Puls Kosmosu

Puls Kosmosu to portal z najnowszymi doniesieniami z zakresu astronomii, astrofizyki, kosmologii, eksploracji przestrzeni kosmicznej i technik satelitarnych.

O Autorze

Hej,

nazywam się Radek Kosarzycki i od 2015 roku prowadzę bloga, na którym codziennie przedstawiam aktualności dotyczące nowych odkryć z zakresu astronomii, astrofizyki i kosmonautyki. Od czasu do czasu o kosmosie piszę o kosmosie także w innych mediach np. Młody Technik, Spider's Web.

Od lipca 2019 roku co dwa tygodnie nagrywam także - wspólnie z Adamem Adamczykiem z bloga kwantowo.pl - kolejne odcinki podcastu Gwiazdozbiry.

Poza kosmosem na co dzień jestem tłumaczem literatury popularno-naukowej oraz prowadzę zajęcia w planetarium mobilnym w Poznaniu. Czyli w sumie to też jest kosmos. :)

Obecnie, w 2020 roku, planuję stworzenie kanału YouTube, na którym będą pojawiały się częste i krótkie informacje o najciekawszych wydarzeniach tygodnia, a czasami także dnia.

12 lutego 2020 roku mija pięć lat od pierwszego postu na Pulsie Kosmosu. To konkretna rocznica i pora na rozliczenie i podjęcie decyzji dotyczących przyszłości portalu. 

Analiza w toku. :)

Radek Kosarzycki

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)

Najnowsi Patroni