Psychatog.pl

W Patronite od 22.01.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1122

liczba Patronów: 1184

3 patronów
80 zł miesięcznie
3 645 zł łącznie

Opłacenie dwóch tekstów z Lore Mtg po polsku

100 zł

miesięcznie

80%

osiągnięto

20 zł

brakuje

Właśnie nas stać na dwa teksty na miesiąc. Zaczynamy się rozpędzać : )

Przygotowanie ilustracji do tekstów

200 zł

miesięcznie

40%

osiągnięto

120 zł

brakuje

Na poziomie tego celu mamy już dwa regularne teksty opłacane co miesiąc. 100 zł, to minimalna kwota jaką chciałbym przekazać autorowi niewielkiej grafiki lub grafik za ilustrację tych tekstów. Jeśli zbierzemy więcej, to nadwyżka pójdzie do podziału między pisarzy/tłumaczy i grafika(ów).

Oczywiście obecność grafik w projekcie zależy mocno od samych grafików. Jeśli nie znajdziemy odpowiednich i chętnych osób do współpracy, to pieniądze rozdysponujemy na autorów i przeznaczymy częściowo na filmy i wiki.

Płacimy godnie, ilustrujemy i nagrywamy

500 zł

miesięcznie

16%

osiągnięto

420 zł

brakuje

No to mamy 500 plus! Teraz możemy godnie opłacać autorów/tłumaczy płacąc 100 lub więcej złotych za tekst. Do tego możemy finansować nagrywanie filmów omawiających treści.

Jedziemy pełna parą!

1 000 zł

miesięcznie

8%

osiągnięto

920 zł

brakuje

Teraz już materiały powstają za godną pracę, stać nas na grafików i filmy. Wszystko co zbierzemy ponad 500 zł będziemy wydawać na kolejnych autorów oraz rozpoczniemy pracę nad oddzielnym serwisem Wiki. Dzięki niemu powstanie ładna dokumentacja, materiały będziemy mogli zgrabnie prezentować i linkować, ale także będziemy mogli opłacić serwer, poprawić bezpieczeństwo itd.

Opłacenie jednego tekstu do naszego Lore Mtg po polsku

50 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

50 zł, to minimalna kwota jaką chciałbym przekazać za przygotowanie jednego materiału na temat danej historii ze świata Magica, np. okres "The Brothers' War", czyli wojen Urzy z Mishrą czy też okres "Ice Age (64 AR to 2943 AR)".
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni