Kate Sparrow Tam gdzie dredy poniosą

W Patronite od 05.08.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1264

Liczba Patronów: 1661

Zostań Patronem
Kup na prezent
5 patronów
240 miesięcznie
5 355 łącznie

Baterie/oświetlenie

500 zł

miesięcznie

48%

osiągnięto

260 zł

brakuje

Mimo mojego zapasu baterii bywają momenty, że ich brakuje, szczególnie, że tak jak każda elektronika i one przy dużym użytkowniu ulegają zniszczeniu...a czasami zdarzy mi się zgubić w drodze.
Aktualnie używam dwóch kamer, i jedna bateria to koszt 70-150 złotych.

Namiot/ inne potrzebne zużywalne rzeczy

600 zł

miesięcznie

40%

osiągnięto

360 zł

brakuje

Jeżeli moje główne cele uda mi się zrealizować, a zostanie pare groszy to przeznaczę je tylko i wyłacznie na rzeczy potrzebne i często zużywalne w podróżach...prawdopodobnie pora wymienić ledwo stojący namiot i materac :D

powerbank/ładowarka solarna

600 zł

miesięcznie

40%

osiągnięto

360 zł

brakuje

Niestety jest to jedna z tych rzeczy w podróży, które często się psują. Zmiana klimatu, temperatury i ogólne użytkowanie wpływa na zużycie i gorszą jakość. Dlatego chciałabym zakupić dodatkowe kilka sztuk, ale przede wszystkim dobrą ładowarkę solarną bo często ciężko o możliwość podładowania czegokolwiek.

Karty pamięci/ dysk pamięci

1 500 zł

miesięcznie

16%

osiągnięto

1 260 zł

brakuje

Przez większość podróży jeździłam z laptopem i kilkoma kartami. Zgrywałam pliki i wysyłałam je w chmurę lub na dysk komputera, jednak pamięć wszędzie się kończy, a podróż nie służy długowieczności laptopa dlatego chcę oszczędzić sobie nie tylko dodatkowego ciężaru, który jest cenny w podróży, ale nie chcę również usuwać swoich materiałów i nabyć większy komfort w drodze nie martwiąc się, że "zaraz skończy mi się pamięć, muszę odpuścić nagrywanie"

Dron/dodatkowa kamera

2 500 zł

miesięcznie

9%

osiągnięto

2 260 zł

brakuje

Jak większość twórców i ja chciałabym poprawić jakość swoich nagrań oraz rozwiajać się w tym kierunku. Uważam, że dron to ogromnie potrzebna i przydatna rzecz szczególnie gdy nagrywamy podróże!
Uwielbiam widoki i nagranie z drona, myślę, że często zapierają dech w piersi, a ja chciałabym pokazać Wam w moich odcinkach więcej niż ludzkie oko dostrzec może! :)
Najnowsi Patroni
Patrycja Paradziej
Patrycja Paradziej
Próg: 50 zł
Kuba Kamec
Kuba Kamec
Próg: 20 zł
Krystian Mura
Krystian Mura
Próg: 100 zł
Łukasz Wichura
Łukasz Wichura
Próg: 20 zł
Mariusz Faber
Mariusz Faber
Próg: 35 zł
Damian Wesolowski
Damian Wesolowski
Próg: 100 zł