Avatar użytkownika

Świat Perfum Arka

1
patron
10 
miesięcznie
393 
łącznie
1
patron
10 zł 393 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

3 zł miesięcznie
Pieniądze zostaną przeznaczone na moje konkursy oraz nagrody związane z kanałem. Priorytetem są moim widzowie i pragnę ich uszczęśliwić wspomnianymi konkursami oraz pachnącymi nagrodami, które cyklicznie będą na moim kanale.
Podziękowania oczywiście będą w postaci prywatnych maili i na pewno wspomnę o tym w moim materiałach na You Tube:)
Już teraz serdecznie Państwu dziękuję!
5 zł miesięcznie
Próg kolejny to ogólne wsparcie samego kanału. Kto wie...za chwilę kanał może nabrać tempa poprzez oglądalność. Mówiąc wprost popularność. To nieuniknione. Moja nadzieja umiera ostatnia;)
Cieszył bym się jeśli faktycznie kanał byłby często i mile odwiedzany.
Chciałbym wtedy pomyśleć może o podróżach, gdzie nagrywał bym materiały o perfumach, które są mało dostępne czy też o ich samych składnikach, które są przerabiane na olejki...:) Kto wie-to przecież moja pasja,a pasję trzeba rozwijać. W tym przypadku na pewno na moim kanale, dzieląc się z Wami moimi nowymi nabytkami,ciekawostkami w postaci właśnie filmowy na You Tube.
Podziękowania jak najbardziej pojawiają się w moim kanale YouTube oraz INSTAGRAMIE. Oczywiście indywidualne w postaci maili:)
Dziękuję, że mogę na Was liczyć!
10 zł miesięcznie
Kolejny próg,to poznawanie kolejnych perfum. Jak wszyscy wiemy to czasami naprawdę drogi produkt. Dzięki Państwa wsparciu, będę miał jeszcze większą możliwość zapoznania się z większą ilością perfum w postaci miniatur,czy samych kolekcjonerskich flakonów.
Podziękowania oczywiście w materiałach You Tube na moim kanale. To piękna rzecz słuchając podziękowań na jednej z największych platform internetu;) Podziękowania będą oczywiście w postaci prywatnych maili.
Już teraz z góry dziękuję za przeczytanie chociaż tego progu:)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Świat Perfum Arka w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć. Moją pasją,praktycznie od zawsze są perfumy i wszystko to co z nimi związane. Od kilku lat zbieram próbki,flakony perfum oraz dużo czytam artykułów w tej dziedzinie, co daje mi jeszcze więcej nowej wiedzy z którą chce się podzielić z moimi widzami na kanale YouTube. To moja największa pasja.

Perfumy to moja pasja od dzieciństwa. Zbieram i kolekcjonuję perfumy różnych formatów-flakony,próbki, miniaturki oraz opakowania... wszystko co związane z perfumami.

Od niedawna postanowiłem założyć swój kanał na You Tube gdzie omawiam i recenzuję różne perfumy. Zarówno dla kobiet i mężczyzn.Doradzam różne kwestie w tej dziedzinie. W skrócie można śmiało powiedzieć, że jest to również pewnego rodzaju poradnik dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z zapachami oraz po prostu dla tych którzy nie wiedzą jakie perfumy są dla nich odpowiednie. 

Czas pandemii oraz dobrzy ludzie których spotkałem pozwolił mi - pozwolili mi zrozumieć, że w końcu trzeba uwierzyć w siebie i spróbować własnych sił...

Dodatkiem kanału jest również profil na Instagramie”swiatperfumarka",gdzie publikuję zdjęcia perfum, ciekawostki z tym związane oraz informacje co w przyszłości pojawi się na kanale.

Istnie pachnące porady, ciekawostki i historię znajdziecie na moim kanale, gdzie sprawia mi to wielką przyjemność dzieląc się z moimi widzami różnego rodzaju wiadomościami oraz dyskusjami w komentarzach po opublikowaniu materiału. Organizuję i chcę organizować konkursu dla moich widzów. Uważam, że może to być połączenie wiedzy mojego kanału z dodatkiem dobrej zabawy w postaci cyklicznych konkursów.To czysta przyjemność! Połączenie pasji z widzami, którzy myślę że chętnie mnie słuchają czy też zechcą wysłuchać oraz brać udział w pachnącej zabawie.

O to przykład takiego konkursu z okazji pierwszej mojej setnej subscrybcji kanału 

https://youtu.be/mxlJ0q_lufs

https://youtu.be/KP6tYgQHeCw

https://youtu.be/kg2LryR9L5Q

Kanał jest młody,ale myślę, że sprawnie i w miarę często go uzupełniam w nowe materiały, które cieszą się (przynajmniej dla mnie) coraz większą popularnością z czego jestem bardzo szczęśliwy.

Przykłady moich pachnących opowieści:

https://youtu.be/v2CCpwl29dI

https://youtu.be/hrfVTJf44qw

https://youtu.be/QZ88YrCx5SYh

Oczywiście link do całego kanału https//youtube.com/channel/UCgHckXtc3sRHU-CLhTXRnFA

Chciałbym to kontynuować i dzielić się z widzami moją wiedzą, która uważam, że jest niemała. Sami zresztą państwo oceńcie słuchając i oglądając moje filmy.

Moim największym marzeniem jest stworzenie własnych perfum. To byłoby coś niesamowitego w moim życiu-spełnienie swojego największego marzenia! Puki co cieszę się tym co jest osiągalne i dostępne, czyli perfumy które mogę poznać oraz kanał, który jeszcze bardziej rozwija moją wielką pasję.

Dziękuję, że jesteście i dziękuję że chociaż wpadliście tam na chwilę;)

 

 

 

 

Cele Autora

Podróże po nowe zapachy
  • 500 zł
  • 107 zł brakuje
78%
Jak wszyscy wiemy podróże nas kształcą, wzbogacają o jeszcze większe horyzonty... dlatego też bardzo chętnie wybrałbym się w takie podróże z oczywiście wielkim celem odnajdowania pięknych zapachów w postaci perfum,czy samych składników,które mówiąc potocznie rosną na drzewach,w postaci kwiatów itp.
Oczywiście nie musi to być wycieczka poza nasz Kraj. Że wszystkiego potrafię się cieszyć :)
Sam nie wiem co wpisać w kwotę tego celu,bo to dla mnie zaszczyt widząc każdy grosik.
To była by prawdziwe pachnąca podróż mojego życia:)
Dalszy rozwój kanału
  • 500 zł
  • 107 zł brakuje
78%
Moim celem jest rozwijanie swojego kanału oraz pasji. Ulepszanie i wzbogacenie się o kolejne wiadomości. Chciałbym to robić dla moich widzów chociaż w dobrym formacie i w miarę dobrej jakości.
Konkursy dla moich widzów
  • 200 zł
  • Cel osiągnięty!
100%
Na moim kanale są organizowane pachnące konkursy z wiedzy o perfumach w prostych wydaniach. Chciałbym to jak najbardziej kontynuować i cieszyć się z uczestnikami tych zabaw.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Świat Perfum Arka już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Pilot Heli
Pilot Heli
10 zł
Quentin Patrontino
Quentin Patrontino
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.