Kasia Figura

W Patronite od 12.02.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Nazywam się Kasia Figura. 10 lat temu założyłam zespół Gdzie diabeł nie może... , z którym koncertuję na terenie woj. lubelskiego. Od 5 lat jestem konferansjerem i prowadzę różnego rodzaju eventy. W 2020 roku założyłam firmę Figura Media, która pomaga ludziom budować ich markę online .

O Autorze

Oto ja - Kasia Figura
 


Jestem trochę szaloną osóbką, która nie cierpi nudy i stagnacji. Ja po prostu MUSZĘ wciąż coś robić. Nie byle co! I koniecznie z uśmiechem na ustach i sercem na dłoni!Wszystkie moje działania mają na celu pomaganie innym. W przypadku mojej firmy Figura Media (www.figuramedia.pl, https://bit.ly/2Z5qK76), pomagam ludziom budować ich markę online. Podpowiadam jak pisać posty, gdzie je zamieszczać, jakich darmowych narzędzi używać do promocji i budowania onlajnowej społeczności.

W przypadku  mojego zespołu wokalnego Gdzie diabeł nie może..., który istnieje na rynku już 10 lat (https://bit.ly/3a7dEwt) staram się uprzyjemniać ludziom czas poprzez koncerty pełne radosnej, skocznej, ale momentami również wzruszającej muzyki. 

 
Kocham ludzi! Uwielbiam być na scenie i być przy scenie z nowo poznanymi ludźmi. Jako konferansjer, którym też często mam przyjemność być obserwuję, jak artyści skupiają się przed wystąpieniem i jak są szczęśliwi po wszystkim. Lubię uwieczniać te chwile bo to zawsze dla mnie piękny czas.

Zdarza się, że zapowiadam koncerty znanych artystów, mam wówczas okazję zamienić z nimi kilka zdań, przekonać się jak wyglądają na żywo, jak się zachowują w stosunku do innych. To pouczające ;) 
 

Jako artystka - wykonawca, sama za każdym razem przeżywam delikatny stresik i skupienie przed wejściem na scenę, a po wykonanym zadaniu wielką radość. Ogromnego kopa daje mi zainteresowanie ludzi tym co robię. Jeśli widzę, że słuchają i patrzą, to mnie uskrzydla. Każde miłe słowo tuż pod zejściu ze sceny i w komentarzach pod postami w mediach społecznościowych bardzo mobilizuje, uszczęśliwia i upewnia mnie w przekonaniu, że to co robię ma sens i daje ludziom odrobinę szczęścia w tym niekiedy ciężkim życiu.
Wciąż mam głód wiedzy, głód zdobycia tego co dla mnie niezdobyte. Chcę się rozwijać, chcę każdego dnia być lepsza od samej siebie z dnia poprzedniego. Chcę się uczyć dla siebie i dla innych - żeby im lepiej pomagać i żeby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze dzięki moim działaniom.

Bardzo wierzę, że dobro powraca i nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło...

Dlatego właśnie założyłam ten profil - chcę, żeby wróciło do Was dobro za pomoc, którą mi tutaj ofiarujecie (hihi).

Pokazuję się tutaj również z odrobiną nadziei, że pojawi się tu okazja lub szansa na kolejne życiowe wyzwanie. A może pojawią się nowi odbiorcy moich fejsbukowych profili, nowi klienci. Czas pokaże...

Oto ja - Kasia Figura. 

 

Życzę Wam wszystkim dużo miłości na każdy dzień, mnóstwo dobrej energii do działania i kreatywności do tworzenia ciekawego życia. Bo życie jest jedno!
 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent