów winorośli. To bardzo świeży projekt, mam jednak nadzieję że już końcem tego roku uda się uzyskać pierwsze efekty! 

Dlaczego Patronite?

 

To domowe hobby sprawia mi mnóstwo frajdy i chętnie poświęcam swój wolny czas na jego realizację. Lubię też dzielić się swoimi doświadczeniami dlatego powstał ten blog. Chętnie odpowiadam na Wasze pytania na Facebooku dlatego uwierzyłem, że prowadzenie tego bloga ma sens.

 

Niestety utrzymanie domeny i serwera jest kosztowne, dlatego chciałem z tego miejsca prosić was o pomoc. Rozwiązanie tego problemu pozwoliło by mi częściowo lub całkowicie zrezygnować z reklam. 

 

Jeśli udałoby się spełnić ten warunek chciałbym również rozwinąć swoją domową wytwórnie o dodatkowy sprzęt.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent