Kate Sparrow Tam gdzie dredy poniosą

W Patronite od 05.08.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1249

Liczba Patronów: 1648

Zostań Patronem
Kup na prezent
6 patronów
310 miesięcznie
6 735 łącznie
Przemierzam samotnie świat autostopem i dzielę się swoimi przygodami na moim kanale Youtube! 23.11.2021 zaczynam wielką samotną przygodę po Ameryce Środkowej od Meksyku po Panamę z biletem w jedną stronę! :D

O Autorze

Ahoj! 

Kim jestem, dokąd zmierzam i skąd przybywam.

Jestem ciekawą świata i głodną przygód babą dlatego dawno temu spakowałam kilka rzeczy do plecaka i wyruszyłam przed siebie bez planu. W taki sposób zaczęła się najpiękniejsza podróż i lekcja życia.

Autostop to mój główny środek transportu, a namiot to mój dom- przeważnie, bo czasami po prostu zasnę tam gdzie padnę. 

Podróżuję samotnie, ale nie oznacza to, że samotna jestem bo na swej drodze napotykam mnóstwo wspaniałych ludzi.

Moje życie jest pokręcone i samej za sobą ciężko mi nadążyć dlatego postanowiłam dzielić się swoją drogą na moim kanale przygodowo-rozrywkowo-podróżniczym na YouTube- TAM GDZIE DREDY PONIOSĄ

Moje podróże to moje widzi mi się i nie śmiałabym prosić ludzi o hajs na to. Zazwyczaj chwilę bardzo intensywnie pracuję aby potem przez miesiące cieszyć się podróżami. Czasami praca sama Cię znajduje podczas drogi.

Natomiast wiele osób pisało mi, że chcieliby mnie wesprzeć w mojej drodze..no i przekonali ALE jedyne wsparcie jakie możecie mi zaoferować to tylko pomoc w posiadaniu odpowiedniego sprzętu i możlwości dzielenia się przeżyciami z Wami!

Dlaczego? Prosta odpowiedź:

LOW COST

Moje podróże są całkowicie niskobudżetowe. Autostop i namiot pozwala oszczędzić pieniądze, poznać super ludzi i oferuje bezgraniczną ilość przygód.

Uprawiam freeganizm dzięki czemu jedzenie ani się nie marnuje, a ja zawsze mam w kieszeni dodatkowy hajs za to.

Uwielbiam ten sposób podróży gdy musisz mierzyć się z różnymi przeciwnościami losu, walczyć i pokonywać swoje granice. Lubię ten brak wygody i całkowity survival.

 

MOJE PLANY

Moją przygodę z YouTube zaczęłam niedawno bo 06.08.2020 roku i przez zaistniałą sytuację moja podróż przez ostatni czas była wyłącznie w granicach Europy. 

23.11 wyruszam w podróż do Ameryki Środkowej. Kupiłam bilet w jedną stronę i w planach jest przejście od Meksyku do Panamy przez Beliz, Gwatemale, Nikarague, Salwador, Honduras, Kostarykę. 

Uwielbiam uczyć się języków obcych, dlatego gdy wyjeżdżam staram się jak najbardziej być częścią lokalnej społeczności i poznanie ich od środka, a nie jako turysta.

MOŻESZ MNIE OBSERWOWAĆ

Moim główym środkiem komunikacji z widzami jest instagram dlatego zapraszam Was tam bardzo serdecznie jeżeli chcecie być na bieżąco!

http://https://www.instagram.com/tam.gdzie.dredy.poniosa/


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika