Świat Perfum Arka

W Patronite od 08.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2743

Liczba Patronów: 2563

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
20 miesięcznie
273 łącznie
Cześć. Moją pasją,praktycznie od zawsze są perfumy i wszystko to co z nimi związane. Od kilku lat zbieram próbki,flakony perfum oraz dużo czytam artykułów w tej dziedzinie, co daje mi jeszcze więcej nowej wiedzy z którą chce się podzielić z moimi widzami na kanale YouTube. To moja największa pasja.

O Autorze

Perfumy to moja pasja od dzieciństwa. Zbieram i kolekcjonuję perfumy różnych formatów-flakony,próbki, miniaturki oraz opakowania... wszystko co związane z perfumami.

Od niedawna postanowiłem założyć swój kanał na You Tube gdzie omawiam i recenzuję różne perfumy. Zarówno dla kobiet i mężczyzn.Doradzam różne kwestie w tej dziedzinie. W skrócie można śmiało powiedzieć, że jest to również pewnego rodzaju poradnik dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z zapachami oraz po prostu dla tych którzy nie wiedzą jakie perfumy są dla nich odpowiednie. 

Czas pandemii oraz dobrzy ludzie których spotkałem pozwolił mi - pozwolili mi zrozumieć, że w końcu trzeba uwierzyć w siebie i spróbować własnych sił...

Dodatkiem kanału jest również profil na Instagramie”swiatperfumarka",gdzie publikuję zdjęcia perfum, ciekawostki z tym związane oraz informacje co w przyszłości pojawi się na kanale.

Istnie pachnące porady, ciekawostki i historię znajdziecie na moim kanale, gdzie sprawia mi to wielką przyjemność dzieląc się z moimi widzami różnego rodzaju wiadomościami oraz dyskusjami w komentarzach po opublikowaniu materiału. Organizuję i chcę organizować konkursu dla moich widzów. Uważam, że może to być połączenie wiedzy mojego kanału z dodatkiem dobrej zabawy w postaci cyklicznych konkursów.To czysta przyjemność! Połączenie pasji z widzami, którzy myślę że chętnie mnie słuchają czy też zechcą wysłuchać oraz brać udział w pachnącej zabawie.

O to przykład takiego konkursu z okazji pierwszej mojej setnej subscrybcji kanału 

https://youtu.be/mxlJ0q_lufs

https://youtu.be/KP6tYgQHeCw

https://youtu.be/kg2LryR9L5Q

Kanał jest młody,ale myślę, że sprawnie i w miarę często go uzupełniam w nowe materiały, które cieszą się (przynajmniej dla mnie) coraz większą popularnością z czego jestem bardzo szczęśliwy.

Przykłady moich pachnących opowieści:

https://youtu.be/v2CCpwl29dI

https://youtu.be/hrfVTJf44qw

https://youtu.be/QZ88YrCx5SYh

Oczywiście link do całego kanału https//youtube.com/channel/UCgHckXtc3sRHU-CLhTXRnFA

Chciałbym to kontynuować i dzielić się z widzami moją wiedzą, która uważam, że jest niemała. Sami zresztą państwo oceńcie słuchając i oglądając moje filmy.

Moim największym marzeniem jest stworzenie własnych perfum. To byłoby coś niesamowitego w moim życiu-spełnienie swojego największego marzenia! Puki co cieszę się tym co jest osiągalne i dostępne, czyli perfumy które mogę poznać oraz kanał, który jeszcze bardziej rozwija moją wielką pasję.

Dziękuję, że jesteście i dziękuję że chociaż wpadliście tam na chwilę;)

 

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Pilot Heli
Pilot Heli
Próg: 10 zł
Quentin Patrontino
Quentin Patrontino
Próg: 10 zł
Di Zi
Di Zi
Próg: 3 zł