Psy Dają Głos

W Patronite od 13.04.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 446

Liczba Patronów: 365

Zostań Patronem
Kup na prezent
54 patronów
1 340 miesięcznie
50 260 łącznie
Miejsce dla osób, które rozumieją, że zawsze i wszędzie Policja potrzebna będzie.

O Autorze

17 maja 2006 roku życie napisało pierwsze wersy scenariusza o jakim nawet nie marzyłem. Tego dnia odebrałem Policyjną Blachę z numerem 811811.

Gdy wpiszesz w wyszukiwarkę te 6 cyfr otworzę się przed Tobą w pełnej krasie.

Tak rozpoczęła się przygoda mojego życia. Doświadczyłem rzeczy, o jakich nie śniło się filmowcom, byłem w miejscach, do których inni boją się zaglądać, byłem uczestnikiem zdarzeń, o jakich inni wolą nawet nie myśleć. Doświadczenia i przeżycia minionych lat muszą znaleźć swoje ujście. Odreagowanie emocji poprzez wódę i inne używki to nie dla mnie. Realizuję się poprzez tworzenie muzyki i pisanie rzeczy czasem poważnych, czasem troszkę mniej. Zawsze jednak przyświeca mi szczerość i przekazywanie tego, co mi w duszy aktualnie gra. To nie jest oficjalny głos Polskiej Policji. To mój prywatny i bardzo subiektywny obraz świata. 

Prawdziwość przekazu została doceniona, gdy w 2019 roku zostałem uznany Twórcą Roku na Influencer Live Poznań w kategorii publicystyka. 

Każda kolejna produkcja muzyczna osiąga bardzo dobre zasięgi. "Dumny z bycia Psem" to blisko 1 500 000 wyświetleń. A tych produkcji jest znacznie więcej. Wpisz na YouTube hasło: 811811

Jestem największym policyjnym blogerem ze społecznością 70 000 osób obserwujących FB i ponad 20 000 subskrypcji na YT. Instagram mnie jak na razie nie porwał, ale być może to się zmieni.

Niektórzy mówią, że mam parcie na szkło... Hmmm... Być może. Mam jednak jedno życie i zamierzam je smakować pełnymi garściami. Sernik w Dzień Dobry TVN jest pyszny. 

Kawa przed nagraniem w Polsacie też wymiata.

https://www.polsatnews.pl/wideo-program/skandalisci-piotr-chwastowski_6739543/

Przebijam beton i toruję drogę innym. Policyjny Rap. Policyjny Bloger. Te hasła dzisiaj już nikogo nie dziwią. Już nikt z tego powodu nie ma postępowań dyscyplinarnych. "Fabryka" zrozumiała, że nowe czasy wymuszają nowe formy przekazu i wsparcie, jakiego udzielają w czasie wolnym od służby policyjni pasjonaci jest nieocenione. Ja stawiałem stopy na dziewiczym gruncie. I było ciężko. Bardzo...

Wszystko, co robię, ogarniam w czasie wolnym od służby, poświęcając cenne chwile własnej rodziny i niestety też środki finansowe. Dochodzę do momentu, gdy bez wsparcia osób, którym podoba się moja działalność nie przeskoczę na kolejny poziom. 

Chcecie, aby Psy Dały Głos jeszcze donośniej?

Książka?

Płyta?

Podcasty?

Transmisje i czaty live?

Zapraszam! Zostań moim Patronem!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Rafał Bożek
Rafał Bożek
Próg: 30 zł
Przemysław Olszak
Przemysław Olszak
Próg: 50 zł
Marcin Wypyszyński
Marcin Wypyszyński
Próg: 50 zł
Anna Pakulska
Anna Pakulska
Próg: 30 zł
angol
angol
Próg: 10 zł