Prosta Ekonomia

W Patronite od 27.07.2016

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 642

Liczba Patronów: 338

Zostań Patronem
Kup na prezent
51 patronów
662 miesięcznie
99 725 łącznie

Wolność, niezależność i rozwój!

4 000 zł

miesięcznie

16%

osiągnięto

3 338 zł

brakujeNaszym celem jest powrót do systematycznej realizacji filmów z serii finansowej. 🎥 Możemy obiecać, że nadchodzące tematy dostarczą wiele cennej wiedzy, szczególnie przydatnej dla osób, które prowadzą, lub chcą prowadzić firmę w przyszłości, oraz dla osób zainteresowanych inwestowaniem.

Ten próg to również minimum konieczne do podtrzymania naszej działalności na poziomie gwarantującym produkcje co najmniej dwóch filmów miesięcznie. Wiąże się to z ciągłym poszukiwaniem odpowiednich tematów i scenariuszy, a także współpraca z nowymi autorami oferującymi świeże spojrzenie na ekonomię i finanse. Nasz zespół się powiększył, a to generuje nowe koszty, dlatego realizacja tego celu pozwoli nam utrzymać obecny skład i dostarczać to, do czego już Was przyzwyczailiśmy. Wierzymy, że kontynuacja prowadzenia naszego projektu jest tak samo ważna dla nas, jak i dla naszych Patronów. Zatem jeśli doceniasz nasze wysiłki i chcesz oglądać nowe filmy, wesprzyj nasz projekt stałą miesięczną kwotą.

W tym roku (2020) projekt Prosta Ekonomia ma już 5 lat! 🎉

Dziękujemy za słowa wsparcia oraz dotychczasowe wpłaty.

Przed nami jeszcze wiele do zrobienia :) 😉

JUŻ JUTRO PIERWSZY FILM NOWEJ SERII FINANSOWEJ!!!

Omawianie bieżących wydarzeń

8 000 zł

miesięcznie

8%

osiągnięto

7 338 zł

brakuje

Naszym drugim celem jest uruchomienie serii tematów bieżących. To będzie nowość na kanale, ponieważ dotychczas skupialiśmy się wyłącznie na tematach ekonomicznych, omijając decyzje polityczne i ich wpływ na gospodarkę. Tym razem jednak podejmiemy wyzwanie, czego przykładem już jest pierwszy film o "Piątce dla zwierząt", w którym przedstawiamy skutki decyzji na konkretnych przykładach. Ta seria będzie inna i wymagająca. Celem takich materiałów byłaby ocena pomysłów z zakresu polityki gospodarczej pod kątem ich wpływu na gospodarkę oraz próba oceny, czy dana propozycja doprowadzi do celu przedstawianego przez jej pomysłodawców.

Chcemy aktualizować filmy, gdyż - jak to w sprawach bieżących bywa - wszystko szybko się zmienia. Potrzebujemy zatem wsparcia dodatkowych osób, które będą śledziły i aktualizowały obecne wydarzenia, po to abyście mieli dostęp do w pełni opracowanych odcinków. W serii z konieczności pojawią się też wątki polityczne, ale zapewniamy, że nie będziemy wspierać żadnej z partii politycznych, a jedynie przedstawiać i komentować ewentualne skutki decyzji.

Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Karol Grodzicki
Karol Grodzicki
Próg: 5 zł
Monika Ćwikła
Monika Ćwikła
Próg: 15 zł
Michał Szymczuk
Michał Szymczuk
Próg: 5 zł
Tomasz Krajewski
Tomasz Krajewski
Próg: 10 zł
Karol Stańczyk
Karol Stańczyk
Próg: 10 zł