Avatar użytkownika

Psychatog.pl

2
patronów
75 
miesięcznie
7 575 
łącznie
2
patronów
75 zł 7 575 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

3 zł miesięcznie
Bardzo dziękuję za wsparcie : ) Każdy akt solidarności z nami pokazuje, że robimy dla Was fajną robotę!

W zamian za pomoc, każdy z patronów będzie zapisany na liście sponsorów naszego projektu.
5 zł miesięcznie
Bardzo dziękuję za wsparcie! Nawet symboliczne kwoty pomagają nam w zebraniu pieniędzy dla autorów zaangażowanych w projekt.

W zamian za pomoc, każdy z patronów będzie zapisany na liście sponsorów naszego projektu.
25 zł miesięcznie
To miłe, że jest chęć rozwijania tego projektu! Właśnie wspierasz połowę jednego tekstu.

Oprócz wpisania Cię na listę sponsorów, podziękujemy Ci także na naszej fanstronie fb oraz w tradycyjnym cotygodniowym Przeglądzie Prasy w serwisie Psychatog.pl.
50 zł miesięcznie
Fantastycznie! Właśnie nas stać na opłacenie kolejnego tekstu! Nie lubię jak ludzie pracują za darmo. Dostarczanie dobrej jakości materiałów musi być dobrze wynagradzane.

Drogi Patronie, na naszej stronie projektu zamieścimy podziękowania dla Ciebie. Możemy także załączyć link zewnętrzny, do twojej firmy lub działalności.

Jako bonus dostaniesz również jeden z naszych customowych prezentów (np. psychatogowego pluszaka, zimową czapkę Psychatoga, specjalny token na karcie proxy, koszulkę, czy deckbox. Pracujemy także nad kolejnymi gadżetami :) Wybór prezentu będziemy ustalali z Tobą osobiście).

* Ten próg zawiera oczywiście także nagrody z niższych progów (5, 25).
100 zł miesięcznie
No to stać nas właśnie na dwa opłacane, regularne teksty do naszego projektu! Lore magicowy po polsku i/lub Commander (EDH, cEDH) właśnie się rozrasta/ją! Jeśli masz sugestię na konkretny temat w ramach tych projektów, to pisz, zgłaszaj, sugeruj!

* Ten próg zawiera oczywiście także nagrody z niższych progów (5, 25, 50).

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Psychatog.pl w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Psychatog.pl, to strona dla polskich fanów Magic: the Gathering, której celem jest przybliżenie graczom zasad, strategii oraz historii tej legendarnej karcianki. Działamy non-profit, ale pragniemy dostarczać materiały wysokiej jakości i wynagradzać za to naszych redaktorów i pisarzy.

Psychatog.pl jest serwisem internetowym poświęconym karcianej grze Magic: the Gathering. Naszym celem od zawsze było wspieranie polskich miłośników Mtg, dostarczanie artykułów na temat zasad, strategii oraz historii gry.

Jako założyciel serwisu, ale też emerytowany gracz z ogromnym stażem, chciałbym dać polskim fanom Magica coś więcej. Gra powstaje już ponad dwadzieścia lat i nigdy nie była wydana w języku polskim, więc pragniemy przybliżyć innym jej fabułę i zasady poszczególnych formatów. Szczątki historii można znaleźć porozrzucane na kartach, w książkach, na różnych serwisach internetowych oraz na stronach wydawcy (Wizards of the Coast), ale praktycznie tylko w języku angielskim. Podobnie zresztą z zasadami gry.

Opublikowaliśmy szereg solidnych tekstów z wiedzy o świecie i chcemy to kontynuować. Teraz rozpoczęliśmy jeszcze prace nad rozwinięciem tematyki formatu Commander (EDH, cEDH). 

Psychatog.pl, pod którego szyldem tworzymy działa non-profit. Wszystko finansuję obecnie z własnej kieszeni. Ponieważ chcemy dostarczać materiały wysokiej jakości, więc szukam wsparcia, aby wynagradzać naszych redaktorów i pisarzy za ich pracę. 


Pozdrawiam i zapraszam do wspierania naszego projektu!

- twórca i redaktor naczelny serwisu Psychatog.pl
Przemysław "Ober" Oberbek

Psychatog i Jace

 

Cele Autora

Opłacenie dwóch nowych tekstów z Lore Mtg po polsku i EDH
  • 100 zł miesięcznie
  • 25 zł brakuje
75%
Właśnie nas stać na dwa teksty na miesiąc. Zaczynamy się rozpędzać : )
Opłaty serwisu - domena i serwer
  • 500 zł miesięcznie
  • 425 zł brakuje
15%
Jeśli wsparcie na tym poziomie się utrzyma, to nie tylko będę mógł płacić autorom za pracę, ale może pierwszy raz opłacę serwer i domenę nie z własnej kieszeni i bez poczucia regularnej straty xD
Opłacenie jednego tekstu do naszego Lore Mtg po polsku i EDH
  • 50 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
50 zł, to minimalna kwota jaką chciałbym przekazać za przygotowanie jednego materiału na temat danej historii ze świata Magica, analizę talii EDH, opis zasad Commandera itp.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Psychatog.pl już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Marta Siedlecka
Marta Siedlecka
50 zł
Tomasz Kryłowski
Tomasz Kryłowski
25 zł
Rymika Myślicka
Rymika Myślicka
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.