Miejska Pustelniczka

W Patronite od 22.05.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
75 łącznie

Rozwój Miejskiej Pustelniczki

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Comiesięczne wsparcie w wysokości 1000 zł pozwoli mi na ograniczenie pracy zarobkowej na rzecz rozwoju bloga i vloga Miejskiej Pustelniczki, dzięki czemu mogłabym więcej czasu poświęcić upowszechnianiu filozofii oraz trzeźwego podejścia do rozwoju osobistego i medytacji. Dla Was oznacza to więcej ciekawych wpisów i filmików w tygodniu.

Warsztaty medytacji

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 000 zł

brakuje

1. Dalszy rozwój Miejskiej Pustelniczki.
2. Jako instruktorka Station Nord współprowadzę warsztaty medytacji. Aby je zorganizować, trzeba wynająć odpowiednio dużą salę, zapłacić za przejazd, nocleg i wyżywienie na miejscu. Takie wsparcie ułatwiłoby regularną organizację bezpłatnych warsztatów, być może odwiedzilibyśmy miejscowości, gdzie jeszcze nigdy nie było spotkania.

Cykl warsztatów rozwojowych

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

1. Dalszy rozwój Miejskiej Pustelniczki - większość czasu mogłabym poświęcić na pracę twórczą.
2. Przy takim miesięcznym wsparciu zorganizowałabym cykl warsztatów o konkretnej tematyce, np. szczęśliwe stany umysłu, stawianie i osiąganie celów, świadomość emocji, przemijanie, komunikacja, rozumienie drugiego człowieka, budowanie spełniających związków miłosnych itp. W zależności od długości wsparcia na takim poziomie, cyklów mogłoby być kilka lub mogłyby być w różnych miejscowościach.

Ponadwyznaniowe centrum odosobnieniowe

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

10 000 zł

brakuje

1. Dalszy rozwój Miejskiej Pustelniczki - większość czasu mogłabym poświęcić na pracę twórczą.
2. Odkąd zaczęłam zajmować się rozwojem osobistym i medytacją, marzy mi się stworzenie przestrzeni dla osób różnych wyznań, które pomoże odkrywać człowieczeństwo w sobie i w innych, miejsce, gdzie ludzie o różnych poglądach będą w stanie dostrzec pewne elementarne cechy, które są nam wspólne, miejsce wsparcia ludzkiego potencjału, edukacji wewnętrznej, lektury mistyków, praktyk umożliwiających zmianę.
Jeśli uda nam się osiągnąć próg 10 000 zł miesięcznego wsparcia, rozpoczęte zostaną prace na rzecz utworzenia takiego centrum odosobnieniowego (wybór i zakup ziemi, projekt, budowa). Jeśli tak się stanie, będę informować o przebiegu prac na fanpage'u, a być może założę wtedy osobną stronę poświęconą tylko temu tematowi.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 25 zł