Strefa Patrona:

Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
51

patronów

855 zł

miesięcznie

10820 zł

łącznie

Kanał o Austriackiej Szkole Ekonomii i o finansach. Nauka ekonomii w prosty i przystępny sposób w formie ciekawych animowanych filmów.

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
57 %
100%
osiągnięto 57%
cel: 1500 zł miesięcznie
brakuje 645 zł
Plan minimum!
Podstawowe koszty utrzymania kanału oraz naszej działalności. Bardzo dziękujemy za wsparcie, pozwoli nam to swobodnie kontynuować naszą misję.
0%
28 %
100%
osiągnięto 28%
cel: 3000 zł miesięcznie
brakuje 2145 zł
Profesjonalna kampania reklamowa!
To cel, na którym nam szczególnie zależy, gdyż chcemy aby Austriacka Szkoła Ekonomii stała się rozpoznawalna. Bez profesjonalnej pomocy w tym zakresie może zająć nam to dużo czasu. Doceniamy i szanujemy pracę ludzi zajmujących się zawodowo marketingiem, dlatego chcemy powierzyć zadanie promocji profesjonalistom. Osiągnąć ten próg byłoby cudownie! Dziękujemy.
0%
21 %
100%
osiągnięto 21%
cel: 4000 zł miesięcznie
brakuje 3145 zł
Inwestycje w sprzęt i stronę!
Jak w każdym przedsięwzięciu – również na naszym kanale nie obejdzie się bez inwestycji. Planujemy przyśpieszyć produkcje naszych filmów, a zarazem ułatwić sobie pracę, inwestując w nowszą wersje Adobe After Effects oraz w szybszy komputer. Z pewnością ulepszymy funkcjonalność naszej strony o kilka praktycznych opcji, dzięki temu będziecie mogli wygodniej korzystać z naszej strony oraz ich zasobów.
0%
14 %
100%
osiągnięto 14%
cel: 6000 zł miesięcznie
brakuje 5145 zł
Sklep i powiększenie zespołu!
Dzięki Waszej pomocy sfinansujemy sklep internetowy, gdzie będziecie mogli zakupić koszulki, kubki i inne gadgety, które będą zarówno atrakcyjne wizualnie, jak i szerzące wiedzę ekonomiczną i ideę wolnościową. Zrobimy wszystko, aby nasze produkty były najwyższej jakości.
Będziemy potrzebowali dodatkowych osób w zespole, aby nie zwalniać tempa publikowanych materiałów. Z pewnością będziemy mogli produkować więcej nowych filmów i emitować je częściej!

O Autorze

Ekonomia dotyka każdego z nas, w każdej chwili naszego życia.
Może wynieść na szczyty, zniszczyć jednostki, a nawet całe narody.

 

Kanał Prosta Ekonomia zajmuje się przedstawianiem w prosty sposób pozornie skomplikowanych zagadnień ekonomicznych i gospodarczych.
 

CZEGO UCZYMY?
Poruszamy różne zagadnienia ekonomiczne, często angażując fanów do interakcji. Ekonomia, finanse, pieniądze, oszczędzanie, inwestycje, systemy monetarne i systemy ekonomiczne – to wszystko znajdziesz w naszych filmach, artykułach i podcastach.
 

SZANUJEMY TWÓJ CZAS
Każdy film tworzymy w taki sposób, abyś nie tracił czasu na zbędne czołówki, dłużyzny czy niepotrzebne treści. Zyskujesz konkretną dawkę wiedzy w możliwie krótkim czasie, poprzez lekkie w odbiorze filmy animowane.

DLACZEGO JEST TO WAŻNE?
 


 

CO ZYSKUJESZ?
Dzięki zawartej tu wiedzy korzystasz z wielu możliwości rozwoju:

  • Dowiesz się co robić, aby zdobyć bogactwo.
  • Jak podejmować dobre decyzje finansowe.
  • Jak lepiej zarządzać swoimi finansami osobistymi.
  • Uodpornisz się na manipulacje rządów i instytucji finansowych.
  • Zyskasz mocne argumenty w dyskusjach o gospodarce.
  • Dowiesz się o zagrożeniach złego zadłużenia.
  • Zrozumiesz lepiej funkcjonowanie gospodarki.
  • Poznasz działanie banków centralnych i banków komercyjnych.
  • Wymienisz swoje poglądy i nawiążesz ciekawe kontakty, uczestnicząc w rozwoju strony oraz forum.

 

 

FORMY PŁATNOŚCI
Obecnie istnieją dwie metody płatności:
PayPal - Płatności automatyczne, które co miesiąc ściągają z Twojego konta PayPal kwotę adekwatną do progu, który wybrałeś, aż do momentu anulowania subskrypcji. Zrezygnować możesz w KAŻDEJ chwili.
TPay - Płatność bezpośrednio z konta bankowego za okres przynajmniej 3 miesięcy z góry. Nie odświeża się automatycznie, pod koniec okresu subskrypcji dostajesz maila z informacją o jej wygasaniu. Nie wymaga konta PayPal.
  

FAQ:
1. Chce was wesprzeć, ale nie zależy mi na "złotej" liście.

Wpłacając określoną kwotę, automatycznie umieszczamy naszych patronów na naszej stronie internetowej, gdzie w ramach podziękowania umieszczamy avatar, imię i nazwisko lub login osoby wspierającej. Jeśli chcesz pozostać anonimowy - napisz do nas.
 

2. Jak mogę się z wami skontaktować?
Napisać możesz do nas przez portale społecznościowe, facebook, twitter oraz przez zakładkę kontakt na stronie prostaeknomia.pl
 

3. Kiedy otrzymam moją nagrodę?
Każdy kto aktywuje swoją subskrybcję otrzyma od nas nagrodę po upływie pierwszego miesiąca. Nie wahaj się do nas napisać  :)
 

4. Czy moge w każdej chwili anulować subskrybcję?
Tak. Gdy dokonujesz pierwszej płatności po wyborze progu, masz gwarantowane 30 dni dostępu do materiałów. Możesz nawet od razu zrezygnować, jeśli taka jest Twoja wola i wrócić do subskrypcji za jakiś czas, np. zmieniając próg.

 

Dziękujemy! :)

Zostań Patronem

5 zł / miesiąc
patroni: 15
Choć to symboliczne wsparcie, dla nas ma duże znaczenie. Dziękujemy!
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 14
Dzięki Twojej pomocy możemy przeznaczyć swój czas na nasz projekt i skupić się na nim. Dlatego bardzo dziękujemy za to wsparcie. Dzięki niemu będziemy mogli dalej produkować filmy najlepiej jak potrafimy!
Zostań patronem
15 zł / miesiąc
patroni: 12
W podziękowaniu za Twoje wsparcie umieścimy Cię na liście aktualnych patronów w sekcji brązowej na prostaekonomia.pl/patronite. Dziękujemy za wpłatę w takiej wysokości, to dzięki Tobie nasz kanał żyje i się rozwija!
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 7
W podziękowaniu za Twoje wsparcie umieścimy Cię na liście aktualnych patronów w sekcji srebrnej na prostaekonomia.pl/patronite oraz będziesz miał dostęp do krótkich filmów omawiających naszą działalność i kierunki w których podążamy. Będą one dostępne w ramach subskrypcji na Patronite. Bardzo dziękujemy!
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 3
Wspierając nas tą kwotą przyśpieszasz rozwój kanału Prosta Ekonomia. Bardzo dziękujemy!
Umieścimy Cię na liście aktualnych patronów w sekcji złotej na prostaekonomia.pl/patronite oraz będziesz miał dostęp do krótkich filmów omawiających naszą działalność i kierunki w których podążamy. Będą one dostępne w ramach subskrypcji na Patronite.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 1
Dziękujemy za Twoją hojność! Wspierając nas tą kwotą przyczyniasz się nie tylko do rozwoju kanału Prosta Ekonomia, ale także strony prostaekonomia.pl, która dla wygody użytkowania wymaga nieco większych inwestycji.
Nagrodą na tym poziomie są wszystkie przywileje z progu 50zł oraz książka Bastiata „Co widać i czego nie widać”, którą możesz przeczytać sam, lub przekazać ją ludziom na których Ci zależy (Why not both?). Dziękujemy!
Zostań patronem
300 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 4
Dziękujemy za docenienie naszej pracy i za powierzone zaufanie. Dzięki Tobie będziemy mogli zyskać w polskim Internecie większą rozpoznawalność., wówczas Austriacka Szkoła Ekonomii zyska znaczący głos.
Nagrodą na tym poziomie są wszystkie przywileje z progu 100 zł. Umieścimy również w jednym z naszych filmów na YouTube Twoje imię i nazwisko, lub nazwę i logo Twojej działalności wraz z innymi (maksymalnie czterema) sponsorami odcinka. Oczywiście jeśli będziesz chciał. Będzie to 5 sekundowy slajd przed końcową planszą Prostej Ekonomii.
To bardzo duże wsparcie, za które serdecznie dziękujemy. Na pewno wykorzystamy je najlepiej jak potrafimy!
Zostań patronem
600 zł / miesiąc
patroni: 0
Brakuje słów, aby opisać naszą wdzięczność. Dzięki Tobie Prosta Ekonomia na pewno szybko stanie się dużą i rozpoznawalną marką, dzięki której coraz więcej osób przychylnie spojrzy na Austriacką Szkołę Ekonomii.

Nagrodą na tym poziomie są wszystkie przywileje z progu 100 zł. Umieścimy również w jednym z naszych filmów na YouTube Twoje imię i nazwisko, lub nazwę i logo Twojej działalności jako jednego z dwóch sponsorów odcinka. Będzie to 10 sekundowy slajd przed końcową planszą Prostej Ekonomii. Miej na uwadze fakt, że na tym progu mogą być tylko 3 subskrypcje, gdyż taki jest limit.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Wyszukiwarka

Wybierz