Psychatog.pl

W Patronite od 22.01.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1094

liczba Patronów: 1280

3 patronów
80 zł miesięcznie
3 430 zł łącznie
Psychatog.pl, to strona dla polskich fanów Magic: the Gathering, której celem jest przybliżenie graczom zasad, strategii oraz historii tej legendarnej karcianki. Działamy non-profit, ale pragniemy dostarczać materiały wysokiej jakości i wynagradzać za to naszych redaktorów i pisarzy.

O Autorze

Psychatog.pl jest serwisem internetowym poświęconym karcianej grze Magic: the Gathering. Naszym celem od zawsze było wspieranie polskich miłośników Mtg, dostarczanie artykułów na temat zasad, strategii oraz historii gry.

Jako założyciel serwisu, ale też emerytowany gracz z ogromnym stażem, chciałbym dać polskim fanom Magica coś więcej. Gra powstaje już od dwudziestu lat i nigdy nie była wydana w języku polskim, więc pragniemy przybliżyć innym jej fabułę. Szczątki historii można znaleźć porozrzucane na kartach, w książkach,  na różnych serwisach internetowych oraz na stronach wydawcy (Wizards of the Coast), ale praktycznie tylko w języku angielskim. 

Teraz chcemy rozpocząć pracę nad swoistym Wiki dla polskich graczy, zebrać wszystkie historie w jedno miejsce i tłumaczyć je na ojczysty język. Część zebranego materiału chcemy zilustrować lub przedstawić w formie filmów (które będziemy nagrywać na kanał w Youtube). 

Psychatog.pl, pod którego szyldem prowadzimy prace działa non-profit. Wszystko finansuję obecnie z własnej kieszeni. Chcemy dostarczać materiały wysokiej jakości, więc szukam wsparcia, aby wynagradzać naszych redaktorów i pisarzy za ich pracę. Za zebrane pieniądze chciałbym także sfinansować budowę strony z odpowiednim wiki obsługującym dokumentację.


Pozdrawiam i zapraszam do wspierania naszego projektu!

- twórca i redaktor naczelny serwisu Psychatog.pl
Przemysław "Ober" Oberbek

Psychatog i Jace

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni